Nebojsa.bg
Elita
- Poruka
- 18.270
Пријатељске утакмице су небитне осим за кладионицеНико нормалан није очеивао ништа него ово.
Нити можемо са њима, нити је то реално.
Људи су први фаворити Мондијала и ово је наша реалност.
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Пријатељске утакмице су небитне осим за кладионицеНико нормалан није очеивао ништа него ово.
Нити можемо са њима, нити је то реално.
Људи су први фаворити Мондијала и ово је наша реалност.


Ех да је само КеркезKerkez koji vredi 40 miliona se nudio da igra za nas.. Ćaci Piksi nije hteo da ga uzme.. dečko sad igra za Mađarsku i Liverpul
Тачно је и то, да смо осредња и просек репрезентација без система и лутања с идентитетом ( пример плави капелА дресови ) . Али је и тачно да је сад никад лакше квалификовати се с осредњим тимом на велика такмичења, а ни то нисмо успели а задње ЕП на гузове и то у најлакшој квалификационој групи. Што Поп спомену Керкеза, и то што одудара од просека, нема јаку залеђину са заигра за репрезентацују јер код нас је као и у свакој сфери друштва битно кога знаш а не шта знаш.Problem je u igračima, ne u trenerima. Većina je ili osrednja i netalentovana ili već ispuštene muštikle a imaju mesto u timu ko da im je dedovina. Piksiju nije išlo loše prve godine, dok su još pokazivali minimum želje da se nekome nametnu igrama u reprezentaciji.
Šteta za decu koja se trude da budu neko i nešto
Петко је по квалитету имао много бољи тим од овог данас... Имао је Видића, Станковића, Крстајића, Кежмана сви у прајму..данас сем Влаховића, ово остало игра у осредњим клубовима или Арабији и чак ни ту нису стандардни... а што спомену децу која се труде..па у свим фудбалским школама треба да се уђе новцем ако хоћеш да ти дете заигра..значи селекција је не по таленту већ по платежној способности родитеља..зато и избацујемо само медиокритете док се прави таленти гуше или отерају зарад татиних синова...а и руку на срце, никад нисмо ни били нека фудбалска нација.Koliko god da to gordo zvuči ali ova repka mi izgleda veoma slično onoj koju je Petko vodio