- Poruka
- 60.291
http://www.smedia.rs/vesti/detalji.php?id=51735 vidi se da su braca sa shipcima
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Treba lepo sa bracom Grcima da podelimo tu zemlju,Makedonci su glupi i nesposobni da imaju svoju drzavu.
ali nije uspeo!!!http://www.smedia.rs/vesti/detalji.php?id=51735 vidi se da su braca sa shipcima
Pa vidish bre da vec 20 godina zive na teritoriji (nemaju drzavu) i sta cesh drugo od njih ochekivati.

drzavu imamo. pitaj popove spc da li funkcionira?![]()
![]()
http://www.smedia.rs/vesti/detalji.php?id=51735 vidi se da su braca sa shipcima


Bog blagoslovi našu braćuSektaska drzava sa sektom kao zvanicnom crkvom.

Znaci da drzava funkcionse![]()
ma vajdu ga derpe
srbi nikad nisu bili ****** ...inace ja sam imao dosta drugara makedonaca ,al ovo sto rade ovi u makedoniji je tuzno .....naravno makedonaca koji zive u srbiji ...srbi nikad nisu bili ****** ...
drzavu imamo. pitaj popove spc da li funkcionira?![]()
![]()


pa nemozes da *****s nesto i da ti se o tome cuti.... davno je proslo vreme kad ste radili sta ocete....

Funkcionise koliko vam to dozvole Grci.

a ti mozesh da seresh iz beograda![]()
dovoljno da popovi spc skinu mantiju kad udju u R. Makedoniju![]()
Samo teritoriju na kojoj zivite
Naziv drzave i zastava vam nisu priznate od strane UN .
P.S
Ako mislish na drzavu , Bivsha Jugoslovenska Republika Makedonija , onda u redu![]()

nisam rekao da je kalemegdan deo makedonske istorije... ili ti se prividja?