Quantcast

Fotografije sa putovanja

jabajagi

Desert Rose
Poruka
48.612
Brzo, brzo, brzo...:lol:

Moj omiljeni hotel pored svih ''izvikanih'' je hotel Sacher u Salcburgu (sa 5 zvezdica, podrazumevano)
Velichanstveni, istorijski ''ljubimac'' Sacher Salcburg je otvoren 1866. godine...u privatnom vlasnishtvu je i kombinuje vanvremensku eleganciju i tradiciju sa najvishim standardom usluga..smeshten je na obali reke Zalcah u samom centru Salcburga, odakle se pruzha jedinstven pogled na istorijski Stari grad i tvrdjavu Hoensalcburg (na brdu-ovom) :zaljubljena:

Poslednja izmena:

jabajagi

Desert Rose
Poruka
48.612
Ne volim shto "uletjem" na trenutke.

Zhelim da postavljam hotele, neke, ne sve, i bez zhelje da budem pogreshno shvatjena...bila sam paradajz turista jedno leto - Ulcinj, smeshtena u bungalovu, vlasnishtvo NN chika Joze, a toliko sam bila gladna pa sam notju krala njegov paradajz. :zaljubljena:
Sve treba probati, bilo mi cool par dana.
Ulovio me jedared, rekoh kako je bolje rasechenim paradajzom i jogurtom mazati opekotine od sunca nego bilo kojim melemom...nisam ga ubedila. z:hm:

jabajagi

Desert Rose
Poruka
48.612
Morala sam da otvorim prozor, a sad da ga zatvorim :lol:

Eee, da vish' shta samo Bugari i Rumuni imaju, ne samo oni, laganini, bazeni koji mostitjem vode do plazhe, enterijer, eksterijer, bajkovito, Victoria Palace & spa, Imperial Palace & spa ihajjjjj, metjala neke fotke, a imam bezbroj, razmislitju kada i koliko iz kojeg ugla i doba dana, notji, nisam ni Austrijju ni Madjarsku dokrajchila +....... takooeC...:metla:

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.