- Poruka
- 4.932
Мултикултура је немогућа. У свету нема ниједне земље са успешном мултикултуром. Варварски манијак Зукорлић је подржан од већине потурица, а власт у Србији ћути. Докле да се трпи власт у Србији која нас издаје и лаже о мултикултури?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Муслимани свакодневно дивљају, силовање и бацање киселине на французе је честа појава. 750 насеља у Француској не сме полиција, лекари нити ватрогасци да уђу. Једна францускиња која је остала у таквом насељу прича како су је муслимани силовали бацали на њу киселину, тукли је, али она остаје да ради у својој радњи.
Мултикултура је немогућа. У свету нема ниједне земље са успешном мултикултуром. Варварски манијак Зукорлић је подржан од већине потурица, а власт у Србији ћути. Докле да се трпи власт у Србији која нас издаје и лаже о мултикултури?
Није истина. Постоје јако велике сегрегације например у Бразилу. Геноцидни Израел и Америка су највећи фашисти на свету, кобајаги су за мултикулти.Zasto je multikultura nemoguca?
Pa cela juzna i severna Amerika su sastavljene od mnostva nacija pa to nikome ne smeta?
Tako je nacošu nijedan, ne dozvoli drugima da "prljaju" tvoju zemlju.Мултикултура је немогућа. У свету нема ниједне земље са успешном мултикултуром. Варварски манијак Зукорлић је подржан од већине потурица, а власт у Србији ћути. Докле да се трпи власт у Србији која нас издаје и лаже о мултикултури?


![]()
Zakuvavaju samo zato što su protiv Tadića.
Tu levo vidimo prevozno sredstvo da zavara na granici kada šver mangulice, desno je kanta za gorivo, šatro nosi vodu tetki u selo itd.![]()

Није истина. Постоје јако велике сегрегације например у Бразилу. Геноцидни Израел и Америка су највећи фашисти на свету, кобајаги су за мултикулти.
Zasto je multikultura nemoguca?
Pa cela juzna i severna Amerika su sastavljene od mnostva nacija pa to nikome ne smeta?
... ne dozvolite da budete gradjani 5 reda ... 

zato sto su svi katolici. harmonicna multikultura sa nacijama koji su muslimani nije moguca

Ksenofobija.zato sto su svi katolici. harmonicna multikultura sa nacijama koji su muslimani nije moguca

Vojvodina će da bude prva prava multikulturalna, multinacionalna, prvenstveno država građana.![]()



Смешна си несрећо са твојим лажима како већина потурица су против зукорлића. Тај на слици је исти као ти, нема разлике у вашем геноцидним размишљањем.Tako je nacošu nijedan, ne dozvoli drugima da "prljaju" tvoju zemlju.
A što se tiče Zukorlića, njega ne podržavaju poturice već privrednici tzv patriotske Srbije poput ovog, dobro nam poznatog.
![]()
Zakuvavaju samo zato što su protiv Tadića.
Tu levo vidimo prevozno sredstvo da zavara na granici kada šver mangulice, desno je kanta za gorivo, šatro nosi vodu tetki u selo itd.![]()
Hoće hoće. Zbog radikala i radikalnih.
Већина потурица слави геноцидног изетбеговића коме се ваша драга антиСпркса власт у Србији улизава.

zato sto su svi katolici. harmonicna multikultura sa nacijama koji su muslimani nije moguca

Управо тако. Нек сваки обрезани уђе у францускињу и осталим западњацима. Да западњаци пожеле да се никад нису родили. То ће им и бити.Nadam se da ce posle krvavog verskog rata Francuska naci svoju dusu .. kao i Holandija , Nemacka , Engleska , Belgija , Norveska .. i ostala olos ...
Go mussi ...... ne dozvolite da budete gradjani 5 reda ...
Volim Francusku kao sto je ona bombard .. upsss .. volela nas ...![]()
Hoće hoće. Zbog radikala i radikalnih.![]()
Kakvi crni katolici bre!![]()
Šta je moć navike, a?Hahahaha...Svi katolici....Malo morgen!
Jedva da su pola katolici....
ma sta ti znas o tome?![]()

Šta je moć navike, a?![]()
Не инетерсује ме Француска. Тамо је као и овде. Постоји већина која је у робовском односу, а постоје и слободни појединци.
Имао сам прилике да упознам једног пољ. произвођача из Француске. Има 4 деце, сви раде на његовом поседу, живе одлично. Он нема никаквих проблема и не дотиче га "криза", нити га интересују тамо неке градске сиротињске четврти.
Hahahaha...Svi katolici....Malo morgen!
Jedva da su pola katolici....
ma sta ti znas o tome?![]()