Quantcast

Free televizija?

Poruka
23.961
Imam sbb kablovsku i jedan d3 uredjaj. Kada sam pitao SBB koliko bi me kostalo da uzmem drugi d3 uredjaj da bih gledao na drugom tv, dobio sam cifru od nekih 4k za uredjaj + 250 dindzi pretplate svaki mesec.
Posto ima tih d3 risivera za manje pare od onoga sto oni traze, da li neko zna kako to mogu da otkljucam? Ja bih najradije da to kupim na kp, otkljucam i da im dam djoku, jer im vec placam 4 000 internet i tv. Mislim da im je to i previse.
Ako je ovo glupa prica, da li je onda bolje uzeti neki android box i gledati kablovsku preko kodija? Ima li to logike?
Zajebava me to sto mi je lg tv smart, ali nema google play store da skinem kodi.

skura58

Stara legenda
Poruka
98.400
Ja imam internet i 3 TV-a (2 rade, 1 čeka sina da se vrati)
TV je sa mloogo kanala.
Sve za 20€.
Opcija: 30€ za mnogo veće brzine,
koje imaju smisla ako želite mnogo da "skidate"
Telenor group

o.O

Primećen član
Poruka
641
Imam sbb kablovsku i jedan d3 uredjaj. Kada sam pitao SBB koliko bi me kostalo da uzmem drugi d3 uredjaj da bih gledao na drugom tv, dobio sam cifru od nekih 4k za uredjaj + 250 dindzi pretplate svaki mesec.
Posto ima tih d3 risivera za manje pare od onoga sto oni traze, da li neko zna kako to mogu da otkljucam? Ja bih najradije da to kupim na kp, otkljucam i da im dam djoku, jer im vec placam 4 000 internet i tv. Mislim da im je to i previse.
Ako je ovo glupa prica, da li je onda bolje uzeti neki android box i gledati kablovsku preko kodija? Ima li to logike?
Zajebava me to sto mi je lg tv smart, ali nema google play store da skinem kodi.
Mislim da pokusavaju da te izrade jer koliko znam imas pravo na tri besplatna d3 uredjaja. Bar je tako kod mene slucaj. Imam tri tv-a i na svakom po jedan d3 risiver i nista dodatno na placam.

jolemisa

Poznat
Moderator
Poruka
8.758
Supernova,TV i internet pakovanje,2.599 dinara.Do 60Mbit/s protok i neograniceni net i imam pravo na jos jedan TV.Za sad ne koristim,taj drugi.raspitaj se ako zelisvecu brzinu neta,nije neka velika razlika.