фрустрација и секс

шта мислите колико је висока стопа сексуално фрустрираних људи или чак људи који немају секс?

немају секс јер се подсвесно мере са данашњим идеалом лепоте или зато што се плаше да не испуне захтеве.
ima takvih, najčešće kod omladine
(prvi odnos mora vijagra da radi da ne pukne bruka po kraju kako zakazao Stole zbog vizuelnog šoka i nepredvidivih plahovitih histerija uzbudjene iebačice)

rešava se iskustveno

ono što ne može da se reši je neoliberalno poslovanje po Srbiji gde te ponižavaju dok radiš tj nikad zadovoljni što stvara stres
 
шта мислите колико је висока стопа сексуално фрустрираних људи или чак људи који немају секс?

немају секс јер се подсвесно мере са данашњим идеалом лепоте или зато што се плаше да не испуне захтеве.
Da definisemo "seksualnu frustraciju"

Sexual frustration is a sense of dissatisfaction stemming from a discrepancy between a person's desired and achieved sexual activity. It may result from physical, mental, emotional, social, and religious or spiritual barriers. It may also derive from not being satisfied during sex, which may be due to issues such as anorgasmia, anaphrodisia, premature ejaculation, delayed ejaculation,[1] erectile dysfunction,[2][3] or an incompatibility or discrepancy (or self-sensed feeling of discrepancy) in libido.[4] It may also relate to broader existential frustration.[5]

Sexual frustration can result from an individual's lacking one or more of the organs needed for achieving sexual release. This may occur when a male is born without a penis or has it removed, or when a female's clitoris is removed for cultural or medical reasons.[citation needed]

Historical methods of dealing with sexual frustration have included fasting and the taking of libido suppressants such as anaphrodisiacs (food supplements)[6] or antaphrodisiacs (medicinal supplements).[7] Sexual frustration can be pertinent despite an individual being sexually active, as may be the case for example with sexually active hypersexual people.[8] Sexual frustration has been shown to be a natural stage of the development throughout youth, when going through puberty as a teenager.[9]
https://en.wikipedia.org/wiki/Sexual_frustration
 
Ja nisam, iako sam muškarac.
Ne znam zašto govoriš u ime svih nas.
Ja sam jedno maštovito biće, sasvim udaljeno od vizuelnog, pa i od stvarnosti.
Mene vode trenutak i osećanja.
Muškarci su vizuelna bića
emocije kreću od vizuelizacije

a svaki poremećaj rešava razgovor kod seksologa
iako zvuči zabavno reč je o ozbiljnoj disciplini neuropsihijatrije

pitanja idu toliko duboko da ćeš se setiti da su ti neinformisani roditelji vukli kitu da oslobode glavić pre vremena
 
Muškarci su vizuelna bića
emocije kreću od vizuelizacije

a svaki poremećaj rešava razgovor kod seksologa
iako zvuči zabavno reč je o ozbiljnoj disciplini neuropsihijatrije

pitanja idu toliko duboko da ćeš se setiti da su ti neinformisani roditelji vukli kitu da oslobode glavić pre vremena
Ne kreću.
Zatvori oči i počni da plešeš.
Šta te vodi? Vizuelno?
 
Frustriranost seksualna ide zbog nekih licnih dilema oko seksa koje su zasnovane na nekoj fobiji ili idealu.E sada ako nekome je bas stalo da zalijeci tu frustriranost msm 21 vijek je ima javnih kuca na svakom cosku i rijesena stvar.
Upravo. Isfrustriranost seksom dolazi kod onih koji ga očekuju, a on se ne dešava; ili nije onakav kakav bi oni želeli.
Ljudi koji su se pomirili da do njega ne može doći, ili ga ne očekuju (zbog različiti okolnosti i odluka) nisu ni isfrustrirani.
 
Mnogi muskarci traze zene na pogresnim mjestima.Npr njihov nivo je da igraju neku lokalnu ligu a oni idu u neke klubove ili mjesta gdje su zene nivo Liga Sampiona.To je kao da Zvijezda sada silno zeli da pobijedi Real Madrid i godinama dobija korpe gubi ni gol da im uvale u mrezu.I zbog toga upadnu u jade tuge itd.Gradski momak sa malom platom ako mu je u gradu teze neka trazi zene po malim varosima.Seljanke kada vide gradskog momka bale odma.Nek zaigra lokalnu ligu.Ljepota i izgled oko seksa ne igraju ulogu.Onda bi svaka zena trebala da se uda za fizicke radnike,kako su oni potentni.Kad bi to Tako bilo.Status osvaja nazalost
 
Poslednja izmena:
Mnogi muskarci traze zene na pogresnim mjestima.Npr njihov nivo je da igraju neku lokalnu ligu a oni idu u neke klubove ili mjesta gdje su zene nivo Liga Sampiona.To je kao da Zvijezda sada silno zeli da pobijedi Real Madrid i godinama dobija korpe gubi ni gol da im uvale u mrezu.I zbog toga upadnu u jade tuge itd.Gradski momak sa malom platom ako mu je u gradu teze neka trazi zene po malim varosima.Seljanke kada vide gradskog momka bale odma.Nek zaigra lokalnu ligu.
Možda. A možda su tek momci, koji igraju u lokalnoj ligu, a maštaju da ih prepozna neki veliki klub, kao talenta.
A to im prezentuju na tv-u.
Američki san:
X fact; glas; ja imam talenat; sport...
Ako dovoljno želiš - možeš da uspeš; a ako ne - nikada se neće ni desiti?
 
Mnogo je lakes zapravo naci grads
Možda. A možda su tek momci, koji igraju u lokalnoj ligu, a maštaju da ih prepozna neki veliki klub, kao talenta.
A to im prezentuju na tv-u.
Američki san:
X fact; glas; ja imam talenat; sport...
Ako dovoljno želiš - možeš da uspeš; a ako ne - nikada se neće ni desiti?
Al opet moras da imas realnu sliku.Znam momka koji izgleda kao Apolon mlad,vitak.Da ga vidis na prvu mislis ovaj ce imat svaku.A lik radie kao konobar plata mala,citav zivot ekonomski deklasiran.A momak ide po nekim podrumima, trazio zene po nekim sirotinjski mjestima i imao zena.Nikada mu napamet nije palo da trazi zene po jakim lokalima,mjestima jakim gdje su sve ljepotice.Nego ide na te alternativne zurke.Pola tih zena je zapusteno,razbaruseno itd.Zna da tu realno ima prolaz.Al vecinae momaka sebe gleda ja da tu izlazim i takve zene imam nema sanse.A godine mu idu
 
Mnogo je lakes zapravo naci grads

Al opet moras da imas realnu sliku.Znam momka koji izgleda kao Apolon mlad,vitak.Da ga vidis na prvu mislis ovaj ce imat svaku.A lik radie kao konobar plata mala,citav zivot ekonomski deklasiran.A momak ide po nekim podrumima, trazio zene po nekim sirotinjski mjestima i imao zena.Nikada mu napamet nije palo da trazi zene po jakim lokalima,mjestima jakim gdje su sve ljepotice.Nego ide na te alternativne zurke.Pola tih zena je zapusteno,razbaruseno itd.
Jesi I ti bio na tim alternativnim žurkama, kada znaš?
 

Back
Top