GAF PRESTOLONASLEDNIKA ACE: SRBIJA DA ZAMUZE MESTO U EVROPI!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
Predstolonaslednik Aleksandar Karađorđević i ove godine svojim poznavanjem srpskog jezika uveseljavao narod u Orašcu

45218.jpg

ORAŠAC/OPLENAC - Da ne beše vladike šumadijskog Jovana, proslava Dana državnosti u Orašcu bila bi zapamćena po srpskoj neslozi!
.....naglasak prestolonaslednika Aleksandra Karađorđevića, koji je opet uveseljavao narod svojim srpskim.

- Srbija treba da zamuze (hteo da kaže „zauzme“, prim. aut.) svoje mesto među narodima kao stara evropska kraljevina. Živeo naš narod, živela Srbija! - uskliknuo je Karađorđević, što je gromoglasno dočekano sa „Živela!“.

Prestolonasledniku ovo nije prvi put da se „frlja“ maternjim jezikom. Pre sedam godina, takođe u Orašcu, umesto „srpske pretke“ rekao je „srpske prekete“.
http://www.kurir-info.rs/vesti/gaf-kralja-srbija-da-zamuze-mesto-u-evropi-75279.php
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Да се није, недај Боже, сабајле нациркао па му се завезао језик.
Кажу: ,,Увесељавао народ'' у Орашцу. Знам да су на дворовима постојали људи који су служили увесељавању краља и дворана и имају посебан назив. Није ли и овај један од таквих?
 
Добро дошли;"Да се није, недај Боже, сабајле нациркао па му се завезао језик.
Кажу: ,,Увесељавао народ'' у Орашцу. Знам да су на дворовима постојали људи који су служили увесељавању краља и дворана и имају посебан назив. Није ли и овај један од таквих?"

Матерњи језик му није српски.Он је више све друго,него Србин.Ред је да буде присутан неко од Карађорђевих потомак,ал куд њега доводе?Могли су неког од синова принца Томислава или насљедника кнеза Павла.Бар говоре српски,а не овог арлекина.Мада,ни мало увесељавања ( зајебаванције ) није наодмет у овом тешком времену.
 
Сад још подржаваш и енглеску шпијунчину која не зна Српски?

Хехехе... па твој Ацика тј.имењак и твој и престолонаследника, мислим на *******ог ЈЕ ТРЕНУТНО НАЈВЕЋИ БРИТАНСКИ ШПИЈУН ОВДи.......
 
Престолонаследник чега? Непостојеће Југославије?

Нек се врати времепловом у "краЛевину" Југославију и нек тамо буде "краЛ"...а не овде да замајава "наша народ" и седи овде у Србији ко трут на народној грбачи. Смрад.
 
Можда је твој, мој није сигурно и онда га плаћајте ви којима је на срцу такав дебил.

па није да ми је на срцу, него су неке друге ствари у питању, много озбиљније од таштине и сујете.

и не бих био толико груб да га назовем дебилом, да су неки прошли и доживели оно што је српска краљевска породица доживела - из ината не би знали ни реч српског. а њега критикују и нападају највише ради језика.

сем тога - плаћао болета или њега трошкови су малтене исти
 
Нек се врати времепловом у "краЛевину" Југославију и нек тамо буде "краЛ"...а не овде да замајава "наша народ" и седи овде у Србији ко трут на народној грбачи. Смрад.

Da. Jebeni Jugosloven- Nije on SRPSKI prestolonaslednik nego JUGOSLOVENSKI.
Pa nek ide u JUGOSLAVIJU.
 
па није да ми је на срцу, него су неке друге ствари у питању, много озбиљније од таштине и сујете.

и не бих био толико груб да га назовем дебилом, да су неки прошли и доживели оно што је српска краљевска породица доживела - из ината не би знали ни реч српског. а њега критикују и нападају највише ради језика.

сем тога - плаћао болета или њега трошкови су малтене исти

Svaka druga porodica danas u Srbiji doživljava pedeset puta goru sudbinu od "kraljevske" porodice i nikog niej briga, a posebno ne njega.
 
Svaka druga porodica danas u Srbiji doživljava pedeset puta goru sudbinu od "kraljevske" porodice i nikog niej briga, a posebno ne njega.

ово је демагогија

сем тога није истина, краљевска породица учествује у многобројним хуманитарним акцијама, распитај се мало
 
Poslednja izmena:
ово је демагогија

сем тога није истина, краљевска породица учествује у многобројним хуманитарним акцијама, распитај се мало

Која краљевска породица? Он је принц званично по титули, а Србија је званично република.

С чијим парама хуманитарне акције? Ако имају приходе зашто су онда на буџету и зашто им ми онда плаћамо комуналије, струју, воду, одржавање двора.....?! Слепци једни.
 
ово је демагогија
сем тога није истина, краљевска породица учествује у многобројним хуманитарним акцијама, распитај се мало

Има и тога (организација хуманитарних акција) али далеко је бројнија и више пара иде на: дворске балове, кермесе, партие (party), и којекаве друге забаве. Не кажу џаба: ,,Код Аце у кафанче'' !
И ти сада реци: то је демагогија.
 
Која краљевска породица? Он је принц званично по титули, а Србија је званично република.

С чијим парама хуманитарне акције? Ако имају приходе зашто су онда на буџету и зашто им ми онда плаћамо комуналије, струју, воду, одржавање двора.....?! Слепци једни.

1. српска краљевска породица с крунским саветом

2. нормално да је принц, није још проглашен краљем

3. република је овде насилно уведена у вихору ww2, тзв референдум после рата је био спрдња и то сви знамо.

4. не плаћамо ми ништа од онога колико би требали да плаћамо само потенцијал краљевске породице а о другим стварима тек не бих. сем тога, смешно је трпати у исти кош краљевску породицу са неким скоројевићима који су на функцијама а које плаћамо.

5. краљевска породица има и своје изворе финансирања, сви су високошколовани и цењени са добрим примањима, од тог новца се углавном финансирају њихове хуманитарне акције. нису они неки тамо да те пљачкају а онда ти дају цркавицу од опљачканог да преживиш, напротив, то је специјалитет синова и унука оних који су им забрањивали повратак а који данас покушавају да глуме неке факторе у србији.
 
Poslednja izmena:
ово је демагогија

сем тога није истина, краљевска породица учествује у многобројним хуманитарним акцијама, распитај се мало

Najveca humanitarna akcija je proslava Acinog rodjendana i ostalih gluposti, ybg gladni politicari, treba i njih nahraniti...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top