Foto caskaliste-tehnika-trikovi-saveti-chat

miki_r

Primećen član
Poruka
921
ajde spavalice USTAJTE!!!!!

necete valjda da vam cela godina prodje spavajuci, a toliko lepih momenata ceka da ih ovekovecite svojim fotkama....

w-linie097.gif

Dulle_Bagljas

Aktivan član
Poruka
1.910
Chestitam pobednicima... Ja sam glasao za fotke koje su mi se svidele ... ideje ... ideje kompozicija .. i mashtovitost... samo ne znam u chemu je fora u ovoj novoj temi .. mislim poene treba da dobije onaj ko je najvishe putovao ... kako sam ja skontao .. .. ajde da je tema Putovanje pa bih slikao neku babu sa torbama :D ali ovako ... u chemu je fazon ? da vidimo gde je ko bio ?

Goscica

Domaćin
Poruka
4.538
Tema mi je super ! Mislim da je naslov sasvim jasan - Razglednica - fotografija s putovanja ! O tome koju ces fotku postaviti ce ti reci tvoja savest (pod uslovom da je imash - imamo).Znaci izvuches neku fotku sa nekog svog putovanja, a za koju mislish da je k'o razglednica i postavish je - eto uproscenog objasnjenja.Na zalost divlja nije tu da ti kao autor detaljnije obrazlozi zadatak.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.