• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

фрустрација и секс

analiticki 12

Domaćin
Poruka
3.894
[
U svakom smislu.
Pokušaću sad da to pojednostavim na nekom sasvim banalnom primeru.
Ti si žensko y i ja sam muško x.
Ja sam sam sebi dovoljan.
Ne treba mi ništa od tebe.
Rado ću biti sa tobom.
Ali ako odlučiš da odeš slobodno idi.
Ne trebaš mi ni kao oslonac u životu
Ne treba mi tvoja pomoć.
Nemaš ništa što mi je neophodno i bemaš šta da mi pružiš što već sam sebi nisam obezbedio.
Ja nemam problema.
Ali ako ih ti imaš.
Mogu ti pomoći
____
To bi trebalo onako u najgrubljim mogućim crtama da bude to.
I sad ti kao y posmatraš x.
Da li ti je x primamljivija ponuda od nekog z kome očajnički treba seks sa tobom,tvoja pažnja i ljubav.Koji je jako zainteresovan za tebe i kojem si dragocena.
(Bože zašto sam mu toliko dragocena?)
I tu kreće preispitivanje pojave z gde njemu pada vrednost velikom brzinom.
Samodovoljnost se inače ne glumi.
Ona se postiže.I postiže se ne zbog eventualnih partnerki ili partnera nego isključivo zbog samog sebe.

To je tacno.Al gledati vezu je sire od samog seksa.Ocajnik bi takvoj zeni dao 5 puta bolji seks,e sada veza nije samo seks,frustracija tu nastaje.Jel sta trazi zena u vezi status ili zadovoljstvo zapitaj se.Samodovoljan muskarac daje zeni status,al joj ne daje zadovoljstvo.Dok kod ovog ocajnika je obratno.Zena prije ulaska u vezu ne razmislja o tim stvarima,jer podvjesno misli da se to poradzumijeva,juri lika koji je samodovoljan,super,imace i sa tim jak seks.Npr smatras li da su zene uspjesnih muskaraca, seksualo zadovoljne ,uopste nisi,ocajne su.Ali imaju novac.

Uspjesnim ljudima,ili samodovoljnim generalno,seks je sporedna stvar ili ono nebitna.Nije da im je to jedina preokupacija.Potrose na more drugih obaveze energiju i snagu, pitanje je koliko imaju energije za seks i koliko se daju.A takvi tipovi su Magnet za zene.Do seksa najlakse dolaze muskarci koji su slabi u krevetu,il hladni ili cak narcisi itd To je tako

Sve ono sto silno zelis odbijas.To je nesreca ovog svijetla i uzrok svih nezadovoljstava.To ti je kao novac,mnogo ga ima a ide u pogresne ruke.Frustracija je prirodna posledica.

Poslednja izmena:

Darth Vader

Buduća legenda
Poruka
28.749
[

To je tacno.Al gledati vezu je sire od samog seksa.Ocajnik bi takvoj zeni dao 5 puta bolji seks,e sada veza nije samo seks,frustracija tu nastaje.Jel sta trazi zena u vezi status ili zadovoljstvo zapitaj se.Samodovoljan muskarac daje zeni status,al joj ne daje zadovoljstvo.Dok kod ovog ocajnika je obratno.Zena prije ulaska u vezu ne razmislja o tim stvarima,jer podvjesno misli da se to poradzumijeva,juri lika koji je samodovoljan,super,imace i sa tim jak seks.Npr smatras li da su zene uspjesnih muskaraca, seksualo zadovoljne ,uopste nisi,ocajne su.Ali imaju novac.

Uspjesnim ljudima,ili samodovoljnim generalno,seks je sporedna stvar ili ono nebitna.Nije da im je to jedina preokupacija.Potrose na more drugih obaveze energiju i snagu, pitanje je koliko imaju energije za seks i koliko se daju.A takvi tipovi su Magnet za zene.Do seksa najlakse dolaze muskarci koji su slabi u krevetu,il hladni ili cak narcisi itd To je tako

Sve ono sto silno zelis odbijas.To je nesreca ovog svijetla i uzrok svih nezadovoljstava.To ti je kao novac,mnogo ga ima a ide u pogresne ruke.Frustracija je prirodna posledica.
Skrećemo sa teme,možda.
Možda ne.

