• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

фрустрација и секс

gost 439443

Ističe se
Poruka
2.504
Brate tehnologija je sa nama vrv stotinama hiljada godina. Boga pitaj od kada. Do tada smo se promenili zesce.
Pa samo danas koliko je razredjen imuni sistem vakcinom za samo 150 200 god.
Vecina nas po tim zakonima ne bi trebali da smo ovde.
Dap. Ne zahvaljujući prirodnoj selekciji i evoluciji, ako veruješ u nju - već na veštačkim stimulasima i na veštačkim vrednostima.

gost 439443

Ističe se
Poruka
2.504
Kojim krznom brate? Treba da ulovis krzno? Cime? Granim sa drveta? Da ga gadjas kamenom? Ahaa
Lesinu da ogrnes? Pa ima da se razbolis za nedelju dana.
Pa, kao što rekoh, ništa se ne dešava od jedared. Neće se ništa što imaš dezintegrisati, već se stvari menjaju - postepeno. A druga, treća generacija će već loviti kamenom, da bi se ogrnula krznom. I to će im biti sasvim normalno, kao što je tebi normalno da kuckaš ovde..

gost 439443

Ističe se
Poruka
2.504
Nekiriticko?
Hebem kolima.
Nestane foriva, usteda struje, samo efikasan prevoz.
Kako ces sad hebati batice?
Sta ces sad?
Nema ti glavnog aduta?
Do sad si bio glup ali agresivan na tockovima, a sad si samo glup.
Pa, hebačeš - kad bude lepo vreme (u proleće, leto i jesen).
A neće hebati taj koji je bio agresivan u kolima, već onaj koji zna da se snađe, da ulovi i da prehrani hebenu stranku, kao i potomstvo. Slično kao i danas, a u neku ruku i suprotno... :D

bezimeni1

Zainteresovan član
Poruka
177
шта мислите колико је висока стопа сексуално фрустрираних људи или чак људи који немају секс?

немају секс јер се подсвесно мере са данашњим идеалом лепоте или зато што се плаше да не испуне захтеве.
Dosta je visoka stopa al podrzavam ih. Ja sam nekad bio jedan od tih zbog nevinosti ali sam krenuo putem MGTOW.

P

pasuljsko rebarce

Gost
шта мислите колико је висока стопа сексуално фрустрираних људи или чак људи који немају секс?

немају секс јер се подсвесно мере са данашњим идеалом лепоте или зато што се плаше да не испуне захтеве.
duplo vezano
kao lecenja kompleksa inferiornosti nekom pozicijom moci

Darth Vader

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.118

Mali je ovo forum za jednu ovako ozbiljnu temu.
Mislim ja mogu da napišem dosta toga što se tiče žena.A opet ću jedva zagrebati po površini.
A o muškarcima tek pojma nemam ali mislim da je situacija još teža.
Ovo je jako ozbiljna tema.Na ovakvim problemima žive neke ozbiljne industrije.
Velik broj žena je nezadovoljan a to nezadovoljsvo se kreće od klasičnog zanemarivanja od strane supruga do nekih fetiša koje ispunjavaju u koliko su u finansijskoj poziciji moći.Velik broj je pod jakim stresom.Očajno im je potrebna pažnja i nežnost,razumevanje,neke žele samo seks.Sve je to individualno mada se jasno uočava šablon i mogu se razvrstati na neke vrste ili tipove.

Darth Vader

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.118
Objasni bolje,u kom smislu ?
U svakom smislu.
Pokušaću sad da to pojednostavim na nekom sasvim banalnom primeru.
Ti si žensko y i ja sam muško x.
Ja sam sam sebi dovoljan.
Ne treba mi ništa od tebe.
Rado ću biti sa tobom.
Ali ako odlučiš da odeš slobodno idi.
Ne trebaš mi ni kao oslonac u životu
Ne treba mi tvoja pomoć.
Nemaš ništa što mi je neophodno i bemaš šta da mi pružiš što već sam sebi nisam obezbedio.
Ja nemam problema.
Ali ako ih ti imaš.
Mogu ti pomoći
____
To bi trebalo onako u najgrubljim mogućim crtama da bude to.
I sad ti kao y posmatraš x.
Da li ti je x primamljivija ponuda od nekog z kome očajnički treba seks sa tobom,tvoja pažnja i ljubav.Koji je jako zainteresovan za tebe i kojem si dragocena.
(Bože zašto sam mu toliko dragocena?)
I tu kreće preispitivanje pojave z gde njemu pada vrednost velikom brzinom.
Samodovoljnost se inače ne glumi.
Ona se postiže.I postiže se ne zbog eventualnih partnerki ili partnera nego isključivo zbog samog sebe.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.