Фудбалско првенство Бразила

Rezultati 32. kola

1573657890393.png
 
Шест кола пре краја Фламенго је сигурно шампион, чудо треба да се деси па да то не буде, Ботафого од сигурног места на средини табеле дошао је до тога да се бори за опстанак и има је цизер кући против испалог Аваија и то искористио, два дављеника Флу и Крузеиро и даље у пат позицији видећемо ко ће у другу лигу, велики дерби Сао Паола решен онако како само то Бразилци могу, ништа у првом и ништа у скоро целом другом полувремену, а онда пенал за Вердао али Густаво Скарпа маши, а онда шок у деведесет и неком јер је Тимао повео, али онда нови шок али на другој страни јер је Бруно Хенрике најбољи стрелац Вердаоа у првенству поравнао резултат.
 
Brazilci ; sve je tu receno ; tu utakmica ne staje napadacki dok sudija ne kaze kraj
I nije bas tako,bude tu dosta utakmica i sa malo golova,ali sa mnogo sansi da ne poverujes kako se na kraju zavrsi 0/0..
Slicno kao i ostali juzno amerikanci.Naletim nekada na utakmicu argentinske lige napadacki 90 minuta sve prsti a na kraju 0/0 ili 1/0...
 
OLEEE OLEEEEEE IDEMOOOOOOO !!!

BRAVO MENGAO !!!

Zaista mec za pamcenje i ovo je jedna od onih utakmica o kojoj ce se pricati i za 10,20,30 godina, zaista neverovatno finale i preokret, ovo je moguce jedino u Juznoj Americi, zaista alal im vera, Bog ih blagoslovio i njih i njihov fudbal.

Mislim da je sam Bog zeleo da Flamengo osvoji veceras, kao da je i sam Bog rekao , River Plejt je osvojio prosle godine kao i 2015. pa dosta im je , red je malo dosao i na nekog drugog.

Inace Flamengo je zaista jako lose odigrao veceras, uprkos tom ogromnom kvalitetu, timu punom zvezda , iskusnim igracima ipak se videlo da im fali iskustvo igranja ovakvih utakmica, takodje nisu imali resenja za visok presing Rivera, River ih je skroz zakljucao i onemogucio tu njihovu brzu igru , tek u poslednjih 15-ak minuta Flamengo je poceo nesto da igra i stvorio par sansi (takodje i ona jedna sansa sredinom drugog poluvremena, prosto neverovatno sta su uspeli da promase) , nimalo dobro nisu izgledali ali onda se desilo cudo, onda se desio Gabi Gol i ostalo je istorija, zaista ih je sam Bog pogledao veceras.

Zaista neverovatna utakmica , ovo je moguce jedino u Juznoj Americi, ovo je bas mec za anale sto se kaze i jedna od onih utakmica o kojoj ce se pricati i za 10,20,30 godina (a do 5 minuta pred kraj je izgledalo da cemo ovu utakmicu zaboraviti koliko jos veceras).

Iskreno meni je bas drago i ja sam jos na pocetku rekao , ako je ve ispao moj Atletiko Mineiro nek osvoji Flamengo ili eventualno Boka (mada realno znao sam da Boka nije imala sanse, ipak mnogo su slabiji nego prosle godine, dosta bitnih igraca im je otislo kao recimo Pavon koji je otisao u LA Glaksi, Pablo Perez otisao u Indipendiente, Benedeto je otisao u Olimpik Marsej, Gago je otisao u Velez Sarsfild , a ta 3,4 igraca , ajde Gago mozda manje vise ali ova trojica su bili bas ono srce tima).

Pomalo i neverovatno zvuci da jedan Flamengo najpopularniji brazilski klub koji ima armiju od 42,43 miliona navijaca sirom Brazila je dosad imao samo jednu titulu u Copa Libertadores , prvi i jedinu do veceras koju su osvojili jos 1981. jos u doba dok je Ziko igrao za njih, evo sad i druge nakon 38 godina.
 
Завршен шампионат Бразила који је освојио Фламенго супериорно, највећи губитник је Крузеиро који је испао из лиге први пут у историји, а поред повратка у друштво најбољих мораће да води рачуна и о великим дуговима који су према последњим информацијама 150 милиона евра.
 

Back
Top