Frontmen grupe Grin Dej se odriče američkog državljanstva zbog nedavne promene zakona o abortusu

Sensei

Master
Moderator
Poruka
65.388
Zvezda Green Day - Billie Joe Armstrong - kaže da se odriče svog državljanstva tokom koncerta u Londonu nakon nedavne odluke vrhovnog suda SAD u vezi abortusa.

On je to izjavio tokom londonskog koncerta u petak, rekavši: '***** Ameriku'

Muzičar je rekao da ostaje u Velikoj Britaniji i da „na svetu ima previše jebene gluposti da bi se vratio tom bednom izgovoru za državu“

Grin Dej je poznat po tome što koristi svoju muzičku platformu za protest protiv političkih pitanja

59542837-10954557-image-a-21_1656255784191.jpg


Ne volim kada se muzika politizuje. A vi?
 
Zvezda Green Day - Billie Joe Armstrong - kaže da se odriče svog državljanstva tokom koncerta u Londonu nakon nedavne odluke vrhovnog suda SAD u vezi abortusa.

On je to izjavio tokom londonskog koncerta u petak, rekavši: '***** Ameriku'

Muzičar je rekao da ostaje u Velikoj Britaniji i da „na svetu ima previše jebene gluposti da bi se vratio tom bednom izgovoru za državu“

Green Dai je poznat po tome što koristi svoju muzičku platformu za protest protiv političkih pitanja

Pogledajte prilog 1177349

Ne volim kada se muzika politizuje. A vi?
Мора да често остаје у ,,другом стању'' па му овај Закон не лежи.
 
hehe to je fora, kao što su se odselili svi oni selebriti milioneri što su pretili selidbom akoo Trump pobedi , pa ništa...
I kasnije kmecali s ustima punim gov*ana da ipak nisu tako mislili.

mda jači pankeri od njih su bili oni sa kikicama. kako beše, Offspring
Iako punk nije nista posebno, Offspring su za Green Day Mozart i Bach u jednom.
 
Zvezda Green Day - Billie Joe Armstrong - kaže da se odriče svog državljanstva tokom koncerta u Londonu nakon nedavne odluke vrhovnog suda SAD u vezi abortusa.

On je to izjavio tokom londonskog koncerta u petak, rekavši: '***** Ameriku'

Muzičar je rekao da ostaje u Velikoj Britaniji i da „na svetu ima previše jebene gluposti da bi se vratio tom bednom izgovoru za državu“

Green Dai je poznat po tome što koristi svoju muzičku platformu za protest protiv političkih pitanja

Pogledajte prilog 1177349

Ne volim kada se muzika politizuje. A vi?

Ne znam šta fali ovoj baladi ?
 
napusti prostoriju :evil:

pa ne, stvarno, cuj njega...dodje mi da ga cusnem po nosu sada
Ti punk muzicari nisu s bozje strane, sjeti se kako je pokojni GG Allin na stageu znao spustiti hlace pa se uvaljati u...

ooooo.gif


U svakom slucaju, svi znamo za njegove bizarne fetise, a shodno tome mu je i jedan obozavatelj opalio...

LI1D9z2y2dEsi09m1jokx2-OjeKO7o1ubKyTy0fWY10.jpg

:per:
 
панк рок је матера :lol:
Za mene i cale i keva krajem osamdesetih u osnovnoj skoli :lol: navukli me stariji... imam negde fot. iz osmog razreda, jez frizura, dzins prsluk nacrtano A u krugu. Ja sam bio novi talas pankera kod nas, onaj prvi je bio pocetkom osamdesetih mada sam odmah presao i na hardcore, opet me navukli stariji
 
Za mene i cale i keva krajem osamdesetih u osnovnoj skoli :lol: navukli me stariji... imam negde fot. iz osmog razreda, jez frizura, dzins prsluk nacrtano A u krugu. Ja sam bio novi talas pankera kod nas, onaj prvi je bio pocetkom osamdesetih mada sam odmah presao i na hardcore, opet me navukli stariji
1656278655597.png
:lol:
 

Back
Top