Francuski ili Nemacki?

Ne mozemo mi da ti preporucimo, vidi koji ti se vise svidja, al mislim da ce ti nemacki biti potrebniji...

A sto ne mozete mozda se javi neko i kaze: "Uci francuski jer ti on vise treba u poslu" ili sta ti ja znam.
E to me bas interesuje koji je korisniji. Ja bih licno nemacki jer mislim da je on vise zastupljeniji u krugovima tehnike posto cu se i ja time baviti...
 
Francuski

Nemacki meni glupo zvuci laksi je i ne nesto mnooogo koristan i u upotrebi dok mi je francuski mnogo lep tezi od nemackog i mozda ces imati vise prilike da ga cujes no nemackiz:plez:

Vidi se da nemas pojma ni o nemackom ni o francuskom. Nemacki nije ono sto gledas u "Balkan ekspresu" i "Otpisanim". To je jezik jedne velike kulture,m koju ti nikada neces moci da shvatis, posto si ogranicen.
 

Vidi se da nemas pojma ni o nemackom ni o francuskom. Nemacki nije ono sto gledas u "Balkan ekspresu" i "Otpisanim". To je jezik jedne velike kulture,m koju ti nikada neces moci da shvatis, posto si ogranicen.

Pevacice folirantkinjo jedna, pazi kako, prvo ne znam ni zasto raspravljam ovo sa osobom koja nema pojma sa zivotom drugo o ukusima ne treba raspravljati.
Ja ne kazem da je nemacki ovo ono i sve naj naj gore, rekao sam lepo nemacki MENI zvuci tako tako i tako a ti sto ne znas ni da citas a prosipas tu neke fazone kako smo ograniceni ovo ono mozes da okacis macku o rep....

Srecna ti nova :zimag:

:zskace:


Kao sto rekoh, uzmi uci francuski lepsi jezik po misljenju mnogih....

z:poz:
 

Back
Top