Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Fudbalska reprezentacija Srbije

Све у свему свиђа ми се игра од како је дошао Пикси мада је ово јуче било најгоре полувреме које су одиграли...толико пропуштених шанси за које сам био сигуран да ће промашити још у почетку акције...не знам шта се десило у почетку је њихов гоша увек био на месту после се увукла нека несигурност...штета...мислим да можемо да изненадимо Португалце и одемо директно важно је да следеће две победимо...

Bari'91

Poznat
Poruka
7.853
Испадање у групној фази је трагедија, а прва рунда нокаут фазе је основни циљ и просечан успех. Тек четвртфинале је нешто што може да се сматра великим успехом.

На испадање у квалификацијама не сме ни да се помишља, а нама се то дешава толико пута да смо навикли па сад сваки добар низ у кф. мечевима треба да изазове еуфорију ? Надам се да неће бити дочека испред скупштине због пласмана на СП.

Ми имамо репрезентацију која може да јури нокаут фазе европског и светског првенства и све испод тога је неуспех.

Имамо бољи распоред од Португала и уз мало среће можемо директно на СП. У најгорем случају то МОРАМО да учинимо кроз бараж.

Ова екипа игра феноменално, Стојковић има сјајну визију коју преноси играчима и овај тим заслужује апсолутну подршку али нико не сме да се задовољи тиме да је "важно учествовати". Морамо да подигнемо амбиције.

Митар је ВОЂА на терену ове репрезентације...подиже борбеност свим играчима и сјајан је егзекутор није само статиста и места критици нема ни промил. Влаховић је млад, има времена за њега.
Da se i ja jednom slozim sa tobom...Potpis na ovo...Posto smo se slozili...Ovo stvarno sluti na nesto veliko i neobicno od nase reprezentacije :) na sta nas nisu navikli...Za pocetak dobijamo Portugal u Lisabonu...Vrati se na ovaj post kad bude svetsko pa onda ti prognoziraj...pa ceramo do kraja tako :)

Bari'91

Poznat
Poruka
7.853
Najbolje da nismo dobili Irce jer smo idioti i da je idalje sve isto kao i uvek ma da bas je sve isto ova igra ista znas isto sve...A ja ovo isto sam gledao zadnji put negde krajem prosle decenije a pre negde devedestih...

A ova tekma sa Ircima je definicija onoga sto se zove nepisano pravilo u fudbalu i sta je u njegovoj prirodi...Kada nece pa nece u gol pa onda na sve to u samoj zavrsnici od neverece i frustracjje krenes jos da radis i neke nerezonske stvari i pokusavas da se previse istankes da resis....Trebas da dobijes 5:0 ali nece taj dan u 9 od 10 tekmi bi bilo 5:0 ali danas je bas ta "deseta" i onda ga sam sebi na kraju das 🤣 Ovo se desava svakome od Madrida do Londona pa do Bankoka i desavace se dok god se bude igrao fudbal....Sta posle ovoga nego da se covek smeje jedna od onih znas sve u redu ceraj dalje!

Posto su svi izgledi da ce nam za direktan prolaz odgovarati samo pobeda u Lisabonu...Po meni je to super...Jer mislim da bi Piksi isao svakako na pobedu i u slucaju da nam je doviljan samo bod mislim da on drugacije i ne ume...Ali koliko god on nahajcao igrace da igramo na pobedu a da ti je recimo i bod dovoljan to igracima ostaje u podsvesti...A tek ovi nasi igraci su posebna sorta imaju traume od prethodnika bunkerasa koji samo za to i znaju pa bi u slucaju da ti odgovara bod a ti ides na 3 to igracima podsvesno delovalo kao protivpriodni greh...To je zahvatilo i dobar deo nacije pa tako na portalima nerjetko posle ove tekme citam nebuloze kao ma dzaba sve....Mi jedino mozemo na svetsko sa bunkerom znao je Petko znao je Muslin pa i Antica ubace 🤣

I ja se slazem 🤣🤣🤣

Kako da ne covece samo tako ziva istina i Santrac je iso na bod sa Spancima kuci u kvalifikacijama za Franusku98 e pa i Zvezda u Bariju nista nije odigrala! Opasno igramo!...A danas svi igraju nista ovo nevalja zabarikadiraj ti nazad a gore imas Mitra i Tadica da smo tako igrali pobedili bi Irce covece....

Ljudi bre opustite se i uzivajte dok traje...Nista nije isto! Kamo srece da je stalno isto ovako...A ne po jednom u deceniji...

Neki jos ne veruju i boje se a drugima je krivo ustvari jer se to kosi sa njihovim strucnim uverenjima🤣 Sta ces....Super igramo i mnogo smo dobro!

