Gabori mrze lepotu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Znaju one i same da ne mogu imati nas na wrhu liste, iz ato nas pokusavaju unistiti, pokusavaus e udruzawati sa ostalim olosima z:D.
Sta vi mislite, zasto gabori mrze lepe ljude, tj one iznad njih? Jer zato sto ti iznad njih ih unistavaju u rl na swakom koraku, pa owi moraju da se nekako udruze ili kako sta? z:D
 
Uzeo si mi temu iz usta, da tako kazem. Imam sada nekih problema sa mojim trenerom za plivanje, ali bas sam danas razmisljala o tome. Nas lepe i zgodne osobe (da ne kazem devojke), mreze ruzne osobe, zato sto smo lepe i zgodne. Te rugobe misle da je nama sve dato na tacni, da smo zbog toga sto smo lepe i zgodne sve otvoreno, a one moraju da se dokazuju mnogo vise.
 
Znaju one i same da ne mogu imati nas na wrhu liste, iz ato nas pokusavaju unistiti, pokusavaus e udruzawati sa ostalim olosima z:D.
Sta vi mislite, zasto gabori mrze lepe ljude, tj one iznad njih? Jer zato sto ti iznad njih ih unistavaju u rl na swakom koraku, pa owi moraju da se nekako udruze ili kako sta? z:D

Samo nek si ti nama lepa... I nemoj da se nerviras... Pojavice ti se bore...

Koje to "vas"... Jel ti to sebi persiras... Ili racunas i tebe i Anitu... Ili si samo malo prepio, pa vidis duplo...
 
Znaju one i same da ne mogu imati nas na wrhu liste, iz ato nas pokusavaju unistiti, pokusavaus e udruzawati sa ostalim olosima z:D.
Sta vi mislite, zasto gabori mrze lepe ljude, tj one iznad njih? Jer zato sto ti iznad njih ih unistavaju u rl na swakom koraku, pa owi moraju da se nekako udruze ili kako sta? z:D

Uzeo si mi temu iz usta, da tako kazem. Imam sada nekih problema sa mojim trenerom za plivanje, ali bas sam danas razmisljala o tome. Nas lepe i zgodne osobe (da ne kazem devojke), mreze ruzne osobe, zato sto smo lepe i zgodne. Te rugobe misle da je nama sve dato na tacni, da smo zbog toga sto smo lepe i zgodne sve otvoreno, a one moraju da se dokazuju mnogo vise.

Ajte lepo vas dvoje na PP, mislim da bi to bio početak jednog divnog prijateljstva... :super::heart::cmok2::cmok::heart:
 
Za mene jeste. Ja nikog ne mrzim, ali vi, gabori - bas mrzite nas lepe i zgodne. Vi je cesto upotrebljavate, pa ne zvuci tako tesko. ;)

Za tebe gabor,a ti anđeo. Ako kažem da ne mrzim nećeš se složiti.Neko mora da se ljuti na majku prirodu.Da su bar lepotice dobre to nije uvek tako.I što je gabor?Kvasimodo ili netko sličan.
Lepota je važna,ali ne primarna.

U teoriji da,u praksi ne.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top