FOTOGRAFIJE - kartonsko naselje ispod mosta Gazela

Svabov

Buduća legenda
Poruka
25.310
izmestiti ovo, shto pre

secam se, prosle godine, medjunarodni voz, jutro, stizemo u bg, izlazimo iz kupea, kao yay, beograd i nailazi gazela.
strendzeri nas samo bledo pogledashe...beli grad, yeah right :roll:

au jeste...
ovo je vrlo zaje(ana stvar....
em sto svi misle da zivimo u kartonskim kutijama (zahvaljujuci Kusturici) em ih ovo doceka....
secak se kako su se zabezeknuli neki holandjani kad sma ih proveo kroz grad...samo sto nisu rekli "a vi imate prave zgrade"....

PAC-PAC

Domaćin
Poruka
3.894
nisam se setio ciganina, ja sam ciganin iliti Rom. nisam nikad bio u toj tvojoj pinosavi

Дај одлучи се шта си, на теми о том вашем магазинз З си изјавио да си Шумадинац.
Иначе, Пиносава је комунистичка Мека и Медина у Шумадији.
Ништа не знаш, бандо црвена.

Happy Valentine

Obećava
Poruka
55
Дај одлучи се шта си, на теми о том вашем магазинз З си изјавио да си Шумадинац.

ne, izjavio sam da sam iz sumadije a ne da sam sumadinac
nista ne znas, idiote

PAC-PAC

Domaćin
Poruka
3.894
biti sumadinac i rom u isto vreme je moguce PAC-PAC, ne znam jel si to naucio u skoli

Ниси пратио на настави, дотични је изјавио да јесте из Шумадије али да није Шумадинац, питање циганског порекла уопште није оспорено. Ако ћемо право, и ја се осећам Циганином српског порекла кад су у питању моја циганска браћа.

PAC-PAC

Domaćin
Poruka
3.894
Nema problema.
Bando crKvena

Нема проблема, Малком Екс је био банда џамијска исто као што сам ја банда црквена и могу ти рећи да сам задовољан тиме, само кад он, ја и Мартин Лутер Кинг нисмо банда црвена.
Бандо црвена.

PAC-PAC

Domaćin
Poruka
3.894
evo dokaz tvog elementarnog neznanja. happy valentine treba da seodluci izmedju toga da li je Rom ili Sumadinac?
Bando praznoglava

Биће да је ово доказ твог елементарног незнања. Ром је термин који одређује националну припадност а Шумадинац је термин који одређује регионалну припадност, народност и регионализам се не потиру међусобно.
Бандо црвена.

Malcolm X1

Početnik
Banovan
Poruka
38
Биће да је ово доказ твог елементарног незнања. Ром је термин који одређује националну припадност а Шумадинац је термин који одређује регионалну припадност, народност и регионализам се не потиру међусобно.
Бандо црвена.

pa ti si ga terao da se odluci izmedju ta dva? to je meni bilo nelogicno.

Malcolm X1

Početnik
Banovan
Poruka
38

evo happy v kaze da je rom a ti mu kazes da se odluci da li je Rom ili sumadinac... bas si gluperda

PAC-PAC

Domaćin
Poruka
3.894
pa ti si ga terao da se odluci izmedju ta dva? to je meni bilo nelogicno.

Неће бити, биће да је реч о чувеној комунистичкој склоности ка лагању, питање Шумадије је потегнуто јер сам га упутио на опште место у вези исте а он није знао о чему је реч те је ухваћен у лажи јер је на другој теми тврдио како је Шумадинац да би највероватније потврдио као комунизам пламти у срцима Шумадинаца. Што се мене тиче, може да тврди шта год хоће, ионако је реч о ординарној будали.
Бандо црвена.

PAC-PAC

Domaćin
Poruka
3.894
evo happy v kaze da je rom a ti mu kazes da se odluci da li je Rom ili sumadinac... bas si gluperda

Као што већ рекох, ваша склоност ка лагању је у ствари ваш политички програм.
Бандо црвена.

"Како си глуп

Како си охол драги мој

Судиш о мојим осјећајима

Како си ружан у својој незрелости

Извјештачен, бијесан, несхваћен

На твом лицу празнује велико ништа

И да живиш тисућу година нећеш успијети

далеко си од истине"

Бандо црвена

Malcolm X1

Početnik
Banovan
Poruka
38
Неће бити, биће да је реч о чувеној комунистичкој склоности ка лагању, питање Шумадије је потегнуто јер сам га упутио на опште место у вези исте а он није знао о чему је реч те је ухваћен у лажи јер је на другој теми тврдио како је Шумадинац да би највероватније потврдио као комунизам пламти у срцима Шумадинаца. Што се мене тиче, може да тврди шта год хоће, ионако је реч о ординарној будали.
Бандо црвена.

nije sumadinac zato sto ne zna za pinosavu? E budalo jedna

Malcolm X1

Početnik
Banovan
Poruka
38
Као што већ рекох, ваша склоност ка лагању је у ствари ваш политички програм.
Бандо црвена.

"Како си глуп

Како си охол драги мој

Судиш о мојим осјећајима

Како си ружан у својој незрелости

Извјештачен, бијесан, несхваћен

На твом лицу празнује велико ништа

И да живиш тисућу година нећеш успијети

далеко си од истине"

Бандо црвена

sta je ovo? tvoja pubertetska poezija. daj makni ovu patetiku

PAC-PAC

Domaćin
Poruka
3.894

Иначе, то је коментар који је уследио након коментара у којем тврди да није Шумадинац а не након коментара у којем тврди да је Ром.
Бандо црвена.

Malcolm X1

Početnik
Banovan
Poruka
38
Иначе, то је коментар који је уследио након коментара у којем тврди да није Шумадинац а не након коментара у којем тврди да је Ром.
Бандо црвена.

pa dovoljno je da se pogleda samo par postova iznad na ovoj stranici i da se vidi kako si sad debelo slagao
Bando praznoglava