Quantcast

Fotografije sa putovanja

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.691
Auh, narode, slike su fantastične!!!! Sve jedna bolja od druge!!!!
Jedino što bih ja volela, ako se slažete (i ne mrzi vas :lol: ) da pišemo mesto iznad fotke. Za mnoge slike bih volela znati gde je fotkano ili šta je na slici.... 'El može?:prstic:

Elem, mene Fortes na onoj drugoj temi podsetio malo na Madrid... pa evo nekoliko sličica iz Madrida

Pogledajte prilog 606979
Pogledajte prilog 606980

:klap:

Hvala ti....:)

Inače "moj" svetionik je sa ulaza u Havanu :aha2:

jabajagi

Desert Rose
Poruka
46.521
Forteeees :hej:

:hej:

BLAJBI se "slusha"... ti kao Mod, Autor teme pochni:
Aha, zemlja ta i ta, granichi sa tom i tom, stanovnika toliko i toliko po zvanichnoj statistici, cena hrane, ne daj bozhe lekova, .....ukoliko je ostrvo taksativno navedi; povrshinu, konfiguraciju terena, zhivi i mrtvi svet, salanitet mora/okeana, gustinu, boju, broj kupacha u momentu fotografisanja, broj nudista i voajera, pa tju se nadovezati sa bla, bla, bla...:telefon:

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.691
ok..Blajbi...opširno....priroda prelepa,more i plaža fantazija, feeling fantastičan, 'rana u hotelu all inclusive tj džaba, napolju i nema ništa, pivo i rum isto,prosjaci oko 1$ da ne smaraju,cigare.... kutija cohiba siglo je oko 100 dolara bila, boca rum anejo Havana Club oko 7$, ako ti treba prelepa meleskinja....ono kao vodič...fina večera i par koktela i obećanje da ćeš joj pokazati Pariz....mada ja sam bio relativno mlađano momče tada možda sam imao popust :lol: ...a i to je bilo all inclusive koliko se sećam....:rotf:...mislim sve ti pokaže sa spiska znamenitosti...:aha:

ajde da ćutim malo :huh:

Sve u svemu ne usvaja se,budi mi previše sećanja ...:rtfm:

:lol:

jabajagi

Desert Rose
Poruka
46.521
Da li ste vi nekada chuli za Taorska vrela? Mozhda niste, kao i ja do skoro, no, svakako smo ih svi videli na raznim broshurama netaknute prirode Balkana, a da ni ne znamo da su to ona...dodushe kako ko, jelte...:malav:

Taorska vrela se nalaze u Valjevskom kraju, tachnije nalaze se na obroncima planine Povlen, u blizini sela Donji Taor... Vrela su u stvari kaskadno padanje reke Skrapezh koja izvire na obroncima planina.
Ono shto je jako vazhno jeste da je najlepshi vizuelni dozhivljaj tokom ranog proletja, posle obilnih kisha i topljenja snega,(to kazhu oni koji vole kishu :roll:), tada je i kolichina voda koja se kaskadno spushta najvetja, priroda od koje zastaje dah...:zaljubljena:
Dolazite li iz Beograda onda preko Kosjeritja opletete i do sela Radanovci, a nije zgoreg pomenuti po chemu je to selo poznato, elem, poznato je kao mesto gde je poginuo Zhikica Jovanovitj Shpanac…pa se na jednom od brda sela nalazi i njegov spomenik...msm, sad bih trebala pretji na biografiju Zhikice J.Shpanac, al' avaj, malko je preopshirna...:kokice:

U ovom predivnom prirodnom prostoru, nekad je postojalo desetak vodenica, a sada ih je ostalo samo nekoliko i to samo za fotografisanje u svom prirodnom ambijentu...bla, bla, bla...msm, metnula sam onaj napushteni mlin, kad budem imala vishe vremena da pishem o ovoj milinici potrazhitju josh neke fotje..do tada, LSD, lep pozdrav...:malav: