Quantcast

Foto caskaliste-tehnika-trikovi-saveti-chat

• Začetnik teme divlja
  • Datum pokretanja

Montenegro1

Zainteresovan član
Poruka
381
vidim da vam smeta sto su 4 fotografije, bas cudno da svako od vas ne moze jos za vikend napraviti 4 fotke, mislim da sa 4 fotografije svako ima vecu sansu da pokaze nesto svoje, u drugu ruku kao sto ste i vidjeli na proslu temu fibi je napravila extra fotku i takvu fotografiju moze da posalje slobodno na foto konkurs "Zivot", u drugu ruku na ovaj nacin neki od nas na forumu dobiju zelju da vise fotografisu i da naprave sto bolju fotku, sve je ovo igra ovdje ali samim tim sto vise fotografisemo vise imamo sanse za boljom fotkom. Barem se ja tako osjecam, a siguran sam za jos neke, mada ako hocete stavit cu ja da su dvije fotke dozvoljene umjesto cetiri.
Djole zaista mi nije bitno hocu li biti prvi ili zadnji kao sto se moze vidjeti i iz prethodnih takmicenja, vec eto na neki nacin kroz ove teme pokusavam da napravim neku dobru fotku, ne znam da li me razumjete ali shvatam ako nekome dozvolite da moze da stavi 4 fotke, onda on nece uslikati petnaest fotografija izabrati 2 i reci to je to, vec ce se i dalje truditi da uslika barem jos toliko i napravi nesto dobro, pa ce vremenom primjetiti da dolazi do nekog napretka, koliko sam shvatio iz ovog foruma, ovo je ipak mjesto gdje se uci i pomaze drugima, na taj nacin ja mislim da pomazem drugima da sami sebi pomognu i nauce nesto. To naravno ne vazi za sve, ima ljudi tu koje fotografija zanima samo u prolazu, i koje zanima malo vise.
Mozda je ovo moje razmisljanje glupavo ali ja tako gledam na to, necu da vise davim a ovo je i najduze sto sam napisao do sada na forumu, odlucite ocete li 2 ili 4 fotke pa da menjam ili ne......

djole_u2

Aktivan član
Poruka
1.821
ja nemam ništa protiv da budu 4, s tim da je sad još lakše, pošto je tema slobodna...a ko hoće neka pošalje koliko može...monte, razumem ja tvoje mišljenje i nemam ništa protiv toga, sve što si rekao stoji...puno pozdrava sa kaćke petlje...juče sam bio paparaco, pa sam usnimo kako ulazi u kola...
eto pošto je tema slobodna ja glasam za 5 fotografija...a može i 4...

djole_u2

Aktivan član
Poruka
1.821
nešto ljudi u poslednje vreme razmišljam, znam da možda još neki imaju dial-up konekciju, te da veličina fotografije predstavlja problem zbog skrolovanja, ali šta mislite o promeni veličine fotografije sa 640 na 800 po većoj strani...ako se fotografija pravilno smanji, veličina (kb) se neće drastično povećati...jedino je pitanje veličine monitora i vrste konekcije...na 800 se vidi više detalja i manja je mogućnost sakrivanja grešaka...

Dulle_

Ističe se
Poruka
2.005
sto se mene tice mislim da bi svi trebalo da rokamo u punoj rez. fotke.. pa da se vidi kako valja i trebuje... a ovi sa dial APOM... ne znam... mislim da oni ni ne mogu da ucestvuju u postavljanju fotki jer bi im trebao ceo jedan dan da uploaduju fotku od 100kb... lokalna konekcija dial-up-a je 33kb/s ja mislim podeli to sa osam i dobuices download speed... a upload je uvek manji od download pa ti vidi ...

nisam 100% siguran u ovo ... mislim da je tako.

xiaoyu

Domaćin
Poruka
3.755
Društvo, samo da vas obavestim da sam podnela zahtev za razrešenje statusa moderatora. Moja odluka nema nikakve veze sa dešavanjima na ovom podforumu, da ne mislite da je zbog nečega što se ovde konkretno desilo. Razlozi su u vezi sa nekim odlukama koje su donešene i sa politikom koja se sprovedi u nekim situacijama na višem nivou a sa kojom se ja ne slažem i ne mogu da je prihvatim.
I dalje ću dolaziti na forum, ali kao običan korisnik kad za to osetim potrebu.

Nadam se možete da me razumete. :D

djole_u2

Aktivan član
Poruka
1.821
Društvo, samo da vas obavestim da sam podnela zahtev za razrešenje statusa moderatora. Moja odluka nema nikakve veze sa dešavanjima na ovom podforumu, da ne mislite da je zbog nečega što se ovde konkretno desilo. Razlozi su u vezi sa nekim odlukama koje su donešene i sa politikom koja se sprovedi u nekim situacijama na višem nivou a sa kojom se ja ne slažem i ne mogu da je prihvatim.
I dalje ću dolaziti na forum, ali kao običan korisnik kad za to osetim potrebu.

Nadam se možete da me razumete. :D

šteta, ama baš šteta...i žal, ostaje u :heart: mom...