Quantcast

Francuski automobili kupovina potreban savet

Red_Zmaja

Domaćin
Poruka
3.087
Pozdrav,

Gledajuci oglase u poslednje vreme za oko mi zapali francuzi koji su 2016/2017 godiste sa relativno niskim cenama. U pitanju su c4 i peugeot 308. Koliko sam shvatio c4 su uglavnom prepravljena teretna vozila. Da li je isti slucaj i sa 308icom? Zanima me konkretno 308 sa 2.0 hdi motorom 150 ks. Ako moze neko da napise nesto konkretno o ovom modelu/motoru Takodje me zanima kakav je rizik kupovina prepravljenog vozila koje je sluzilo da prevozi bog zna sta?
Hvala

Dule 021

Poznat
Poruka
9.858
Nema to neke veze ko je vozio auto i da li je bio firmin ako je auto sacuvan i odrzavan.
Ta firmina kola su uglavnom preko odrzavana kako treba ali nemoj da se zavaravas da ako kupis neki drugi auto da nije bio firmin jer sve ovo sto se uvozi u Srbiju a sto je tako mlado je bilo od firmi i koje ga prodaju na licitacijama. Otud neces videti da u saobracajnoj dozvoli pise ime fizickog lica kao vlasnika nego neke firme.
I naravno padas kao i vecina srpskih kupaca na godiste i frnacuze koji su jeftini kao sto si i sam zakljucio.
Licni moj pogled na to je da je to malo omaseno razmisljanje i da je bolje uzeti nesto kvalitetnije a za koju godinu starije ali to je moje misljenje.
Koliko si ga platio tako ces ga i prodati jednog dana pa ces puci svakako jer npr nemac ce duze drzati cenu,lepse ces se voziti za svo vreme i zato ga placas nesto vise u startu.

Red_Zmaja

Domaćin
Poruka
3.087
Nema to neke veze ko je vozio auto i da li je bio firmin ako je auto sacuvan i odrzavan.
Ta firmina kola su uglavnom preko odrzavana kako treba ali nemoj da se zavaravas da ako kupis neki drugi auto da nije bio firmin jer sve ovo sto se uvozi u Srbiju a sto je tako mlado je bilo od firmi i koje ga prodaju na licitacijama. Otud neces videti da u saobracajnoj dozvoli pise ime fizickog lica kao vlasnika nego neke firme.
I naravno padas kao i vecina srpskih kupaca na godiste i frnacuze koji su jeftini kao sto si i sam zakljucio.
Licni moj pogled na to je da je to malo omaseno razmisljanje i da je bolje uzeti nesto kvalitetnije a za koju godinu starije ali to je moje misljenje.
Koliko si ga platio tako ces ga i prodati jednog dana pa ces puci svakako jer npr nemac ce duze drzati cenu,lepse ces se voziti za svo vreme i zato ga placas nesto vise u startu.
Vec vozim nemca pa bi da promenim :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.