Fudbalska reprezentacija Srbije

Kakva su vaša očekivanja od novog selektora?

  • Velika

    glasova: 2 14,3%
  • Mala

    glasova: 5 35,7%
  • Nikakva

    glasova: 7 50,0%

  • Ukupno glasova
    14
па реално је то али је реално и боље бити у дивизији Б, јер лакше освојиш прво место у групи и имаш додатни бараж за пласман на ЕП или на СП док дивизија А теоретски нуди борбу за трофеј који се не може освојити или је небитан или ајде врло мало битан. с друге стране главна предност дивизије А је што имаш врло, врло јаке ривале и то је главни бенефит.

Јадна наша дивизија. Па ми се бре од ХРАЛКО-а ус*али а са јЕвропом би да се меримо.. :hahaha::hahaha::hahaha:
 

Srbija ostala bez mladog stroja za golove? Odabrao je zemlju svoje majke​


GABRIEL LARSEN RAJKOVIĆ, 15-godišnji Norvežanin srpskog porekla, privukao je pažnju fudbalske javnosti nakon što je dobio poziv u norvešku U16 reprezentaciju

zastava-dan-zalosti.jpg

Па неће ваљда за распали Србистан да игра..

#ПаметанМали
 
Kvaliteta nema sve da te vodi Gvardiola.

Ima, ima. I te kako ima !

Naša reprezentacija i naši klubovi mogu da igraju kao Španci,
samo trener treba da im objasni:
- da igraju fudbal a ne rukomet
- i da igraju na dva gola a ne viktorije.

Šta hoću da kažem ?

Hoću da kažem da kada je protivnik u ofanzivi moraš da ga napadaš, a ne samo skakućeš u "svom devetercu" i diviš se kako se "precizno dodaju".

I oni bi se zbunjivali i gubili loptu kada bi ih ometao i zaletao im se u noge !!!
A za vraćanje lopte golmanu, i igranje sa njim u svom šesnaestercu bih kažnjavao po hiljadu evra za svako vraćanje lopte unazad,
a sa pola terena golmanu - deset hiljada ! 😡

U svakoj našoj, bilo reptezentativnoj bilo klupskoj međunarodnoj utakmici ja vidim na momente blistave poteze i blistave prodore
i uvek kažem "vidiš kako umeju kad hoće".
Zašto im neko daje pogrešna uputstva te igraju gubitnički, za mene je rebus.
😯😯😯
 
Нико нормалан није очеивао ништа него ово.
Нити можемо са њима, нити је то реално.
Људи су први фаворити Мондијала и ово је наша реалност.
Ми треба да правимо систем кји до сада уопште нисмо имали.
Експерименте укинути, држати се договореног и бити стрпљив.
Екипа се мења мало помало, а не прави се преко ноћи...
И најбитније...ништа не очекивати.
Видели смо у другим спортовима да и кад смо први фаворити може да се добије по тамбури
а у фудбалу на је то реалност, да нас јаки истамбурају...
 

Back
Top