FrozenThron i Wolfestein ???

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Prvo za Wolfestein

U cemu je fora da se predje onaj treci nivo, kad se supstim na kraj one zicare.
Dodjem dole poubijam ih sve i tu se zglavim i nikako da provalim kako dalje?
Pomoc, please :!:


A u FrozenThrone igram kampanju sa onim Orcima i stignem do nekog dela kad treba da idem da licno predam pismo onoj Joldi ali du mi stane i kaze da moram da odem na battle.net da skinem taj neki dodatak da bih mogao da igram taj deo.
A meni naravno piratska verzija pa znam da od tog battle.net nema nista, nego jel ima neko drugo resenje?
Hvala

pozz
 
2the big one
Nema sanse da nadjem to na onom sajtu.Cak mi ne pretrazivac ne pomaze.Sta je to jel to neki patsh?
Moze li direktan link ili barem link do stranice sa tim cudom?

2marlon
To sam provalio, ali ne znam sta se desava na onoj zadnoj stanici.
Onde sam se zaglavio
 
loop:
2the big one
Nema sanse da nadjem to na onom sajtu.Cak mi ne pretrazivac ne pomaze.Sta je to jel to neki patsh?
Moze li direktan link ili barem link do stranice sa tim cudom?

2marlon
To sam provalio, ali ne znam sta se desava na onoj zadnoj stanici.
Onde sam se zaglavio

E ****** moracu kasnije da prodjem taj nivo ponovo, pa cu da ti javim, ako vec neko ne ispljune pre toga.
 
Za FrozenThron , hoce li mi se javljati neki problemi ako skinem tu sledecu epizodu sa zvanicnog sajta, jer je moja verzija igrice piratska?

Za Wolf... , hajde lebati ako se setis javi mi, jel se vrtim tu nekoliko sati i nema sanse da provalim u cemu je caka :roll:
 
E to je bilo za to, a sad mi zapela na drugom mestu.
U onim katakombama, kad dodje i uzmem onu casu u jednoj velikoj sobi, pa izadju dva frika i njih ubijem onda se srusi pod i dole imaju jedna vrata i brdo nekih kutija.Ali ta vrata su zakljucana i ne znam kako da ih otvorim?
 
Ma di, za Wolf... ladno samo treba da se pritisne enter i onda se otvore vrata.
Samo ne svidja mi se nastavak sa onim extra dobrim svabicama, jel moram da poginem 20 puta da pih presao na sledecu semu, mnogo su to zakomplikovali i nije fora poginuti milion puta da bi presao igricu :mad:

A znaci za FT nema problema.O.K. probacu da skinem tu novu epizodu.
 
loop:
Ma di, za Wolf... ladno samo treba da se pritisne enter i onda se otvore vrata.
Samo ne svidja mi se nastavak sa onim extra dobrim svabicama, jel moram da poginem 20 puta da pih presao na sledecu semu, mnogo su to zakomplikovali i nije fora poginuti milion puta da bi presao igricu :mad:

E za to moras da znas zensku psihologiju i neces da gines toliko puta. Tajna: otvori vrata da te vide, zapucaj par puta ili baci bombu i povuci se u zasedu i cekaj. Same dolaze u buljuku i ladno ih skidas :lol:
 
Znate gde mi je sad zapelo.
Onaj nivo kad treba da se infiltriram u raketnu bazu, e sve sam provalio i dosao do onog kamiona da se sakrijem u njemu ali on nece ka krene dok ne nadjem i neki 4-ti objective
A ako ubijem i onog poslednjeg svabu onda misija propada.
Kako da nadjem taj objectives i zna li neko gde je secret arena?

P.S. zlaja92 koga da trazim na taj proj telefona?
 
M samo me ova extra zeza, prethodno nikad nisam igra nesto ovako zamrseno.
E da TombRaider ali od njega sam odustao na samom pocetku :lol:
A za ovu igricu ne mogu da verujem sta mi se desava :shock:
Ode tamo gde je Fanatic_Kv rekao ali tamo ima samo pistolj colt koji nije 4. objective
I sad sam u corsokaku, jel ne mogu da nadjem taj 4. objectives a ne mogu da udjem ni u secret area jel onaj poslednji Svaba stoji kod onog kanapa preko kojeg treba da predjem.
A igrica nema restart mision :mad:
Polako gubim zivce...
 
Snajper je na onom tornju ali nisam mogao da ga uzmem jel me je onaj poslednji Svaba uvek primetio kad bih pokusao da dodjem do tornja.
Krenuo sam misiju preko Autosave ispocetka i uspeo da je predjem.
Hvala na pomoci.
pozz
 
loop:
Snajper je na onom tornju ali nisam mogao da ga uzmem jel me je onaj poslednji Svaba uvek primetio kad bih pokusao da dodjem do tornja.
Krenuo sam misiju preko Autosave ispocetka i uspeo da je predjem.
Hvala na pomoci.
pozz

Kada prodjes kroy tunel skreni odmah desno i nakon 60-70 metra iza jednog kamena se nalazi snajper i cini mi se prva pomoc, nakon toga uskocis u kamion i cao djaci.
 

Back
Top