GADAFI ZA TV PINK: U LIBIJI JE MIRNO, SVETSKI MEDIJI SIRE LAZI

NOCNO VREBALO

Aktivan član
Poruka
1.632
KAMERE TV PINK POTVRĐUJU DA JE U TRIPOLIJU SVE MIRNO
GADAFI ZA TV PINK: U LIBIJI JE MIRNO, SVETSKI MEDIJI ŠIRE LAŽI

(11) Send to friend Print Nedelja, 27. Februar, 2011.| Autor:
Zemlja je pod kontrolom. Jedini problem su naoružane bande koje kontroliše Al Kaida. Svako ko im se suprotstavi odmah biva ubijen. Ženama su zabranili da se kreću ulicama. Nismo dozvolili da se na njih puca jer to su naša deca, poručio Muamer el Gadafi


BEOGRAD - Trenutno nema incidenata, u Libiji je mirno. Zemlja je pod kontrolom, sve naoružane bande koje kontroliše Al Kaida su opkoljene, poručio je Muamer el Gadafi u ekskluzivnom intervju za Televiziju Pink, odakle je naglašeno da je reč o jedinoj kuči u svetu koja je uspela da dobije intervju od libijskog lidera!
Pukovnik se zahvalio TV Pink i podvukao da želi da se istina što pre sazna!
- Pre svega trenutno nema incidenata i Libija je potpuno mirna. Nema ničeg neobičnog, nema nemira. Postoje samo pojedinačne bande, koje su odjednom i uz pomoć oružja zauzele vojne kasarne i došle do naoružanja. Policijski centri bili su iznenađeni napadom manjih grupa pod uticajem narkotika.

Mi smo odbili da se na njih puca, iako su oni ubili jedan broj vojnika. Policajci i vojnici razmenili su vatru sa njima. Poginulo je veoma mali broj pojedinaca od onog što se govor u inostranstvu - izjavio je Muamer Gadafi!


Libijski lider govorio je o strogoj organizaciji bandi koje napadaju Libiju iznutra i surovim kaznama koje sleduju svgima koji se ogluše na njihova naređenja!
- Oni su prosto oteli oružje, pucali su čak i u džamije. Ženama su zabranili kretanje. Ko god bio im se suprotstavio, oni su ga zaklali. Mi smo ih ostavili da budu opkoljeni. Ista je stvar u Bengaziju gde su zauzeli Televiziju. Uz kasarne su uzeli naoružanje i mi nismo dozvolili da se na njih puca. To su teroristi koje kontroliše Al Kaida. Oni su spremni da poginu. Roditelji pokušavaju da ih zaustave. To su mladi ljudi koji traže spasa. Ko pokuša da izađe ubijaju ih. Čekaju da ih oslobodimo naoružanih bandi - otkriva Gadafi.
Objašnjava da se u celoj zemlji održava podrška revoluciji i da se to jasno vidi na libijskoj televiziji.

- Kakav je to Savet bezbednosti UN koji donosi izveštaj na osnovu izveštaja stranih televizija. Da li je to moguće. To se kosi sa zdravim razumom. Ako je SB želeo da sazna nešto morao je da pošalje komisiju u Libiju. U suprotnom svaka rezolucija je vam Povelje UN i ništavna je - poručio je pukovnik.

Gadafi je dodao da je srpskom pilotu-oficiru, koji se zove Danijel opozicija ponudila milione dolara kako bi lažno optužio libijsku armiju da je dobio naređenje da puca u narod!

Gadafi je pozvao TV Pink da prenese istinu u svet!
- Ova izjava je veoma važna. Libijski narod je svakako spreman da se suprotstavi. Narod Libije stoji uz mene u potpunosti i postoji mala grupa koja je opkoljena, ali mi ćemo to rešiti svakako - završio je Gadafi s porukom Bog vas blagoslovio.

E.P.K.
 
Како сазнаје „Press”, Лилићево посредовање код Гадафија за интервју изазвало је оштре реакције у Влади Србије. Због оваквог Лилићевог поступка највише је био револтиран потпредседник Владе Ивица Дачић.

Ја, знаде он што су наредили пријатељи.И как се мора писат о Гадафију.
Поготово што дотићни има искуства.Са бившим шефом и још некима:mrgreen:
 
Iraqi%20Information%20Minister.jpg
 
Prikazani su snimci i ljudi koji govore da gledaju na stranim kanalima da se uu kvartovi u kojima oni žive potpuno srušeni,a oni živi i zdravi i zgrade potpuno netaknute.
Jel veruješ sad?

IMA NEKI UGLEDNI POLITICKI ANALITICARI KOJI SE SLAZU U JEDNO DA SU SVI OVI PROTESTI U ARAPSKOM SVETU POTEKLI PREKO FEJSBUKA TVITERA I OSTALIH DRUSTVENIH MREZA A ZA TAKO NESTO SU AMERIKANCI JOS UVEK DOMINANTNI I TO PLANETARNO
 

Back
Top