Француски званичник: Министри ЕУ су постигли консензус да се Украјини да статус кандидата за чланство у Унији

linch

Ističe se
Poruka
2.978
Koliko su ono decenija trajali pregovori oko ulaska Turske u EU a da bi im iz EU rekli "nećemo vas u EU jer ste muslimani".
Turci su istog mentaliteta kao i zemlje zapadnog Balkana, mi bi da uđemo, ali po našim pravilima. Ne može.

Nosferatu___2

Buduća legenda
Poruka
35.418
ПА ЗАР ТО НИЈЕ ФАНТАСТИЧНО?!

УКРАЈИНА ЈЕ САДА ДЕО УЈЕДИЊЕНОГ ЕВРОПСКОГ ФРОНТА ПРОТИВУ СИЛА ТАМЕ И МРАКА.

Ми Србијанци славимо са Украјином.

Живела Србија!

Слава Украјини!

У срид факин сриде!

linch

Ističe se
Poruka
2.978
E baš su ga Bugarska i Rumunija "sve ispunile"?!!
U pretpristupnim dogovorima se zemlje koje ulaze u EU obavežu u kolikom roku treba da ispune uslove nakon ulaska. Za sam ulazak nije potrebno 100% ispunjavati uslove, nije ih zapravo ispunjavala ni jedna zemlja, kad je ušla u zajednicu.

GrdobanS

Veoma poznat
Poruka
14.615
E baš su ga Bugarska i Rumunija "sve ispunile"?!!
Zakone i spoljnu politiku su uspesno uskladile, to sto imaju relativno nizak standard nije nikakva sustinska prepreka za ulazak u EU.

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.641
Komsa , ja (i ne samo mi) smo antiruski entuzijasti, nama ne treba nikakva i nicija lova da bismo bili kontra rusije. ;)

Pijani stepski medvedi mogu samo da udaraju resetke svog kaveza iza nove gvozdene zavese, ali uzalud. ;)
A vidim da ste i anti-srpski entuzijasti.

GrdobanS

Veoma poznat
Poruka
14.615

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.641
Pa ako pod Srbijom podrazumevas vuqlera, sns, vulina, djuku gmaza, razne udbaske 'telektualce, srbsku maiku cecu - onda i jesam. ;)
Ne vas dvojica mrzite čitav narod i Srbiju. Nadam se da će te umreti ili od raka ili tako neke teške boleštine!

GrdobanS

Veoma poznat
Poruka
14.615
Ne vas dvojica mrzite čitav narod i Srbiju. Nadam se da će te umreti ili od raka ili tako neke teške boleštine!
Sto zelis drugima, nek se desi tebi.

A te fore nalik onima iz komunisticke partije kine ''ko mrzi vuqlera, mrzi celu Srbiju'' stavi vulinu tamo gde Sunce ne sija. ;)

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.641
Sto zelis drugima, nek se desi tebi.

A te fore nalik onima iz komunisticke partije kine ''ko mrzi vuqlera, mrzi celu Srbiju'' stavi vulinu tamo gde Sunce ne sija. ;)
Zašto ti tamo ne staviš svoju glavu da vidiš da li odgovara?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.