French Open - Roland Garros - други од 4 грен слем турнира у години

Ne verujem svojim očima, kako se nagrdila bože sačuvaj! :eek: :dash:

1623066175511.jpg
 
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa posle neverovatnog preokreta i pobede nad mladim italijanom Lorencom Muzetijem. Novinar Jurosporta i nekadašnji prvi igrač sveta Mats Vilander bio je oduševljen partijama srpskog igrača.
1623067219-Novak-DJokovic-scaled-e1623067249808.jpg
Novak je vodio 6:7, 6:7, 6:1, 6:0, 4:0 u trenutku u kojem je 19-godišnji Italijan bio primoran da preda zbog povrede prepone.

Da li je novak zapravo izazvao Muzetijevu povrdeu tako što ga je toliko ’šetao’ po terenu tokom prva dva seta. Kao da nije brinuo za rezultat, da je samo sprovodio svoj plan u delo do kraja meča. Nije imao sreće Museti, ali svakako je pružio fantastičnu partiju. Đoković ga je na kraju izmorio i fizički slomio“, pitao se Mats Vilander.

Logično je da je Muzeti bio umoran, on nije navikao da igra pet setova. Protiv Novaka je veoma teško“, izjavila je Roberta Vinči, nekadašnja italijanska teniserka.

Đoković će u četvrtfinalu igrati protiv još jednog Italijana – rival će mu biti Italijan Mateo Beretini, koji je bez borbe prošao među najboljih osam jer se sa turnira povukao Rodžer Federer.

Sport klub
 
Nego sta je. Nije hteo da izgubi od Noleta. A moze makar malo da mu napakosti.
Zamisli da je No1e to uradio. pa bilo bi ovde pola tuceta vas trolova i hejtera da drzite predavanje o nesportskom ponasanju.
Да баш провидно и јадно понекад ми је жао кад га гледам како се понижава јер не може да се помири са чињеницом да није GOAT...Федерер неће одустати од тениса докле год играју Надал и Ноле уместо да ужива у заслуженој пензији...
 
umesto da bude primer deci ovaj nitkov vara, podmeće, folira i tako godinama, ali ovo danas mu je biser nitkovluka koji će skupo platiti kad tad
smeće od čoveka, vulin je pravo njegovo društvo
Зашто бре? Ноле важи за изузетно фер и коректног играча при томе је велики човек и добротвор...
 
Pošto se svi prave "Toše" i kao ne razumeju šta je kolega Crni hteo da kaže, evo ja ću.

Samo zamislite da je Rafa gubio sa 2:0, onda otišao u toalet, vratio se i dobio 3 seta ko od šale...

Kakve bi priče kolale ovim pdf-om tada?

Morate da priznate da je to juče ipak bilo malo čudno...

Hejteri bi rekli bas super sto je Rafa prosao i sto moze da izbaci Novaka.

Sta je cudno. otisao da menja gace i ovaj drugi posle nije mogao da trci. Ne razumem. Nije ga tukao u svlacionici.
 
Pošto se svi prave "Toše" i kao ne razumeju šta je kolega Crni hteo da kaže, evo ja ću.

Samo zamislite da je Rafa gubio sa 2:0, onda otišao u toalet, vratio se i dobio 3 seta ko od šale...

Kakve bi priče kolale ovim pdf-om tada?

Morate da priznate da je to juče ipak bilo malo čudno...
Nisam se pravio Toša. Nisam ni znao da je išao u toalet. Poslije završetka setova masovno i žene i muškarci idu u toalet. I ne mislim da je to išta loše i da nije sportski. To nema veze sa porazom Italijana. Njih par ne pišu mjesecima, nego se samo oglase ako Novak izgubi. Ili izmisle samo njima znani razlog.
 
Nisam se pravio Toša. Nisam ni znao da je išao u toalet. Poslije završetka setova masovno i žene i muškarci idu u toalet. I ne mislim da je to išta loše i da nije sportski. To nema veze sa porazom Italijana. Njih par ne pišu mjesecima, nego se samo oglase ako Novak izgubi. Ili izmisle samo njima znani razlog.

