Francuskoj odzvonilo! Tadic dolazi u posetu!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

crni lepotan

Elita
Poruka
21.393
Tadić sa Sarkozijem u petak u Jelisejskoj palati
4.april 2011 11:09 (Izvor: Tanjug)

Predsednik Srbije Boris Tadić sastaće se u petak, 8. aprila, u Parizu, sa predsednikom Francuske Nikolom Sarkozijem, saopšteno je u Parizu. Tadić i Sarkozi bi, kako se očekuje, trebalo da potpišu Sporazum o strateškom partnerstvu između dve zemlje. To je drugi Tadićev susret sa Sarkozijem. Oni su se prethodno sastali maja 2009. godine, takođe u Jelisejskoj palati.

http://glassrbije.org/index.php?option=com_content&task=view&id=83786&Itemid=26

oprobana taktika, zemljotres pa cunami :mrgreen:
 
Tadić sa Sarkozijem u petak u Jelisejskoj palati
4.april 2011 11:09 (Izvor: Tanjug)

Predsednik Srbije Boris Tadić sastaće se u petak, 8. aprila, u Parizu, sa predsednikom Francuske Nikolom Sarkozijem, saopšteno je u Parizu. Tadić i Sarkozi bi, kako se očekuje, trebalo da potpišu Sporazum o strateškom partnerstvu između dve zemlje. To je drugi Tadićev susret sa Sarkozijem. Oni su se prethodno sastali maja 2009. godine, takođe u Jelisejskoj palati.

http://glassrbije.org/index.php?option=com_content&task=view&id=83786&Itemid=26

oprobana taktika, zemljotres pa cunami :mrgreen:

:cepanje::cepanje::cepanje: човек - баксуз..........
 
Tadić sa Sarkozijem u petak u Jelisejskoj palati
4.april 2011 11:09 (Izvor: Tanjug)

Predsednik Srbije Boris Tadić sastaće se u petak, 8. aprila, u Parizu, sa predsednikom Francuske Nikolom Sarkozijem, saopšteno je u Parizu. Tadić i Sarkozi bi, kako se očekuje, trebalo da potpišu Sporazum o strateškom partnerstvu između dve zemlje. To je drugi Tadićev susret sa Sarkozijem. Oni su se prethodno sastali maja 2009. godine, takođe u Jelisejskoj palati.

http://glassrbije.org/index.php?option=com_content&task=view&id=83786&Itemid=26

oprobana taktika, zemljotres pa cunami :mrgreen:



Тако је царе! :ok: :rotf::rotf:
Тадић доноси несрећу где год се појави,за њим иду земљотреси куга и колера!
Боже сачувај нас Тадића Бориса,куге и хрвата!
Да сте видели само како самозвани председник на ручку поводом посете милих нам комшија одговара на питања новинара са пуним устима и мумла!
Ајде да му и опростимо пуна уста,али он притом лупа такве глупости да га се стиди сваки србин!
Страшнои како човек са тако малим интелектуалним капациетом врши тако важну функцију у земљи србији!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top