Francuski sud osudio bosanske muslimane

U stvari je obrezani Isus rekao - Nisam došao da poništim Zakone nego da ih potvrdim.
A Savle je rekao da ste neznabošci pa se ne morate obrezivati . To je bila specijalna ponuda, ko akcija u marketima.
muhamedovi zakoni su snovi koje je jedan zapisivao, to se ne moze poreci, vi muslimani ste izmislili islam da bi ste dohakali starijim jevrejima i zauzeli njihovo mesto novo,m verom
 
muhamedovi zakoni su snovi koje je jedan zapisivao, to se ne moze poreci, vi muslimani ste izmislili islam da bi ste dohakali starijim jevrejima i zauzeli njihovo mesto novo,m verom
Valjda je običaj obrezivanja postojao i prije Mojsijevog zakona,. on ga je samo ozvaničio ?
Znači, Savle vam rekao da se ne morate obrezivati i da morete jesti i ono što imate zapisano u Bibliji da se ne jede ?
 
U stvari je obrezani Isus rekao - Nisam došao da poništim Zakone nego da ih potvrdim.
A Savle je rekao da ste neznabošci pa se ne morate obrezivati . To je bila specijalna ponuda, ko akcija u marketima.
Исус је проповедао Јеврејима, који су већ у савезу (завету) са Богом. из тог (старог) савеза, он их преводи у један нови, који више није скуп прописа и правила (уговор), него завет вере и љубави. зато је бесмислено незнабошце позивати у нови завет кроз стари. јер шта значи обрезање? значи потврду савеза који је Бог установио са потомцима Аврамовим (семеном Аврамовим). ми нисмо семе Аврамово, нисмо уопште семити, и не улазимо у савез са Богом кроз Аврама, него кроз Господа Исуса Христа. зато се крштавамо, а не обрезујемо се.
 
Valjda je običaj obrezivanja postojao i prije Mojsijevog zakona,. on ga je samo ozvaničio ?
Znači, Savle vam rekao da se ne morate obrezivati i da morete jesti i ono što imate zapisano u Bibliji da se ne jede ?
obrezivanje je iskljucivo jevrejska radnja, oni su ga izmislili, nije postojalo pre mojsija i nema pisanih tragova ni iz egipta.
nama je receno da jedemo sve sto je bog stvorio za jelo, a vi ne jedete svinjetinu jer se svinja ocesala o dzamiju kad je u njoj bio muhamed
 
Hajrudine, ja pomišljam da'vo nejma veze sa vjerskim pitanjem, vego da je đuvegija neki ugursuz, pa se ovi pomamili kad su vidjeli da bi i njega trebali hraniti.
ја помислих да су тебе, далеко било, племлатили и ошишали јер си одабрала Србина за азгин-дилбера. :lol:
 
PROTERANI IZ FRANCUSKE Pariz deportovao porodicu koja je BRUTALNO PRETUKLA ĆERKU zbog momka Srbina

 
Уз помоћ "ловаца на исламисте" смењен имам аустријске војске Сијамхоџић
Абдулмеџид Сијамхоџић, имам при аустријској војсци, смењен је пре два дана са те функције због сумњи да је суделовао у исламистичкој пропаганди. Његову демисију је затражило аустријско Министарство одбране, на основу информација Војне контраобавештајне службе. Сијамхоџић и Исламска верска заједница као његов непосредни послодавац, бране се да је све грешка. Доказни поступак против имама босанског порекла води се преко Фејсбука.


Пет година је Сијамхоџић био службени део тог највишег државног перформанса у Аустрији, држао говоре младим регрутима. У понедељак га неће бити на бечком Тргу хероја, јер га је министарка војске Клаудија Танер отпустила пре два дана.

За оне који воле прецизну формулацију: Није га отпустила, него је поручила Исламској верској заједници да га она сместа отпусти, јер што се државе тиче, Сијамхоџић више не може да даје духовну подршку аустријским војницима муслиманске вероисповести.

"У аустријској војсци нема места за политички ислам!Зато захтевам од Исламске верске заједнице - у смислу будуће сарадње - да повуче имама Сијамхоџића и замени га новим, јер ми с њим прекидамо сарадњу на лицу места. Хитно смо покренули процес провере. Ако се оптужбе учврсте, предузећемо даље мере. Немам никакво разумевање за такво понашање и ја то нећу да трпим", изјавила је министарка Танер.

Ирфан Пеци, ловац на исламисте: "Сијамхоџић шири џихадистичку пропаганду"
Речено универзалним војним речником, Сијамхоџић је отпуштен због нечасног понашања, даље консеквенце нису искључене.

Почело је све са видеом који је крајем прошле седмице, отприлике недељу дана пре Дана Републике, објавио Ирфан Пеци, рођен у Санџаку, у Србији 1989. године, а одрастао у Баварској, област Регенсбург.

У полусатном видеу, Пеци је набројао све преступе сад већ бившег аустријског војног имама. Они се могу сместити у три групе: ширење пропагандног џихадистичког материјала, непримерене политичке изјаве о приликама на Балкану и подгревање националне мржње у Босни.

Пеци је професионални ловац на исламисте. Тако се назвао у паралели на Симона Визентала, који је у медијима био лапидарно познат као "ловац на нацисте".

https://www.rts.rs/page/stories/ci/...dzid-sijamhodzic-islamisticka-propaganda.html
 
Bog te pomoga, ona ima 17 godina, kakva dodjela drugoj obitelji?
Pariz: Deportovana porodica, šišali ćerku zbog momka Srbina
Francuska je proterala porodicu Zahirović iz Bosne i Hercegovine, nakon što je kćerku pretukla i obrijala joj kosu jer je izrazila želju da se uda za Srbina, saopštilo je francusko Ministarstvo unutrašnjih poslova. Maloletna devojka ostaje u Francuskoj, o njoj će brinuti socijalne službe i ona će, kada postane punoletna, steći pravo boravka u Francuskoj.
https://nova.rs/region/pariz-deportovana-porodica-sisali-cerku-zbog-momka-srbina/
 

Back
Top