Quantcast

Fotografije forumaša i forumašica X

Raisa

Iskusan
Poruka
5.423
WIN_20200615_06_12_34_Pro.jpg

WIN_20200516_06_50_33_Pro.jpg

Indigo, lepa si jako! Evo mene, inace samo da znate,ja vam dodjem kad spanska ciganka, jer mi je pradeda bio u stranci Milana Stojadinovica,koji se odselio za Buenos Aires i za vreme Juana Perona uredjivao jedne novine,a kumu na rodjenju je hteo da ozeni Urugvajsk ambasador samo se ona neckala.Postoje i glasine da mi je prabaka bila Jevrejka,tako da nosim Davidovu zvezdu :p

Sebastian4

Ističe se
Poruka
2.531
Pogledajte prilog 769470
Pogledajte prilog 769472

Indigo, lepa si jako! Evo mene, inace samo da znate,ja vam dodjem kad spanska ciganka, jer mi je pradeda bio u stranci Milana Stojadinovica,koji se odselio za Buenos Aires i za vreme Juana Perona uredjivao jedne novine,a kumu na rodjenju je hteo da ozeni Urugvajsk ambasador samo se ona neckala.Postoje i glasine da mi je prabaka bila Jevrejka,tako da nosim Davidovu zvezdu :p
Cista aristokratija, vidi se iz aviona

pura moca

Stara legenda
Poruka
86.178
Pogledajte prilog 769470
Pogledajte prilog 769472

sjajno : ) pokaži nam i druge regije
imaš neki kanal da se subskrajbujem? :rumenko:

Raisa

Iskusan
Poruka
5.423
Ja sam isplanirala fotosesn, da me fotografisu :-) Nemam nijednu noviju sliku,pa cu nadam se postaviti ovde.Tako se nekad osecam depresivno,da me svaka sitnica nasmeje.Imam divne ljude oko sebe koji se svakodnevno trude da mi omoguce lep boravak.Idem uskoro na kontrolu kod lekara,pa cu videti sta ce lekar da kaze na moj napredak ili nedostatak istog.

Raisa

Iskusan
Poruka
5.423
:zaljubljena:
WIN_20200224_23_28_08_Pro.jpg

Evo i ove dve jos :-) Mi nemamo dokumente da smo Spanci,mada je moja majka govorila mom bratu da ode u Urugvaj i da bude politicar tamo u toj zemlji,da se uclani u stranku tamo tadasnjeg urugvajskog predsednika,i bas je brat pre neki dan rekao,nesto u stilu da smo mogli da upoznamo Urugvajskog predsednika da nam se kuma udala za tog coveka.Meni je majka takodje pitala za spansko drzavljanstvo ali,eto ni to se nije dalo. :-( Imamo srpsko prezime ,jedino nasa imena nisu sprska. :-)
RESSSSIZZED.jpg

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.