Foto robot idealnog politicara

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
poslednjih nedelja ovaj ppdf se pretvorio u jedno turobno mesto u kome se samo prepucavamo vredjamo, tuzimo, kukamo, zabrinuti, ocajni, besni.....svakojaki
nema ni mesta necem vrcavom..nekoj sali, nekom kompromisu
zato sam odlucila da otvorim temu foto robot idealnog politicara........lepog pametnog sposobnog, opasnog prakticnog operativnog mudrog autoritativnog, sklonog kompromisima i cvrstoj ruci kad treba......politicara koji voli svoj narod i drzavu
takav ne postoji.kod nas..a ne znam ni zemlju gde bismo ga pronasli
pa bismo mi mogli da ga ovde sklepamo
fotomontazom slikama opisima
ajmo malo razonode

Treba da izgleda kao.......


Treba da zastupa politicku opciju.......


Treba da ima godina kao..... i sta god jos treba
krecemo:D
 
sve si pobrkao..to su dani iza nas:eek: ti nisi banovan kao klon koji prave nerede?:eek:

ja nisam banovan zato sto sam fin, pristojan...da se ne hvalim, a ne kao onaj koga ste banovali, brezobrazan, provokator...
da se vratimo na temu, kada sam rekao da ce nam dani biti.... da ne ponavljam, mislio sam...

zato sam odlucila da otvorim temu foto robot idealnog politicara........lepog pametnog sposobnog, opasnog prakticnog operativnog mudrog autoritativnog, sklonog kompromisima i cvrstoj ruci kad treba......politicara koji voli svoj narod i drzavu
znaci ti ocekujes da se mi slozimo oko toga koje pametaniji, seselj ili tadic, sposobniji, todorovic ili canak, ko vise voli svoju drzavu, nikolic ili jovanovic...
e na to se odnosio onaj prvi citat
 
ajde onda...
neka bude lep ko canak...
nastavite
da ima nos kao
vladan-batic(1).jpg
 
poslednjih nedelja ovaj ppdf se pretvorio u jedno turobno mesto u kome se samo prepucavamo vredjamo, tuzimo, kukamo, zabrinuti, ocajni, besni.....svakojaki
nema ni mesta necem vrcavom..nekoj sali, nekom kompromisu
zato sam odlucila da otvorim temu foto robot idealnog politicara........lepog pametnog sposobnog, opasnog prakticnog operativnog mudrog autoritativnog, sklonog kompromisima i cvrstoj ruci kad treba......politicara koji voli svoj narod i drzavu
takav ne postoji.kod nas..a ne znam ni zemlju gde bismo ga pronasli
pa bismo mi mogli da ga ovde sklepamo
fotomontazom slikama opisima
ajmo malo razonode

Treba da izgleda kao.......


Treba da zastupa politicku opciju.......


Treba da ima godina kao..... i sta god jos treba
krecemo:D

Eto vec falinka........treba da izgleda kao marsovac :dontunderstand:

Da nisi pogresila pdf :dontunderstand:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top