Fotorealistična grafika novog Call of Duty ostavila igrače bez teksta

Neno

Elita
Moderator
Poruka
16.236
Novi Call of Duty Modern Warfare II predstavlja poslednje izdanje legendarne franšize Activision i Infinity Ward studija, dok obožavaoci serijala i dalje ne mogu da veruju koliko realistično izgleda jedan od njegovih nivoa...

Jedan korisnik Twitter platforme iskoristio je snimke svog prelaska jedne kampanje smeštene u idiličnom okruženju Amsterdama, uporedivši ih sa stvarnim snimcima sa ulica svog rodnog grada.

„Bože moj Amsterdam izgleda neverovatno realistično u novom Call od Duty naslovu“, napisao je on u opisu svog videa u kome možemo videti igračev karakter kako se kreće kroz gužvu i grupe turista, dok mu kapetan Prajs govori o zadatku putem bubice.

Brojni ljudi su bili oduševljeni realističnošću koja je predstavljena u novoj igri i koja je dovela do toga da jedan od najvećih amsterdamskih hotela tuži njene tvorce zbog njegovog uništavanja u virtuelnom svetu.

Svako ko želi da poseti ove lokacije koje se nalaze i u igri lično, uključujući i mesto pokraj kanala, smešteno odmah preko puta Oude Kerk, najstarije zgrade u Amsterdamu, može iskoristiti Google mape kako bi uporedio kadrove i sam se uveriti u brilijantnu reprodukciju koju je Activision izveo.

(via http://youtube.com/tbaggaming)

M.M.

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
40.225
Novi Call of Duty Modern Warfare II predstavlja poslednje izdanje legendarne franšize Activision i Infinity Ward studija, dok obožavaoci serijala i dalje ne mogu da veruju koliko realistično izgleda jedan od njegovih nivoa...

Jedan korisnik Twitter platforme iskoristio je snimke svog prelaska jedne kampanje smeštene u idiličnom okruženju Amsterdama, uporedivši ih sa stvarnim snimcima sa ulica svog rodnog grada.

„Bože moj Amsterdam izgleda neverovatno realistično u novom Call od Duty naslovu“, napisao je on u opisu svog videa u kome možemo videti igračev karakter kako se kreće kroz gužvu i grupe turista, dok mu kapetan Prajs govori o zadatku putem bubice.

Brojni ljudi su bili oduševljeni realističnošću koja je predstavljena u novoj igri i koja je dovela do toga da jedan od najvećih amsterdamskih hotela tuži njene tvorce zbog njegovog uništavanja u virtuelnom svetu.

Svako ko želi da poseti ove lokacije koje se nalaze i u igri lično, uključujući i mesto pokraj kanala, smešteno odmah preko puta Oude Kerk, najstarije zgrade u Amsterdamu, može iskoristiti Google mape kako bi uporedio kadrove i sam se uveriti u brilijantnu reprodukciju koju je Activision izveo.

M.M.
A kako izgledaju face likova?

Zika34

Poznat
Poruka
9.655
Ništa u poređenju sa grafikom u novom Counter Strike-u
IMG_20221119_205001_copy_2211x2991.jpg

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
99.558

M.M.
Da pogodim cela igra 1TB :hahaha:

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
99.558
Uopste nije zahtevna, reccomended grafa osrednja 1060, CPU i7 4770 iz 2014, 120GB diska i 12GB rama...

System Requirements​

• Minimum:
    • Requires a 64-bit processor and operating system
    • Processor: Intel® Core™ i3-6100 / Core™ i5-2500K or AMD Ryzen™ 3 1200
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 960 or AMD Radeon™ RX 470 - DirectX 12.0 compatible system
    • DirectX: Version 12
    • Network: Broadband Internet connection
    • Storage: 125 GB available space

• Recommended:
    • OS: Windows® 10 64 Bit (latest update) or Windows® 11 64 Bit (latest update)
    • Processor: Intel® Core™ i5-6600K / Core™ i7-4770 or AMD Ryzen™ 5 1400
    • Memory: 12 GB RAM
    • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 or AMD Radeon™ RX 580 - DirectX 12.0 compatible system

https://store.steampowered.com/app/1938090/Call_of_Duty_Modern_Warfare_II/

To svi znamo da nije bas tako za nove naslove.

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
40.225

System Requirements​

• Minimum:
    • Processor: Intel® Core™ i3-6100 / Core™ i5-2500K or AMD Ryzen™ 3 1200
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 960 or AMD Radeon™ RX 470 - DirectX 12.0 compatible system

• Recommended:
    • OS: Windows® 10 64 Bit (latest update) or Windows® 11 64 Bit (latest update)
    • Processor: Intel® Core™ i5-6600K / Core™ i7-4770 or AMD Ryzen™ 5 1400
    • Memory: 12 GB RAM
    • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 or AMD Radeon™ RX 580 - DirectX 12.0 compatible system

https://store.steampowered.com/app/1938090/Call_of_Duty_Modern_Warfare_II/

To svi znamo da nije bas tako za nove naslove.
Znas kako, cifra je 70 evra, a ja ne volim nesto pucacine ;p

jolemisa

Elita
Poruka
22.528
Ne mogu se setiti,ali sam unucima slucajno nasao neke igrice preko torrenta da igraju online.Jednostavno smo trazili besplatno igranje i dugo nismo mogli naci.negde na nekom mestu se to pojavilo.Bio sam malo skeptican,ali reko neka ide dodjavola,kada sam im nasao da mogu da igraju.I srecom igrali su i nije bilo nikakvih posledica po AV i komp.

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
40.225
Ne mogu se setiti,ali sam unucima slucajno nasao neke igrice preko torrenta da igraju online.Jednostavno smo trazili besplatno igranje i dugo nismo mogli naci.negde na nekom mestu se to pojavilo.Bio sam malo skeptican,ali reko neka ide dodjavola,kada sam im nasao da mogu da igraju.I srecom igrali su i nije bilo nikakvih posledica po AV i komp.
Imas besplatnih igara koje su samo online, i zaradjuju tako sto prodaju dodatke ili da kupis dodatno neke stvari...

jolemisa

Elita
Poruka
22.528
Imas besplatnih igara koje su samo online, i zaradjuju tako sto prodaju dodatke ili da kupis dodatno neke stvari...
Ma ima dosta besplatnih igara na netu,ali njima je bila zapela neka ,koju sam trazio,ali nisu je dali besplatno.i tako sam pretragom dosao slucajno.Nikada nisam pretpostavio.Inace im ne skidam i instaliram igrice na komp.Samo online.Posto imam neogranicen net.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.