Foruumska intimnost

Mislim sve najbolje.
Ko hoće da se prikazuje, nek se prikazuje, ko hoće da se krije, podržavam i to.
Ko hoće da laže, neka. :)
Ionako je sve samo igra, igra da bude zanimljivo...

Ako neko hoće da prenese ljude sa foruma u svoj rl, onda je ok da unosi i sebe kakav jeste ovde i da se otkriva.
Pitanje je koliko ti je potrebno novih ljudi u životu i da oni tebe znaju a ti njih ne.
Mada, možeš da zamisliš da si javna ličnost, pa da te svi poznaju... kao neko iz VB i slično, polupoznati.
 
Poslednja izmena:
Mislim sve najbolje.
Ko hoće da se prikazuje, nek se prikazuje, ko hoće da se krije, podržavam i to.
Ko hoće da laže, neka. :)
Ionako je sve samo igra, igra da bude zanimljivo...

Ako neko hoće da prenese ljude sa foruma u svoj rl, onda je ok da unosi i sebe kakav jeste ovde i da se otkriva.
Pitanje je koliko ti je potrebno novih ljudi u životu i da oni tebe znaju a ti njih ne.
Mada, možeš da zamisliš da si javna ličnost, pa da te svi poznaju... kao neko iz VB i slično, polupoznati.

Lagati.....nije više potrebno.
Ljudima treba prićati istinu.Isključivo.
Ionako,niko nikome ništa ne veruje....!
 
apsolutno stvar izbora. mada ima onih koji previse govore o sebi direktno ili indirektno prem da to malo koga zanima.

ljudi koji mnogo upucuju druge u svoj zivot su u vecini slucajeva siromasni duhom.

i dodacu da ne postoji tako nesto kao sto je 'nuzni licni podatak' u ovoj formi
jer samim tim sto je licni znaci da je licna stvar pojedinca hoce li ili ne omoguciti dostupnost podatka ljudima.

:)
 
Poslednja izmena:
JELI

sta mislite o ljudima koji ne ostavljaju svoje fotke
i nužne licne podatke ovde

I

da li ste vi od onih koji se kriju
ili sve dele sa nama?

Mislim sve najgore. Ipak, ja sam ostavila moju sliku sa bivsim deckom i sliku mog verenika, pa su ljubomorni ljdui poceli svasta da pisu. Ljudi koji ne ostavljaju svoje podatke... Zavisi, neki koji ne ostavljaju a trpaju se da komentarisu su mi odvratni, a oni koji ne vredjaju su ok.
 
JELI

sta mislite o ljudima koji ne ostavljaju svoje fotke
i nužne licne podatke ovde

I

da li ste vi od onih koji se kriju
ili sve dele sa nama?

ja sam teo da ostanem intiman...pa me spopale neke pa sam okačijo jednu pa me Baki posle zajebavo pa sam mu ja izneo adresu pa su me banovali pa je on posle slao na pepe i ubrzo sam sa fizosa posto pandur...:)
 
Nisam dosla da se udam niti da nadjem decka(ili mozda devojku)pa da trebam da isticem svoje kvalitete.Ljudi koje smatram za neku vrstu prijatelja na netu,znaju ko sam,kako izgledam ...neke sam upoznala u rl i nastavila druzenje.A i bzv mi je da mi muz naleti na slike po netu :zcepanje:
 
JELI

sta mislite o ljudima koji ne ostavljaju svoje fotke
i nužne licne podatke ovde

I

da li ste vi od onih koji se kriju
ili sve dele sa nama?
mislim isto ka o onima koji dijele s nama od broja cipela do toga šta mu je od rucka zapelo za zub ..
ja uvik sve kažem kako je ..

a e, ko mi šta može..

sama sebi prvoj štetim el?

imam 28 godina, a štaš..
život bez rizika je ka pomfri bez soli :/
 

Back
Top