Fotografije forumaša i forumašica 12

Jesi ti ozbiljan sad? Ceo forum je manje vise licno obracanje...mnogi se tako sale i prihvataju salu
Ne konkretno me naziva imenom koje nisam objavio i iznosi licne informacije,ja sam za manje bio banovan 200x,moja poruka koja nije pomen licnih informacija i licnog obracanja je za sekund nestala njegove jos stoje da vidim dokle ce posto su ti zabavne

Ne konkretno me naziva imenom koje nisam objavio i iznosi licne informacije,ja sam za manje bio banovan 200x,moja poruka koja nije pomen licnih informacija i licnog obracanja je za sekund nestala njegove jos stoje da vidim dokle ce posto su ti zabavne
Nemoj pogresno da me shvatis, ali ja ne znam stvari o tebi, tj. ne pratim sta pises. Ne znam koje su licne stvari , ali ako su licne i tebi uvredljive trebao si da mi kazes i ja bih obrisala, nikakav problem

Evo opet cu da ponovim da stoje poruke jos kaze u njoj da je zaduzen za provociranje sto ti je smesno al nejasno da je provokacija
A, ja cu da ti ponovim da sam mislila da je sala, ali nebitno...
Obrisala sam njegove poruke na koje sam se nasmejala, verovatno su to te
I koliko god zvucalo neverovatno, ne umem da citam misli, slobodno prijavi sledeci put

Da, zato sto sam samo ja bila tu, a ja nisam znala da je provokacija, jer mnoge stvari ne znam... mislila sam da se salite..do tvoje uvrede. Ali, nebitno, reseno je
Pa da znaci moja uvreda nije smesna i za brisanje je a njegovo pominjanje imena i informacija nije provokacija,eto sad znas da ce nasa netrpeljivost uvek biti pristutna zbog njegovih provokacija i iznosenja licnih informacija, pa iako ti bude zabavno dodeli mu bod iako ne prijavim

Pa da znaci moja uvreda nije smesna i za brisanje je a njegovo pominjanje imena i informacija nije provokacija,eto sad znas da ce nasa netrpeljivost uvek biti pristutna zbog njegovih provokacija i iznosenja licnih informacija, pa iako ti bude zabavno dodeli mu bod iako ne prijavim
Tebi najveci problem sto sam se ja nasmejala na njegove provokacije, iako nisam znala da to jesu?

IMG_20231128_174902.jpg

Back