Quantcast

(FOTO) Pogledajte prve fotografije sa mesta teške nesreće u Kaću

tab503

Buduća legenda
Administrator
Poruka
44.356
U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila danas oko 16.00 sati u Zaječaru jedna osoba je smrtno stradala.

Nesreća se dogodila u ulici Svetozara Markovića kod broja 50, kada je, kako nezvanično saznajemo, na vozilo opel koje je vršilo polukružno okretanje na putu, krećući se u punoj brzini ka centru grada naleteo vozač motocikla marke „kawasaki“.

Motociklista (38) je tom prilikom zadobio smrtne povrede.
cekaj..nesto mi nije jasno ovde.
ako je vozilo polukrizno kako onda kazu da je vozio u punoj brzini..kad radis polukruzno ti si relativno spor, cesto kreces iz stajanja.
koliko vidim udaren je sa strane vozaca znaci nije radio neoprezno polukruzno pa da je naleteo motor iz suprotne trake nego ga je udario motor koji se kretao njegovom trakom.
sad objasni ti meni kako je mogao da ga udari motor koji je bio iza njega?
jedino ako je taj motor vozio prebrzo...zar ne?

i po ovoj slici deluje da je udaren u levoj traci (onoj za suprotan smer)
meni ovo vise deluje da je motor pokusao da ga zaobidje sa leve strane jer je ovaj usporavao jer je planirao da udje u polukruzno..ako je dao zmigavas motorista je kriv , ako nije dao zmigavac mislim da dele krivicu.

motoristi moraju da shvate jednu stvar..ginu jer ne voze po pravilima..motor se vozi kao i auto..po sredini puta ..motoristi vole da se provlace..da zaobilaze nepropisno..vrlo cesto da ulaze u traku za suprotan smer da bi zaobisli guzvu..zato se ovo i desava.

Motorcyclist

Buduća legenda
Poruka
36.461
Koliko sam ja skontao- auto je radio polukruzno dok je motor isao "PUNOM" brzinom!

P.serem se ja tom novinaru u usta i njegova PUNA brzina. Sta je to PUNA brzina? Jel ima i prazna brzina? To je inace NEUTRAL kad je prazna...nego da se uozbiljimo za razliku od tog novinara.

Kako neko sebi daje za pravo da bez ikakvog dokaza pise puna brzina? Maksimalna brzina ovog matorog GPZ-a je nesto oko 200km/h. Znaci novinar pretpostavlja da se motociklista kretao 200km/h i tako zabio u automobil u sred grada? Znate li sta bi ostalo od te strane automobila a i od motora da se kretao samo 80km/h a ne PUNOM brzinom.... ***** ti ja novinarstvo u Srbiji.

- - - - - - - - - -

image.png.5b7f052718922dfaa66e7943f0314323.jpg

Evo primera jednog nemarnog beogradskog djilkosa-vlasnika ove trafike. Razvukao covek ceradu do puta tako da ne vidis uputno desnu stranu....i to su mu naravno dozvolili....

georgejune

Zaslužan član
Poruka
145.229
cekaj..nesto mi nije jasno ovde.
ako je vozilo polukrizno kako onda kazu da je vozio u punoj brzini..kad radis polukruzno ti si relativno spor, cesto kreces iz stajanja.
koliko vidim udaren je sa strane vozaca znaci nije radio neoprezno polukruzno pa da je naleteo motor iz suprotne trake nego ga je udario motor koji se kretao njegovom trakom.
sad objasni ti meni kako je mogao da ga udari motor koji je bio iza njega?
jedino ako je taj motor vozio prebrzo...zar ne?

i po ovoj slici deluje da je udaren u levoj traci (onoj za suprotan smer)
meni ovo vise deluje da je motor pokusao da ga zaobidje sa leve strane jer je ovaj usporavao jer je planirao da udje u polukruzno..ako je dao zmigavas motorista je kriv , ako nije dao zmigavac mislim da dele krivicu.

motoristi moraju da shvate jednu stvar..ginu jer ne voze po pravilima..motor se vozi kao i auto..po sredini puta ..motoristi vole da se provlace..da zaobilaze nepropisno..vrlo cesto da ulaze u traku za suprotan smer da bi zaobisli guzvu..zato se ovo i desava.
ne moze da bude kriv drugi ucesnik u saobracaju zato sto vozac ocigledno nije dobro procenio da li se po sebe i druge moze bezbedno tu okrenuti,niko zbog njega ne treba ni da takne kocnicu jer za njega to nije bezbedno,ako treba nek ceka pola sata dok ne bude cisto iza da se moze okrenuti,ali je fora sto svako pusta muda ako se uvali u milimetar zabole ga sto drugi mora da stane zbog njega

Ремонтер

Iskusan
Banovan
Poruka
6.712
Opet raskrsnica, ovaj put nazalost neko koga jako dobro poznajem, drugar koga sam upoznao na motoskupovima, posle na forumu....vidjali smo se svaki skup gde god sam otisao

Pogledajte prilog 514786

Pogledajte prilog 514788

Stabilno je, ali vise informacija ne znam ovo sam dobio iz druge ruke . Motor pukao na pola

Ко је крив,по мени делује возач аута да је крив.

Motorcyclist

Buduća legenda
Poruka
36.461
OBOREN MOTOCIKLISTA Posle sudara vozač motora prebačen u Urgentni centar

Vozač motora oboren je u sudaru koji se dogodio oko 14 sati u Ulici Mije Kovačevića, kod Bogoslovije, a kako "Blic" saznaje, nakon nesreće je hospitalizovan.

Naša ekipa je izašla na lice mesta i motociklista je prevezen u Urgentni centar - rekli su iz Hitne pomoći.

Kako je do sudara došlo utvrdiće se daljim policijskim uviđajem.

Motorcyclist

Buduća legenda
Poruka
36.461
UDARIO MOTOCIKLISTU I POBEGAO: Stravična "saobraćajka" u Nišu

Vozač motocikla D. Ž. (39) i njegova supruga B. Ž. (38) koja je bila putnik na dvotočkašu, teško su povređeni juče oko 18.15 časova na Bulevaru Cara Konstantina u Nišu.
Nakon nesreće vožač automobila je pobegao sa mesta nezgode.

Udes se desio kod broja 124, a od siline udarca automobila vozač i putnica na motociklu su odbačeni na razdelno ostrvo između kolovoznih traka na ovom bulevaru.

NEVEROVATAN SLUČAJ U NOVOM SADU! Pao sa 11. SPRATA i PREŽIVEO
NEVEROVATAN SLUČAJ U NOVOM SADU! Pao sa 11. SPRATA i PREŽIVEO
Vozač D. Ž. je zadobio prelom ruke i povredu grudnog koša, a njegova supruga prelom leve noge. Oni su prevezeni u Urgentni centar Kliničkog centra u Nišu radi dalje dijagnostike i lečenja, dok policija intenzivno traga za vozačem automobila, koji je pobegao sa mesta nezgode.
https://www.srbijadanas.com/vesti/hronika/udario-motociklistu-i-pobegao-stravicna-saobracajka-u-nisu-2019-03-17