Foto caskaliste-tehnika-trikovi-saveti-chat

tek sada sam vidio da je jedna fotografija izbrisana iz takmicarske teme, jer po svemu sudeci autor nije bio zadovoljan sa svojim ocenama, mene niko o tome nije obavjestio i to nije fer jer ipak sam ja vodio tu temu i kakvo je to takmicenje ako se ne postuju nikakva pravila, necu nikoga da prozivam ali ovo zaista nije fer, i ne zelim vise da ucestvujem u nikakvim takmicenjima, odradicu ovo do kraja kako treba a nakon toga napustam ovaj forum, zbog ne fer igre...
Sad izbrisite i ovaj moj komentar kao i sve drugo..................
 
Mislim da ne treba tako preko kolena da lomis stvari.
Ovaj forum bi izgubio tvojim odlaskom.
Koliko sam video po komentaru (verovatno govoris o postu broj 11) fotografija je obrisana na zahtev autora. Ti znas koja fotografija fali (posto je i ona skinuta iz posta pa ne mogu da vidim) i znas ko je autor (jer je tebi on/ona poslao/la) tu fotografiju i to treba da sluzi na cast tome ko je podneo taj zahtev jer pokazuje da ovo ne shvata kao jednu igru i izazov za pokazivanje kreativnosti nego takmicenje dize na jedan licni nivo.
Moj predlog je da ubuduce ignorises tu osobu a da ostanes na forumu.
 
pa u principu to je putanja kojom je i trebao da ide.
Da posalje PP Montenegru i da mu obrazlozi razloge i onda da Montenegro uputi zahtev za brisanje, premda iskreno, ako je slika poslata, ja ne vidim razloga sto bi se posle povlacila.

Setio sam se koja je slika bila u pitanju i stvarno ne vidim razloge da se povlaci usred glasanja.

A predlog za ignorisanje je dat zato sto je bolje i to, da ignorise jednu osobu nego ceo forum jer bi bila steta da ode zbog gluposti pojedinca.
 
Ne shvatam uopste ovoliku dramu zbog izbrisane fotke. To sto mislis da je fotka izbrisana zato sto autor nije bio zadovoljan ocenama, to mozes samo da pretpostavis. Ja sam dobila molbu sa detaljnim obrazlozenjem zbog cega zeli da to uradim (razlozi su daleko drasticniji od tamo neke niske ocene) i upravo zbog toga sam svesno prekrsila pravilo.
Nije tacno da nikoga ne prozivas, prozivas direktno mene jer ispod izbrisane fotke lepo pise ko je to uradio.
 
hoce da me tuze i mene i redakciju zbog postavljene fotke ? sada jasno ? **** mi se za tamo neke poene... lik koji je izgubio ruku , neko mu je javio da je njegova fotka izasla u javnost i pre neki dan me je video kako idem na posao i hebo mi kevu zbog slike... a ko misli da sam izbrisao fotku zbog ocena i poena... mislim da je zesci luzer bez uvrede .. ne zelim da se svadjam ali to je malo detinjasto.
 
ajde monte ne budi montenegro do kraja...dulle je izložio svoj slučaj, koji je mnogo ozbiljniji od naših takmičenja...trebali su i tebe da obaveste o brisanju fotografije, pogrešili su...nemoj sad da se duriš, nego kaži da si se istrčao o napuštanju foruma i taj virtualni ponos spusti malo na zemlju...pozdrav
 
.. mmm da, zaista neima potrebe za owako drast'ćnim reakcijama.. Dule se malce prenaglio sa postawljanjem fotke... desi se... i u dewojke dete, ništa strašno..
confused-1.gif
 
(imam pravo i treci put da se zapljunem):razz:
@montenegro,ako si ovde bio i ranije,ondaK valjda kapiras da nemas razloga da se jedis...ti si redak zver i tvoje fotke su dokazano dobre..ok,trebao si biti obavesten o tom brisanju,ali neobavestenost je moderna:p
evo jedan predlog za tebe,koji ce nadam se da se usvoji sa tvoje strane-promeni avatar jer mi postojeci ide na nerve.
pozz:heart:
 
sve je u redu kad si lepo objasnio.
Mislim da je greska bila samo u tome sto montenegru nisi poslao PP sa obrazlozenjem.
Kad se jaje razbije ne mozes ga zalepiti. Svi smo izvukli jednu pouku iz ovog dogadjaja i mislim da je najbolje da krenemo napred i da se vise ne osvrcemo na ovaj "incident"
Zivi smo ljudi, svi ponekad nesto malo pogresimo.

@Montenegro.
Velicina se ogleda upravo u sposobnosti da predjes preko stvari koje ti se nisu svidele.
 

Back
Top