GADAFIJEV REŽIM SE RASPADA: MINISTAR POLICIJE PODNEO OSTAVKU I PRIDRUŽIO SE NARODU

Zaista je besmisleno odgovarati na ove licemerne pomije.:bljak:
Tribune znamo se poduže , da li si gledao snimak?
I šta se vidi na njemu , najobičnije pendrečenje od strane policije , kakav drugi komentar da ti dam.
Pogledaj snimak onaj koji si spostavio.
Naravno da njih par leži na zemlji kada su ih isprepucali, i još nešto , jedino onaj blesak na početku ali koliko se to videlo to je neko pucao na pandure direktno iza onoga ko je snimao.
Analiziraj malo ono šta vidiš na snimku čoveče , i zahebi tu unapred stvorenu sliku o svemu.
 
Tribune znamo se poduže , da li si gledao snimak?
I šta se vidi na njemu , najobičnije pendrečenje od strane policije , kakav drugi komentar da ti dam.
Pogledaj snimak onaj koji si spostavio.
Naravno da njih par leži na zemlji kada su ih isprepucali, i još nešto , jedino onaj blesak na početku ali koliko se to videlo to je neko pucao na pandure direktno iza onoga ko je snimao.
Analiziraj malo ono šta vidiš na snimku čoveče , i zahebi tu unapred stvorenu sliku o svemu.


Postavio sam onaj snimak, samo zato što je velika većina snimaka suviše
uznemirujuća.
 
Jeste, sve je regularno.:dash:
Dobro pogledaj demonstrante-GOLORUKI SU, NEMAJU ORUŽJE, a Gadafijeva
policija puca po njima.



pogledao sam snimak i šta sam video ?
Video sam da je par desetina ljudi masovno pojurilo prvo u jednom smeru , da bi posle par sekundi usledoila pucnjava , bežanija u rikverc od tih istih ljudi , nigde se ne vidi nijedan mrtav ili raskomadančovek , vidi se da nose jednoga koji imao malo krvavu majicu na sebi ali se videlo da je i živ i da komunicira sa ostalima.
nešto na tom snimku nema leševa na sve strane.
Nego da te ja pitam , šta bi ti uradio na mestu policijaca da njih nekoliko desetina juriša na tebe ?
Vrlo verovatno da su pucali prvo u vazduh i zatim u meso kada se približila masa od koje možeš da očekuješ da će te linčuju , more pucao bi i ti da ti je život u opasnosti.
Tako da ...
 
pogledao sam snimak i šta sam video ?
Video sam da je par desetina ljudi masovno pojurilo prvo u jednom smeru , da bi posle par sekundi usledoila pucnjava , bežanija u rikverc od tih istih ljudi , nigde se ne vidi nijedan mrtav ili raskomadančovek , vidi se da nose jednoga koji imao malo krvavu majicu na sebi ali se videlo da je i živ i da komunicira sa ostalima.
nešto na tom snimku nema leševa na sve strane.
Nego da te ja pitam , šta bi ti uradio na mestu policijaca da njih nekoliko desetina juriša na tebe ?
Vrlo verovatno da su pucali prvo u vazduh i zatim u meso kada se približila masa od koje možeš da očekuješ da će te linčuju , more pucao bi i ti da ti je život u opasnosti.
Tako da ...


Tek će se saznati koliko su ljudi pobili i valjda će te tada biti makar malo sramota.

Mada, verovatno neće...:bye:
 
Богами код Гадафија за сада нерешено ,Бахреин почиње да брине Америку због стационирања Флоте а Саудијски Краљ се вратио са операције (као наш Томица),и одмах најавио попуштање
"дизгина"у виду широкогрудог давања кредита становништву, либералније омогућивање студирања младих у иностранству и још по нешто(вероватно на савет пријатеља да се хаос не пресели
код њих),гледајући да задовољи односе између Сунита и Шиита,што је случај у Бахреину.
 
pa otići će po cenu smrti,šta će posle biti ne zna se..ja bih najviše voleo da se desi revolucija u saudijskoj arabiji,pa da skinu onog kralja,koga amerikanci uvažavaju a kači ljude po trgovima

TEsko da ce revolucija tamo uspeti sad taj izdvaja desetine milijardi dolara da zadovolji nezadovljne u svojoj zemlji .
 
Gadafi mozda i treba da bude smenjen sa vlasti, ali je to ISKLJUCIVO stvar Libije i Libijaca.
S'druge strane, islamiste treba zaustaviti u Africi, a ne u Spaniji ili Francuskoj...Nemackoj....

Tako je. Stoga prvo treba da ih pustimo da sami odrede pravac u kome ce ici, a tek ako se pokaze da su se opredelili za ekstremizam treba takav novi sistem kritikovati.
Nadam se da ce se Arapi opametiti i krenuti putem napretka i boljeg zivota, a ne u stege jalove religije (nijedna religija koja pretenduje da propagira rec Bozju ne sme pozivati ili promovisati nasilje, to je prosto kontradikcija sa pojmom Boga, tako da veliki broj Muslimana opasno "masi temu" u tom smislu).
 
Možete vi da serendate na forumu koliko hoćete, ali je Youtube pun snimaka na
kojima se vidi kako Gadafijeve plaćene ubice pucaju po GOLORUKOM narodu.

nikad nisi cuo za klapce iz BLACKWATERSa?

rezonovanje ti je poprilicno bedno. kladim se da si se uvek mucio sa matematikom. mama dolazila da moli za dvojku, a? ;)
 

Back
Top