Francuska na “Vikiliksu“: Srbijo, ne može i Evropa i Kosmet!

Ne, ne bih se borio za Kosovo ni da mi zena naredi!

Ko ima neke koristi od Kosova - nek ide nek se bori....Nemam nista protiv...


Ja nemam nista sa Kosovom i nisam nikada ni imao. (Nisam nikada ni bio na Kosovu!)

Za cega bi ja trebao da se borim?

Za "kolevku" ?

Idi begaj, to je zvaka za debile
!

И ТИ ПОБЕГ'О У ВЕНЕЦУЕЛУ! :whistling::whistling::whistling:
 
ma mene licno Kosovo UOPSTE ne zanima!

50 godina sam SAMO DAVALI za Kosovo...

A nikad nista nismo primali sa Kosova..

Cista steta - nikakva korist!

Eh, koliko sam samo plata dao za razvoj Kosova...

Pljuc...

Ko ima koristi od Kosova - nek se bori za njega.

Mene UOPSTE ne zanima!
Ма сваког истинског Србина и Српкињу УОПШТЕ не занима фашистички и расистички Израел и њихови лакеји!

Више од пола века јеврејски фашисти раде на штету Срба. Француска са јеврејским фашистом Саркозијем са и без њега одавно је показала који су јој приоритети а коме жели зло.

Само штету од фашистичке Америке и Израела.

Само штета - никаква корист.

Ех колико само новца је отишло код јеврејских фашиста...

Пљуц...

Ко хоће да се приближи фашистичкој Америци која је слуга фашистичком и расистичком Израелу - нек се бори за њих што даље од Србије.

Србима је доста јеврејског геноцида над Србима!
 
Nije bas, narod se bombarduje razlicitim idejama, koje ili nemaju osnova u realnosti ili se niko nije potrudio da radi na njima da bi mogle da se ostvare. Kada nemogucnost tih ideja postaje ocigledna, svi politicari plase da kazu narodu, da ne bi bili "zrtvovani" i nastavljaju da lazu dokle god je moguce, ostajuci za toliko duze na vlasti. :confused:

To je tačno, političari lažu da bi opstali na vlasti, a izgleda da narod više voli da čuje "slatku" laž nego istinu.
Jedini političar koji je istinoljubljiv je Koštunica ali narod ne cijeni tu njegovu osobinu, pa zato i prolazi kako prolazi.
 
To je tačno, političari lažu da bi opstali na vlasti, a izgleda da narod više voli da čuje "slatku" laž nego istinu.
Jedini političar koji je istinoljubljiv je Koštunica ali narod ne cijeni tu njegovu osobinu, pa zato i prolazi kako prolazi.

Svi mi zelimo bolji zivot i da nam se ostvare barem najvece zelje, ko ne razume sta je sve potrebno da se to ostvari, neminovno biva prevaren, kljuc je u obrazovanju i razvoju kvalitetne opste kulture.

Iz moga ugla, Kostunica je u vecoj zabludi od ostalih, ali verovatno vidis u njemu nesto sto ja ne vidim.
 
ma mene licno Kosovo UOPSTE ne zanima!

50 godina sam SAMO DAVALI za Kosovo...

A nikad nista nismo primali sa Kosova..

Cista steta - nikakva korist!

Eh, koliko sam samo plata dao za razvoj Kosova...

Pljuc...

Ko ima koristi od Kosova - nek se bori za njega.

Mene UOPSTE ne zanima!

Pa tebe ne zanima nista u vezi sa Srbijom,ti zivis na Karibima,zato,ODJEBI!
 
Ма сваког истинског Србина и Српкињу УОПШТЕ не занима фашистички и расистички Израел и њихови лакеји!

Више од пола века јеврејски фашисти раде на штету Срба. Француска са јеврејским фашистом Саркозијем са и без њега одавно је показала који су јој приоритети а коме жели зло.

Само штету од фашистичке Америке и Израела.

Само штета - никаква корист.

Ех колико само новца је отишло код јеврејских фашиста...

Пљуц...

Ко хоће да се приближи фашистичкој Америци која је слуга фашистичком и расистичком Израелу - нек се бори за њих што даље од Србије.

Србима је доста јеврејског геноцида над Србима!

Tako je.
A ti Blajb prekini vise sa tim sranjima.
 
Ne, ne bih se borio za Kosovo ni da mi zena naredi!

Ko ima neke koristi od Kosova - nek ide nek se bori....Nemam nista protiv...


Ja nemam nista sa Kosovom i nisam nikada ni imao. (Nisam nikada ni bio na Kosovu!)

Za cega bi ja trebao da se borim?

Za "kolevku" ?

Idi begaj, to je zvaka za debile!

I ti se ponosis svojim postom?Ti si sad uvideo pravu istinu.
Ti ne zasluzujes da se nazoves Srbinom.Mada mi se nesto i ne cini da si Srbin,pre bih rekao da si neka pokvarena jevrejcina ili neka slicna mesavina.
 
Ма сваког истинског Србина и Српкињу УОПШТЕ не занима фашистички и расистички Израел и њихови лакеји!

Више од пола века јеврејски фашисти раде на штету Срба. Француска са јеврејским фашистом Саркозијем са и без њега одавно је показала који су јој приоритети а коме жели зло.

Само штету од фашистичке Америке и Израела.

Само штета - никаква корист.

Ех колико само новца је отишло код јеврејских фашиста...

Пљуц...

Ко хоће да се приближи фашистичкој Америци која је слуга фашистичком и расистичком Израелу - нек се бори за њих што даље од Србије.

Србима је доста јеврејског геноцида над Србима!
Pa Srbi se kunu u jevrejskog Boga i njegovog sina Jevreja. :lol: Kako sad ovako da pišeš? :lol:
 

Back
Top