Fukušima ili DOS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tetragramaton

Iskusan
Banovan
Poruka
5.837
Ovo je anketa. Da li biste više voleli da se kod nas desi cunami i Fukušima ali da se spasimo DOS-a ili više volite da ostane ovako???

p.s. ljudi posle cunamija već izgradili i obnovili puteve i mostove a DOS ne može da opravi gazelu 11 godina. :roll:
 
Ovo je anketa. Da li biste više voleli da se kod nas desi cunami i Fukušima ali da se spasimo DOS-a ili više volite da ostane ovako???

p.s. ljudi posle cunamija već izgradili i obnovili puteve i mostove a DOS ne može da opravi gazelu 11 godina. :roll:
Ови паћеници на власти су зрели за затвор и конфискацију имовине,али мислим да то није довољно за решење.Потребан је механизам,неко тело које је изнад закона или не знам шта већ да контролише политичаре и пуни затворе њима.Овде се редовно дешава да исто ђубре годинама долази на власт,само се предизборне приче мењају.Закључак је прост,већина овог народа је генерално лоша и неспособна и зато се дешава што се дешава кад го.фна увек испливају и дођу на власт.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top