Француској одзвонило! Тадић долази у посету! (2.)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.177
Čekajući Tadića, popadali u nesvest

06. april 2011. 15:49 > 15:52


Dvojici pripadnika francuske Garde, koja je danas na pariskom aerodromu Orli dočekala predsednika Srbije Borisa Tadića, pozlilo je, a jedan od njih se onesvestio.

v202494p0.jpg





Prema rečima izveštača Tanjuga, stajanje na aerodromskoj pisti od sat i po vremena, šlemovi na glavama i 22 stepena, koliko je trenutno u glavnom gradu Francuske, uticali su da gardistima pozli i to neposredno pred sletanje aviona predsednika Srbije.

Jedan od njih je gotovo pao na zemlju, a isto bi se verovatno dogodilo i drugom, da ih munjevito nisu zamenila druga dvojica gardista.

Kada je Tadić izašao iz aviona sve je bilo "pod konac" i smotra je izvršena bez problema.

Predsednik Srbije od danas boravi u trodnevnoj poseti Francuskoj tokom koje će se sastati sa najvišim zvaničnicima Francuske, a sa predsednikom Nikolom Sarkozijem potpisati Sporazum o strateškom partnerstvu.

(Tanjug)



****************************************************************************


:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Čekajući Tadića, popadali u nesvest

06. april 2011. 15:49 > 15:52


Dvojici pripadnika francuske Garde, koja je danas na pariskom aerodromu Orli dočekala predsednika Srbije Borisa Tadića, pozlilo je, a jedan od njih se onesvestio.

v202494p0.jpg





Prema rečima izveštača Tanjuga, stajanje na aerodromskoj pisti od sat i po vremena, šlemovi na glavama i 22 stepena, koliko je trenutno u glavnom gradu Francuske, uticali su da gardistima pozli i to neposredno pred sletanje aviona predsednika Srbije.

Jedan od njih je gotovo pao na zemlju, a isto bi se verovatno dogodilo i drugom, da ih munjevito nisu zamenila druga dvojica gardista.

Kada je Tadić izašao iz aviona sve je bilo "pod konac" i smotra je izvršena bez problema.

Predsednik Srbije od danas boravi u trodnevnoj poseti Francuskoj tokom koje će se sastati sa najvišim zvaničnicima Francuske, a sa predsednikom Nikolom Sarkozijem potpisati Sporazum o strateškom partnerstvu.

(Tanjug)



****************************************************************************


:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Тадић им пренео срећу,па се људи од силне еуфорије комирали!
 

Lako je sada smejati se šali & komici. Ali da Tadić nije savladao Lopatu, sada biste komunicirali uz svetlost sveće.

Kao 1999, u srećna vremena

Zao mi je sto si tada koristila svecu. Ja sam imao internet.
Vau,sad koristis internet i mozes jos i da platis struju koja ti je poskupela. Kakav civilizacijski napredak za tebe.:worth:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Back
Top