Ovde vlada kult Đokovića, ko god navija za nekog drugog biva izvređan na najgori mogući način.
I sama sam to doživela pa sam i prestala da dolazim jedno vreme, i zato mi nije ni čudno da mnogi ne dolaze.

A to što je posle toaleta Đoković odjednom živnuo nije ni malo sumnjivo? :lol:
 
Ovde vlada kult Đokovića, ko god navija za nekog drugog biva izvređan na najgori mogući način.
I sama sam to doživela pa sam i prestala da dolazim jedno vreme, i zato mi nije ni čudno da mnogi ne dolaze.

A to što je posle toaleta Đoković odjednom živnuo nije ni malo sumnjivo? :lol:

A sto ne bi zivnuo. Priteralo ga, otisao covek da se olaksa i zivnuo posle.
 
Ovde vlada kult Đokovića, ko god navija za nekog drugog biva izvređan na najgori mogući način.
I sama sam to doživela pa sam i prestala da dolazim jedno vreme, i zato mi nije ni čudno da mnogi ne dolaze.

A to što je posle toaleta Đoković odjednom živnuo nije ni malo sumnjivo? :lol:
Ne znam za druge. Svako ima pravo da navija koga hoće i nikog ne vrijeđam zbog toga. Dule25 je ovdje godinama pisao (nadam se da će opet) kao Federerov navijač. Imao je rasprave sa nekim forumašima, ali nije bio vrijeđan, pa je zbog toga otišao. Mačkoni, Gold Roger i crnjicrnja (bilo ih je još ranije) da pišu korektno i bez vrijeđanja niko im ništa loše ne bi napisao. Ali pošto pišu tako kako pišu onda prođu tako kako prođu.

Ranije sam jedno vrijeme išao na forum Sport Kluba. Doduše tamo prilično ljudi piše više o tenisu nego ovdje. Kako god, tamo je bilo nekoliko njih koji su navijači Rafe ili Rodžera. Čak je žena koja je bila supermoderator bila Rodžerov navijač. Meni je to sve normalno i zalažem se za to da tako i kod nas bude.

Kiki kao što je Dule25 mogao opušteno da piše možeš i ti i svako drugi. Sve su prilike da će Rafa opet osvojiti RG. Slobodno nakon finala (ili već nakon pobjede nad Novakom) pucaj vatromete, raduj se, kači koliko god hoćeš slika. Ako te neko zbog toga bude vrijeđao ja ću te braniti. Znači ne slažem se da ovdje vlada kult Đokovića. Ko god ne navija za njega neka slobodno piše šta hoće. Samo da bude civilizovano i bez vulgarnih izraza.

Činjenica je da je Nole poslije drugog seta živnuo, to stoji. Kad teniser ili teniserka idu u toalet prati ih neko od organizatora ko je zadužen za to. Sigurno nije popio Red Bul (daje ti kriiila). Novak je zaigrao mnogo bolje jer je bio na rubu ispadanja sa turnira. Ali i Muzeti je krenuo igrati dosta lošije. Da li je Novak kriv i za to? Novak je igrao mnogo mečeva u 4 ili 5 setova. Italijan nije i valjda mu je ponestalo snage. Stvarno ne razumijem šta se insinuira time što je išao u toalet između drugog i trećeg seta? Pa u skoro svakom meču (pogotovo ako je dugačak) ide se u toalet između setova. Jedino nije fer ako se jako dugo ostane tamo. Možda je o tome riječ, ne znam.

Kiki, opet čitam ovo da je sumnjivo kako je Novak zaigrao nakon trećeg seta. Zamolio bih te da ovdje ili na pp kažeš šta ti je to sumnjivo? Izvini, trudim se, ali ne mogu da dokučim što je crnicrnja vrijeđao Novaka, šta to nije bilo sportski.
 

Back
Top