Očajnik nije za džabe očajan.
Ništa nije slučajno.
Kakav seks može da ponudi očajnik je-diskutabilno s obzirom da ga retko ima.
Odmah da naglasim.
Nije pitanje novca.
Ne.
I još jednom.
Nije pitanje novca.
Ne.
I jednom za svaki slučaj.
Nije pitanje novca.
To je laž. :)
Samozavaravanje.
To.
To je pitanje.Svega.
Jesi bio kad na mom blogu?
Pogotvu na onom:Ja radim šta ja hoću.
Nije pitanje novca.
Pitanje je glave,volje,snage-duševne.
Pitanje je odricanja.
Volje.
Najviše volje.
Satiranje svojih slabosti.
Pitanje je svega.
I na kraju para.
Stalno se neko vrti oko para.
Pa kad toliko žele pare.
Pa zašto ih ne stvore.
Ne mogu?
Kako?
Zašto?
Znači.
Opet volja?
Snaga volje.
Iz nje proizilazi sve.
A seks.
Seks je bedni delić svega.
Na blogu možeš da shvatiš.
Sve.
Ako umeš da gledaš.
Zato sam ga prekinuo na neko vreme.
Pa je aktuelan onaj drugi-Moraš da znaš..
Ja imam 51 godinu.
Vežbam svaki dan.
Odričem se obroka.Hrane.Koju bi drugi ždrali i kupovali da imaju moje pare.
Krvavo se odričem mnogih stvari.Svaki dan posvećujem sebi sat ipo vremena.
Detalji su važni.
Volja.
Energija.
Izgrađivanje sebe samog.
Da imaš sve.Pa i taj famozni seks da ti je lako dostupan.Jer izgledaš adekvatno.
Onda postaješ samodovoljan.
Samo volja.
Naravno.Tu je pitanje i genetike.
Od magarca se ne može napraviti konj.
Ali se od prosečnog konja može napraviti lep konj. :D
Ako me razumeš.
Ipak sve ima neka ograničenja.
Samo volja.

analiticki 12

Domaćin
Poruka
3.894
Skrećemo sa teme,možda.
Možda ne.

Očajnik nije za džabe očajan.
Ništa nije slučajno.
Kakav seks može da ponudi očajnik je-diskutabilno s obzirom da ga retko ima.
Odmah da naglasim.
Nije pitanje novca.
Ne.
I još jednom.
Nije pitanje novca.
Ne.
I jednom za svaki slučaj.
Nije pitanje novca.
To je laž. :)
Samozavaravanje.
To.
To je pitanje.Svega.
Jesi bio kad na mom blogu?
Pogotvu na onom:Ja radim šta ja hoću.
Nije pitanje novca.
Pitanje je glave,volje,snage-duševne.
Pitanje je odricanja.
Volje.
Najviše volje.
Satiranje svojih slabosti.
Pitanje je svega.
I na kraju para.
Stalno se neko vrti oko para.
Pa kad toliko žele pare.
Pa zašto ih ne stvore.
Ne mogu?
Kako?
Zašto?
Znači.
Opet volja?
Snaga volje.
Iz nje proizilazi sve.
A seks.
Seks je bedni delić svega.
Na blogu možeš da shvatiš.
Sve.
Ako umeš da gledaš.
Zato sam ga prekinuo na neko vreme.
Pa je aktuelan onaj drugi-Moraš da znaš..
Ja imam 51 godinu.
Vežbam svaki dan.
Odričem se obroka.Hrane.Koju bi drugi ždrali i kupovali da imaju moje pare.
Krvavo se odričem mnogih stvari.Svaki dan posvećujem sebi sat ipo vremena.
Detalji su važni.
Volja.
Energija.
Izgrađivanje sebe samog.
Da imaš sve.Pa i taj famozni seks da ti je lako dostupan.Jer izgledaš adekvatno.
Onda postaješ samodovoljan.
Samo volja.
Naravno.Tu je pitanje i genetike.
Od magarca se ne može napraviti konj.
Ali se od prosečnog konja može napraviti lep konj. :D
Ako me razumeš.
Ipak sve ima neka ograničenja.
Samo volja.

