Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Freelance copywriting sajtovi

Duchess1989

Zainteresovan član
Poruka
480
Da li ima neko ko se bavi pisanjem tekstova za sajtove? Blogovi, članci...šta god. Zanima me koliko je to kod nas rasprostranjeno i da li znate neke sajtove ili firme kod nas, kompanije koje plaćaju za redovno pisanje tekstova na njihovim sajtovima, ukoliko ih imaju? Sve informacije i preporuke su dobro došle.

Duchess1989

Zainteresovan član
Poruka
480
Izvini vojvotkinjo (@Duchess1989) ; nisam video ovo jer sam bio na odmoru

Sta te konkretno zanima ?
Postoji dosta nacina da mozes da zaradjujes pisanjem clanaka ali postoje i razliciti sajtovi koji se bave razlicitim stvarima.

Evo nesto za pocetak

Upwork: Iskustva Frilensera iz Srbije. Kako početi i zaraditi preko interneta?
:srecna::srecna: Pa upravo to, koliko i kako može da se zarađuje pisanjem članaka i odakle početi? Pisala sam već ranije, članke, blogove i tekstove za klijente, ali za firme (agencije) u kojima sam radila. Sada bih da to radim samostalno, ako se isplati. Čula sam za Upwork, ali nisam znala da postoji ovaj sajt. Hvala, pročitaću detaljno.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.