Fotografije sa putovanja

Jesu Filipini,a bila sa i na Mayo plazi,presla sam Tajland koliko sam mogla :) Lepo ali vise turisticki nego Filipini,tj.deo koji sam ja obisla.

Tajland je skoro potpuno turistički čak do nivoa da je dobar deo populacije i same zemlje malo izveštačen i komercijalizovan ali opet i dalje drži svoj stari sijamski šmek u dovoljnoj meri i zato i jeste najpopularnija destinacija i zato ljudi(čitaj ja :lol: ) kad se jednom navuku ne mogu da se "skinu". Gde god i šta god istraživao po JI Aziji kada izađem sa Airport linka i sa Makaasan stanice pređem na MRT i izađem na Asoku u Sukhimvitu ja bukvalno pomislim "kući sam"....a odatle gde me put odvede ;)
 
DSC_0252 - Copy-2.jpg
 
Tajland je skoro potpuno turistički čak do nivoa da je dobar deo populacije i same zemlje malo izveštačen i komercijalizovan ali opet i dalje drži svoj stari sijamski šmek u dovoljnoj meri i zato i jeste najpopularnija destinacija i zato ljudi(čitaj ja :lol: ) kad se jednom navuku ne mogu da se "skinu". Gde god i šta god istraživao po JI Aziji kada izađem sa Airport linka i sa Makaasan stanice pređem na MRT i izađem na Asoku u Sukhimvitu ja bukvalno pomislim "kući sam"....a odatle gde me put odvede ;)
Pa jeste,na Filipinima na nekim manjim ostrvima belac je jos egzotika,turizam naklopljeni nesto od bambusa i kokos :D Priroda i zivotinje jos netaknute.
Tajland je kako bih rekla,kompleksniji.Hramovi,dzungle na severu,religija drugacija,more,zurke,ludilo.
Volela bih jos jednom da odem,pa cu te cimati za preporuke sta obici :D
 
Hvala na moru i drugarici i pogledu na leđa i tako to...ako imaš i anfas nećemo zameriti :lol:...uz more naravno ono je valjda prioritet :aha: :lol:

Fala shto nisi lajkovao tak'a ledja jerBo ne postoji smajli-lajk za takvu lepotu, grudi narochito i tako to...:lol:

Jedna anegdota bash sa ovog prioriteta, tojes mora;

Bili smo na plazhi, kartamo se, licem u lice, grudima u grudi, jelte, a jedan drugar joj dobaci; S***, shto si nam okrenula ledja? :rotf:




:zzzz:

:metla:
 
Auuu...stidim se
Fala shto nisi lajkovao tak'a ledja jerBo ne postoji smajli-lajk za takvu lepotu, grudi narochito i tako to...:lol:

Jedna anegdota bash sa ovog prioriteta, tojes mora;

Bili smo na plazhi, kartamo se, licem u lice, grudima u grudi, jelte, a jedan drugar joj dobaci; S***, shto si nam okrenula ledja? :rotf:




:zzzz:

:metla:
:lol:

Evo stidim se...da ne bude da imam nešto protiv leđa...njoj smajli a srceta za postavljačicu :cmok:

P.S. ne mora anfas ako je sličan pejzaž i sa te strane...da se ne ponavljamo onda :rotf:
 

Back
Top