Truman

Elita
Poruka
18.598
Da se i ja jednom slozim sa tobom...Potpis na ovo...Posto smo se slozili...Ovo stvarno sluti na nesto veliko i neobicno od nase reprezentacije :) na sta nas nisu navikli...Za pocetak dobijamo Portugal u Lisabonu...Vrati se na ovaj post kad bude svetsko pa onda ti prognoziraj...pa ceramo do kraja tako :)
Ne znam na šta ti sluti, ali ovo se i ranije dešavalo redovno...Probude nam neka očekivanja i onda razočaraju. Ništa novo.
Ne znam gde je Sotir zvani đubre, on je imao običaj da se loži na reprezentaciju.

lukabeograd

Početnik
Poruka
40
Jedino kako mozda moze da nam krene dobro, to je da se ima neki kontinuitet. Ako se i desi da ne odemo na ovo SP, treba ostaviti Piksija jos barem 3 ciklusa. Jer ekipa mora da raste, da stice iskustvo igranja zajedno, tako se jaca. I onda bi za par godina mogli da imamo top utegnutu i uigranu reprezentaciju koja moze lagano da se kvalifikuje, a mozda i ostvari neki znacajniji rezultat...

Nama je glavni problem sto mi vec 10-11 godina stalno menjamo trenere, igrace, formacije, taktike, ne zna niko sta i kako treba da se radi. Svaka ekipa koja je osvojila nesto u reprezentativnom fudbalu je imala kontinuitet i uigranost.

kapetanmark

Veoma poznat
Poruka
10.395
onaj ko se i malo razume u nova pravila oko plasmana na mundijal zna da je lakse izboriti PRVO MESTO U GRUPI (nekom zvuci naucna fantastika) nego od 10 reprezentacija drugoplasiranih plus dve najbolje iz lige nacija obezbediti tri mesta...

da, tako je na zalost, i ako je naucna fantastika biti bolji od portugala na bilo koji nacin makar sa dvije neresene ali boljom gol razlikom onda neka se nada cudu da medju 12 reprezentacija bude medju tri...

BITNA NAPOMENA JE DA TO NIJE BARAZ KOJI SMO IMALI ZA EURO , gde smo igrali polufinale i finale sa pobednicima gruypa lige nacija u C nivou...

ovde ce biti puno ozbiljnije reprezentacije...

tako da smo morali ici na pobedu u dablinu, styo smo i imali u dzepu ali zbog naseg mentaliteta smo i to propustili, te pali u zadnjih 20 ak minuta, da smo na kraju strepeli i za taj bod...

mislite da ce portugal propustiti sansu da ne pobedi u irskoj?

nece...

posle ce mu biti dovoljno i nereseno ko domacinu protiv nas...

nama je pobeda u irskoj bila vise nego potrebna ako zelimo mundijal...

Nebojsa.bg

Aktivan član
Poruka
1.184
Prilično kilava igra u drugom poluvremenu i važna pobeda, oštećeni za penal u prvom poluvremenu
244988897_4506813512718819_6157818478439314392_n.jpg

Belgradeboy

Ističe se
Poruka
2.456
Nisam gledao, ali citam da smo lose igrali tj mucili se. Znao sam da ce biti tesko, ali ofanzivna igra sa propustenim sansama i lose odigrano su dve različite stvari.

Azer se mora dobiti i popraviti igra. Kostace nas bod u Irskoj. Nadamo se da ti isti Irci sapletu CR i ekipu sto ce biti tesko. Nama baraz ne gine, a tamo sta bude. Bar u nekim kvalifikacijama nesto sigurno sto se retko desava. SP 06, 10, 18 i 22 su jedine sigurne kvalifikacije bile za nas. Blam od Skota necu zaboraviti. Laksa ekipa nam se nije mogla pasti u nekom barazu.

fanstebre

Iskusan
Poruka
5.982
И Португал се мучио против Луксембурга. Није то онај Луксембург од пре 20 година и ова победа Србије није за потцењивање. Можда не играмо савршено али имамо резултат, имамо коначно тимски дух и Пиксију свака част на томе ! Идемо на СП преко баража...а ко зна......можда се деси чудо у Португалу.

Мене више брине савез од Португала.......они су једино способни да стану на пут овом селектору и овом тиму који коначно игра срцем за Србију.

Пикси треба да добије поверење на дуже стазе макар и не отишли на СП. Осећа се систем и једна озбиљност, осећа се да функционишемо као целина, као права репрезентација једне земље. То нам је фалило годинама.

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.