Само ти и политици.
Ја ћу о спорту,
Вељко Пауновић је радио у Шпанији и Мексику
Пикси у Кини и Јапану
толико о тренерском знаљу
То што је већина људи страшно заторвама межљом је друга ствар
чивеку треба дати време јер нам само то остаје
Квалитет НЕМАМО и неће га ни Анћелоти донети...
остаје нам да радимо и будемо стрпљиви
а ми нисмо народ који уме ни једно ни друго...