Akumulirana energija je duplo razornija od obicne energije koja se svakodnevno ispoljava.Seks se ne mjeri snagom ispustene energije nego akumulirane.Vatra jeste silna,al lava te brze sprzi.Smak svijeta je masu razorniji od zemljotresa svakodvenih.Seks pociva na principma egzistencijalizma ne hedonizma.Energija je ta koja mu daje draz,nikakvi stimulansi vjestacki tu ne postove,iskustvo trening,ko ga vise upraznjava.Seksom se ne bilduju misici pa da sada to bude stvar treninga,upraznjavanja iskustva.

U prevodu Vuk koji je gladan i nije jeo 10 dana mnogo je energicniji i opasniji od vuka koji jede svaki dan.Nagon za opstankom je kod njega na limitu.Slicno je kod seksa.Kazem ti muskarci koji imaju seksualni Appetit najaci,najmanje seksa imaju.To je tako.Zenka po prirodi trazi sigurnost,a to negira dobar seks.

Astroloski ti je to gledano u vidu Ovna i Skorpije.Nije dzabe Skorpija znak koji simbolizuje seks.Ovan je Vatra neko ko izbaca fluide iz sebe svakih 5 minuta.A Skorpija ce izbaciti jednom u 10 godina al kada izbaci onda radi Pluton akumulirana energija.Ocaj bi astroloski mogao da se simbolise Plutonom

Poslednja izmena:

analiticki 12

Domaćin
Poruka
3.894

Razumijem ti poentu slazem se da je,seks jedan dio zivota.Al ne govorim samo o seksu.Svijet pociva na greskama i nedostacima.Uvijek ljudi koji nesto najvise zele,koji necemu najvise mogu da se posvete,upravo to nesto nece dobiti.To je uzrok sve tuge na ovom svijetu.Sto je selekcija prirodna,nepravedna

Privlacis stvari i osobe,za koje te boli briga.

Sve je kontra,svijet koji pociva na antagonizmu i neprirodnoj selekciji

Will to Power

Domaćin
Poruka
3.024
Uvijek ljudi koji nesto najvise zele,koji necemu najvise mogu da se posvete,upravo to nesto nece dobiti.To je uzrok sve tuge na ovom svijetu.Sto je selekcija prirodna,nepravedna

Privlacis stvari i osobe,za koje te boli briga.

Sve je kontra,svijet koji pociva na antagonizmu i neprirodnoj selekciji
A, sta reci onda o ZP, ovo sto si ti napisao je gledajuci na ZP kontradiktorno u svakom smislu.

Z

Zanimljiva studija

Gost
Kada su dugovecne ljude pitali sta misle o tome sta je uticalo na to da zive tako dugo uvek su na prvo mesto stavljali osecaj licnog zadovoljstva zbog posla kojim se bave. Na poslu provodis 8 sati i ako te to stresira i ne uzivas u tome, ne ispunjava te, onda su velike sanse da ce se ta nervoza odraziti i na zivot.
Na drugom mestu je bila porodica. Ljubav, skladni odnosi i podrska.

Seks niko nije spominjao. :)
To ce nam verovatno svima postati jasno kad dodjemo u poznije godine.

analiticki 12

Domaćin
Poruka
3.894
Zakon Privlacenja.

Pa zakon privlacenja je po meni pogresan,on funkcionise kod ljudi koji emotivno ne znaju sami sebe ili nemaju povjerenje u svoje emocije a najcesce uopste i nemaju emocije.I onda se oslone na razum koji je u odnosima sa partnerom uvijek protivnik covjeku,ili se oslone na nagone ili fluide (to ti je ono kada zena ili muskarac kazu,ima neka hemija Izmedju njih, neke varnice ili ono zakon privalcnosti a sve to oni ne umiju da definise i objasne)

Zakon privlacenja (animalni) i razum vladaju covjekom koji je emotivno osakacen.Covjek koji prirodno nema emocije,pa trazi kao ljubav cijeli zivot i nikad je ne nadje,nikad je nece ni naci.

