Quantcast

Frizura

Grindelwald

Iskusan
Moderator
Poruka
5.275
Duga kosa za žene! Meni žene sa kratkom frizurom izgledaju kao muškarci, ništa ženstveno. Emma Watson je bila lepa žena, gotivio sam je dok je bila tinejdzerka i imala dugu kosu. Kad se ošišala onako kratko odmah sam izgubio interesovanje.

Enina

Veoma poznat
Poruka
10.249
Duga kosa za žene! Mene žene sa kratkom frizurom izgledaju kao muškarci, ništa ženstveno. Emma Watson je bila lepa žena, gotivio sam je dok je bila tinejdzerka i imala dugu kosu. Kad se ošišala onako kratko odmah sam izgubio interesovanje.
I ja mislim tako.Mladje izgleda zena s dugom kosom.Neznam sto ove starije rade jos starije nego sto jesu.Kosa do uha..sakoic..kosulja.Pantole na peglu.

DUH

Iskusan
Poruka
5.071
Duga kosa za žene! Meni žene sa kratkom frizurom izgledaju kao muškarci, ništa ženstveno. Emma Watson je bila lepa žena, gotivio sam je dok je bila tinejdzerka i imala dugu kosu. Kad se ošišala onako kratko odmah sam izgubio interesovanje.
"Za žene je suknja!
Za žene je duga kosa!"
Pravila Kazneno-popravnog zavoda za žene, Požarevac :lol: (inače proglašenog od strane komisije za ljudska prava za zatvor sa najgorim ziks-om u Evropi, zamisli kad turski zatvor ide posle Požarevca)

Grindelwald

Iskusan
Moderator
Poruka
5.275
"Za žene je suknja!
Za žene je duga kosa!"
Pravila Kazneno-popravnog zavoda za žene, Požarevac :lol: (inače proglašenog od strane komisije za ljudska prava za zatvor sa najgorim ziks-om u Evropi, zamisli kad turski zatvor ide posle Požarevca)
Ja ne govorim šta jeste, a šta nije. Govorim u svoje ime. Tačka.

• Podržavam
Reactions: DUH

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.