Leady Marinna
Početnik
- Poruka
- 7
Zasto su fudbaleri navodno najbolji i najpozeljniji frajeri???

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.



Zasto su fudbaleri navodno najbolji i najpozeljniji frajeri???![]()


Zasto su fudbaleri navodno najbolji i najpozeljniji frajeri???![]()


Pretpostavljam da je zbog visine i blistave inteligencije![]()

i super su gradjeni a i imaju taj neki smek 
pa zasto sto imaju najlepse listovei super su gradjeni a i imaju taj neki smek
![]()




Ne...gimnasticari su najpozeljniji (najzgodniji) frajeri.
Fudbaleri su mozda nekima pozeljni , ali to sa izgledom nema mnogo veze
zato što su najzgodniji...![]()
Gimnasticari su mnogo niski da bi bili frajeri za sve tipove devojki,jer ni jedan nema preko 170 cm.![]()
Ali ne moze se to generalizovati,isto kao da se kaze da su svi policajci i profesori podmitljivi,ili da doktori moraju biti lepi i pametni...sve su to predrasude koje su jako glupe,pa ne treba donositi zakljucke dok ne upoznate bar nekoliko osoba iz neke profesije. Ko je uopste spomenuo boldovano?
Svi izrazavamo svoje misljenje....a oko 170 cm je sasvim idealno kako mene pitas.
Nece biti...pre ce biti zato sto su placeni 100 puta vise nego sto vrede. A u proseku su prilicno glupi, uz to.
Dakle racunica je jasna: GLUP + PUN PARA = DOBITNA KOMBINACIJA ZA MNOGE ZENSKE.![]()
Ja cu ti reci u svakom trenutku koliko hoces fudbalera koji su natprosecno inteligentni i zavrsili bar jedan faks,a ti mi reci jednog za kog mozes reci da je glup?!![]()

