Француска на ивици грађанског рата

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Муслимани свакодневно дивљају, силовање и бацање киселине на французе је честа појава. 750 насеља у Француској не сме полиција, лекари нити ватрогасци да уђу. Једна францускиња која је остала у таквом насељу прича како су је муслимани силовали бацали на њу киселину, тукли је, али она остаје да ради у својој радњи.

Мултикултура је немогућа. У свету нема ниједне земље са успешном мултикултуром. Варварски манијак Зукорлић је подржан од већине потурица, а власт у Србији ћути. Докле да се трпи власт у Србији која нас издаје и лаже о мултикултури?
 
Муслимани свакодневно дивљају, силовање и бацање киселине на французе је честа појава. 750 насеља у Француској не сме полиција, лекари нити ватрогасци да уђу. Једна францускиња која је остала у таквом насељу прича како су је муслимани силовали бацали на њу киселину, тукли је, али она остаје да ради у својој радњи.

Мултикултура је немогућа. У свету нема ниједне земље са успешном мултикултуром. Варварски манијак Зукорлић је подржан од већине потурица, а власт у Србији ћути. Докле да се трпи власт у Србији која нас издаје и лаже о мултикултури?

Zasto je multikultura nemoguca?

Pa cela juzna i severna Amerika su sastavljene od mnostva nacija pa to nikome ne smeta?
 
Zasto je multikultura nemoguca?

Pa cela juzna i severna Amerika su sastavljene od mnostva nacija pa to nikome ne smeta?
Није истина. Постоје јако велике сегрегације например у Бразилу. Геноцидни Израел и Америка су највећи фашисти на свету, кобајаги су за мултикулти.
 
Мултикултура је немогућа. У свету нема ниједне земље са успешном мултикултуром. Варварски манијак Зукорлић је подржан од већине потурица, а власт у Србији ћути. Докле да се трпи власт у Србији која нас издаје и лаже о мултикултури?
Tako je nacošu nijedan, ne dozvoli drugima da "prljaju" tvoju zemlju. :bljak:
A što se tiče Zukorlića, njega ne podržavaju poturice već privrednici tzv patriotske Srbije poput ovog, dobro nam poznatog.
viceguverner.jpg


Zakuvavaju samo zato što su protiv Tadića. :D:D:D

Tu levo vidimo prevozno sredstvo da zavara na granici kada šver mangulice, desno je kanta za gorivo, šatro nosi vodu tetki u selo itd. :mrgreen:
 
Није истина. Постоје јако велике сегрегације например у Бразилу. Геноцидни Израел и Америка су највећи фашисти на свету, кобајаги су за мултикулти.

Kakve segregacije postoje u Brazilu?

Nikada za to nisam cuo?
 
Tako je nacošu nijedan, ne dozvoli drugima da "prljaju" tvoju zemlju. :bljak:
A što se tiče Zukorlića, njega ne podržavaju poturice već privrednici tzv patriotske Srbije poput ovog, dobro nam poznatog.
viceguverner.jpg


Zakuvavaju samo zato što su protiv Tadića. :D:D:D

Tu levo vidimo prevozno sredstvo da zavara na granici kada šver mangulice, desno je kanta za gorivo, šatro nosi vodu tetki u selo itd. :mrgreen:
Смешна си несрећо са твојим лажима како већина потурица су против зукорлића. Тај на слици је исти као ти, нема разлике у вашем геноцидним размишљањем.

Већина потурица слави геноцидног изетбеговића коме се ваша драга антиСпркса власт у Србији улизава.
 
Не инетерсује ме Француска. Тамо је као и овде. Постоји већина која је у робовском односу, а постоје и слободни појединци.
Имао сам прилике да упознам једног пољ. произвођача из Француске. Има 4 деце, сви раде на његовом поседу, живе одлично. Он нема никаквих проблема и не дотиче га "криза", нити га интересују тамо неке градске сиротињске четврти.
 
Nadam se da ce posle krvavog verskog rata Francuska naci svoju dusu .. kao i Holandija , Nemacka , Engleska , Belgija , Norveska .. i ostala olos ...

Go mussi ... :manikir: ... ne dozvolite da budete gradjani 5 reda ... :manikir:

Volim Francusku kao sto je ona bombard .. upsss .. volela nas ... :manikir:
Управо тако. Нек сваки обрезани уђе у францускињу и осталим западњацима. Да западњаци пожеле да се никад нису родили. То ће им и бити.
 
Можда грађански рат и не би био тако лош за Француску, жртве би биле велике, али би се француска нација препородила у сваком смислу и кренула једним новим путем.

А афричко-блискоисточна багра би била САМЛЕВЕНА од стране ЕВРОПСКИХ РАТНИКА!
 
Не инетерсује ме Француска. Тамо је као и овде. Постоји већина која је у робовском односу, а постоје и слободни појединци.
Имао сам прилике да упознам једног пољ. произвођача из Француске. Има 4 деце, сви раде на његовом поседу, живе одлично. Он нема никаквих проблема и не дотиче га "криза", нити га интересују тамо неке градске сиротињске четврти.

Eto, to ti je dobar primer!

Kada Srbi budu TAKO ISTO radili - i njih ce proci kriza!
 

Back
Top