free fotografije za sajt

pit620

Početnik
Poruka
15
postoji li negde sajt ili sajtovi na kome mogu da skinem neke fotke i animacije i postavim ih na moj sajt besplatno tj da ne moram da postavljam linkove tih sajtova,
ili sta biste mi vi preporuzili kao opciju (nisam u mogucnosti da sam napravim te fotografije koje mi trebaju u principu bi bile fotke malih kucnih ljubimaca
:dash:
 
Radim honorarno u redakciji grčkih novina, prevodim članke sa engleskog, francuskog i spskog, i kada u nekom članku nema fotografije, ja je pronađem negde na net-u i dodam. Nemam vremena, a ni volje da proveravam da li je fotografija zaštićena, a čak i ako očigledno jeste, a meni se jako svidi, ja sa programom skinem onaj vodeni žig i objavim je.
Imam punu podršku urednika i vlasnika za to jer kažu da im je ionako advokat besposlen.
Jedino što moram posle i ja da odem na sud da sudiji objasnim da ti što me tuže nisu u pravu...
 
Radim honorarno u redakciji grčkih novina, prevodim članke sa engleskog, francuskog i spskog, i kada u nekom članku nema fotografije, ja je pronađem negde na net-u i dodam. Nemam vremena, a ni volje da proveravam da li je fotografija zaštićena, a čak i ako očigledno jeste, a meni se jako svidi, ja sa programom skinem onaj vodeni žig i objavim je.
Imam punu podršku urednika i vlasnika za to jer kažu da im je ionako advokat besposlen.
Jedino što moram posle i ja da odem na sud da sudiji objasnim da ti što me tuže nisu u pravu...

Tako su i The Pirate Bay radili pa sada robijaju i postali su legalni. Verovatno si do sada krala fotografije nekih koji nisu imali dobre advokate. Ali ćeš jednom natrčati na nekog malo jačeg pa ćeš da platiš kao i Pirate Bay.:rtfm:
 
Mislim da to nije baš isto....

Pirate Bay je direktno izbijao novac iz džepa autorima.

Fotografije ne donose prihod vlasniku sajta. Jedino kada je u pitanju neki ekskluzivni snimak, npr. intervju sa nekom zvezdom, za koji su oni platili. Koliko znam dovoljno je samo ispod fotografije navesti izvor odakle je preneta i ne mogu ti ništa.
 

Back
Top