Foto caskaliste-tehnika-trikovi-saveti-chat

D

divlja

Gost
Dragi zaludjenici i ljubitelji fotografije,

ovde ide sve sto ne ide u neku drugu temu- foto chat!
Sve sto ste hteli da znate, a niste smeli da pitate :lol: , ili da se pohvalite ili mozda da iznesete neko iskustvo pozitivno ili negativno prilikom fotografisanja ili sve sta god vam padne na pamet, a niste hteli da otvarate posebnu temu.


Ziveli! :-P








camera1-1.gif
 
E pa divlja, bas ti hvala evo da se pohvalim ko covek,

copy
paste

i evo ponovo ista poruka....


miki_r:
znate sta, treba nam jedna tema za "sve ostalo",



evo na primer ja, ocu da vam kazem kako sam se ponovio , a ne znam gde pa cu to ovde da uradim,



ali nemojte da me pljujete (mnogo), u stvari bice vam jasno kad vidite sliku, a slike sa nove "makine" uskoro.



http://www.werlisa.com/digital/slim50carcasa.htm
 
Znas sta ja sam jednom uronio jedan analogni foto aparat u more, i lepo sam ga jedno pola sata prao obicnom vodom susio dva dana i sve je bilo u redu, ali to je bila cista mehanika,

e sad nemoj da bude: "rek'o mi miki...."
na tvoju odgovornost...


duskas:
pa zato i nisam dirala ništa kako ne bi nešto z....
sutra je nedelja
moram skoknuti u pon. do neke foto radnje... uf
 
divlja:
:lol:


Miki, hoces da slikas ribice? Meni je super to podvodno slikanje. :-)

Ocu malo da se igram, do sada je to bilo uglavnom kroz staklo a dva puta sam koristio onaj podvodni idiot za jednokratnu upotrebu, Nemam nista skenirano da vam pokazem, ali otprilike od filma od 24 ili 27 snimaka, dva ili tri su na nesto licili.

Videcemo sta ce od ovoga ispasti, na prvi pogled, aparat mi ne obecava mnogo. Danas cu ga isprobati "na suvo", a podvodno ce sacekati do avgusta.
 

Back
Top