Ljubav se dobija emotivnom selekcijom,na bazi takvog senzibilteta.U prevodu takav se rodis to ne moze da se nauci.Mozes npr dobiti kao dijete mnogo ljubavi od majke i oca,pa da sjutra kao Edipovac trazis u zeni majku,al opet ni to nije ljubav jer i tu rade razum i podsvjest a ne emocije.

Ljubav je privilegija odabarnih,kojima je Bog ili priroda dala senzibilitet emotivni.Ja to zovem ljudi ljubavi.Oni se nikada nece prevariti u izboru partnera,svi ostali hoce,jer ce da to sto nemaju emotivni senzibilitet da nadokande time sto ce raditi na razum,ili ce ih nagoni voditi ili ce da uce na zivotnim greskama,pa da biraju partnere na osnovu zivotnog iskustva da ne nabrajam dalje i to je naravno sve pogresno.

Ljubav imati to je talenat,kao i kada neko ima talenat za glumi,neko za tenis,neko za matematiku,neko za zavodjenje masa ili zena.Tako imas emotivno umne ljude,koji to nose od malih nogu,i to je blagoslov kad neko tako nesto ima,imace pravu ljubav

Zakon privlacenja nema nikakve emocije,nego nagone i to,emotivno sakate osobe tumace kao emociju.

Poslednja izmena:

Will to Power

Domaćin
Poruka
3.024
Pa zakon privlacenja je po meni pogresan,on funkcionise kod ljudi koji emotivno ne znaju sami sebe ili nemaju povjerenje u svoje emocije a najcesce uopste i nemaju emocije.I onda se oslone na razum koji je u odnosima sa partnerom uvijek protivnik covjeku,ili se oslone na nagone ili fluide (to ti je ono kada zena ili muskarac kazu,ima neka hemija Izmedju njih, neke varnice ili ono zakon privalcnosti a sve to oni ne umiju da definise i objasne)

Zakon privlacenja (animalni) i razum vladaju covjekom koji je emotivno osakacen.Covjek koji prirodno nema emocije,pa trazi kao ljubav cijeli zivot i nikad je ne nadje,nikad je nece ni naci.

Ljubav se dobija emotivnom selekcijom,na bazi takvog senzibilteta.U prevodu takav se rodis to ne moze da se nauci.Mozes npr dobiti kao dijete mnogo ljubavi od majke i oca,pa da sjutra kao Edipovac trazis u zeni majku,al opet ni to nije ljubav jer i tu rade razum i podsvjest a ne emocije.

Ljubav je privilegija odabarnih,kojima je Bog ili priroda dala senzibilitet emotivni.Ja to zovem ljudi ljubavi.Oni se nikada nece prevariti u izboru partnera,svi ostali hoce,jer ce da to sto nemaju emotivni senzibilitet da nadokande time sto ce raditi na razum,ili ce ih nagoni voditi ili ce da uce na zivotnim greskama,pa da biraju partnere na osnovu zivotnog iskustva da ne nabrajam dalje i to je naravno sve pogresno.

Ljubav imati to je talenat,kao i kada neko ima talenat za glumi,neko za tenis,neko za matematiku,neko za zavodjenje masa ili zena.Tako imas emotivno umne ljude,koji to nose od malih nogu,i to je blagoslov kad neko tako nesto ima,imace pravu ljubav

Zakon privlacenja nema nikakve emocije,nego nagone i to,emotivno sakate osobe tumace kao emociju.
Nemas ti pojma o zivotu.
Ti blage veze nemas sta je zapravo ZP.
Ako vec ne znas, uzmi google pa se informisi a ne baljezgati na pamet.

analiticki 12

Domaćin
Poruka
3.894
Nemas ti pojma o zivotu.
Ti blage veze nemas sta je zapravo ZP.
Ako vec ne znas, uzmi google pa se informisi a ne baljezgati na pamet.

Kao prvo- Imas svoje vidjenje,gledamo na razlicit nacin

Kao drugo- komenatar ti je nekulturan i ruzan, i kao takav nema nikakvu vrijednost cim koristis izraz (baljezgati).Kultura izrazavanja prije svega !!!

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.