forumsko upoznavanje, 7 meseci posle-utisci i rekapitulacija

gost 39034

Elita
Poruka
20.782
Osnovna ideja je i ovog puta potekla ne od mene, vec od jednog forumasha na visokom polozaju. Naime, on se zapitao sta nastupa nakon forumskog upoznavanja i nagovestio da tome treba pridati neki znacaj, u vidu otvaranja nove teme, gde bi pisali svoja iskustva NAKON tog desavanja.
Da li ste se pokajali?
Da li ste se sprijateljili?
Da li ste razvili neka jaka, pozitivna, ili negativna osecanja sa upoznavaocima?
Da tema ne bi bila zatrpana spamom i, ne daj Boze, postala jos jedna lepljiva, molim da svako da sto kraci i koncizniji odgovor i da se na temi ne pojavi vise od dva puta.
 
Osnovna ideja je i ovog puta potekla ne od mene, vec od jednog forumasha na visokom polozaju. Naime, on se zapitao sta nastupa nakon forumskog upoznavanja i nagovestio da tome treba pridati neki znacaj, u vidu otvaranja nove teme, gde bi pisali svoja iskustva NAKON tog desavanja.
Da li ste se pokajali?
Da li ste se sprijateljili?
Da li ste razvili neka jaka, pozitivna, ili negativna osecanja sa upoznavaocima?
Da tema ne bi bila zatrpana spamom i, ne daj Boze, postala jos jedna lepljiva, molim da svako da sto kraci i koncizniji odgovor i da se na temi ne pojavi vise od dva puta.

od decembra prošle godine pa do dana današnjeg upoznala:

parku, pičija, rileta, danu, leksu, vraganu, cheersy, vendi9,
alal, doors of perception, nevu, lyona, pipi, queen of clubs, goddess flertus,
R-a, sinnketa, psihologue-a, korta, taru, maluveliku, zlatokog, dovlu.

sprijateljila se jesam,
pokajala nisam nikad.
što se negativnih osećanja tiče, bilo poneko, ali pozitivna ih potiru jer ih je bilo mnogo više. :)


edit: 'ladno sam zaboravila dagera. :S
 
Poslednja izmena:
od decembra prošle godine pa do dana današnjeg upoznala:

parku, pičija, rileta, danu, leksu, vraganu, cheersy, vendi9,
alal, doors of perception, nevu, lyona, pipi, queen of clubs, goddess flertus,
R-a, sinnketa, psihologue-a, korta, taru, maluveliku, zlatokog, dovlu.

sprijateljila se jesam,
pokajala nisam nikad.
što se negativnih osećanja tiče, bilo poneko, ali pozitivna ih potiru jer ih je bilo mnogo više. :)

voleo bi da sam i ja na toj listi...:zag:
 
A upoznala sam ih par.
I nije da se nisam pokajala. Mislim, svi su potpuno bezvezni.
Zbog nekih sam čak prevaljivala i po nekoliko stotina km u jednom danu da bih se videla sa njima i da se potpuno razočaram..
Neki mi duguju neko pivo još od marta meseca..
Od nekih nasrtljivaca sam se jedva odbranila da me ne voze svojim moćnim prevoznim sredstvima dok su ih još imali... od nekih nasrtljivaca nisam uspela da se odbranim, ali se oni srećom ni ne sećaju gde živim..
Sa nekima sam potpuno smorena pila neka piva i medovače i jela kojekakve groznoizgledajuće torte...
Išla u kojekakve zabačene delove prestonice da bih slušala kojekakve bendove..
Sa nekima gledala tako neke utakmice, razmenjivala muzike...

I nikom ne preporučujem upoznavanja na ovaj način... baš nikom..
I šta će ti poznanstva i prijateljstva sa svim tim ljudima... kome to još treba.. bzvz.. :)



Da ih imenujem nećem, znaju oni sve... :heart:
 
al bez zajebbancije...voleo bi da je upoznam...
pa, evo, meni valjda verujes :lol:
ja sam Ivanu upoznala u nedelju
i toliko mi se dopala, da se nadam da cu je upoznavati jos preko nekoliko puta
a, volela bih i tebe da upoznam
i, tako
ni ja se nikada nisam pokajala nakon upoznavanja, sem mozda sto ranije nisam upoznala te ljude
i pokajala sam se sto neke nisam upoznala
 
Poslednja izmena:
A upoznala sam ih par.
I nije da se nisam pokajala. Mislim, svi su potpuno bezvezni.
Zbog nekih sam čak prevaljivala i po nekoliko stotina km u jednom danu da bih se videla sa njima i da se potpuno razočaram..
Neki mi duguju neko pivo još od marta meseca..
Od nekih nasrtljivaca sam se jedva odbranila da me ne voze svojim moćnim prevoznim sredstvima dok su ih još imali... od nekih nasrtljivaca nisam uspela da se odbranim, ali se oni srećom ni ne sećaju gde živim..
Sa nekima sam potpuno smorena pila neka piva i medovače i jela kojekakve groznoizgledajuće torte...
Išla u kojekakve zabačene delove prestonice da bih slušala kojekakve bendove..
Sa nekima gledala tako neke utakmice, razmenjivala muzike...

I nikom ne preporučujem upoznavanja na ovaj način... baš nikom..
I šta će ti poznanstva i prijateljstva sa svim tim ljudima... kome to još treba.. bzvz.. :)



Da ih imenujem nećem, znaju oni sve... :heart:

Ja stekao utisak da je ovo receno u stvari sa nostalgijom i da je u stvari bilo bas dobro.

Elem.
Ja sam se sreo sa par njih i svi su bili ok, svako na svoj nacin. Nazalost posto ja radim trenutno u Kataru, to su bila kratka druzenja.
 
ono...neam pojma...upoznao sam jednog forumasa i 9 forumasica :)
pokajanje je po meni pogresna rec,ali mogu reci da me par osoba smorilo,t.j. razocaralo,ali vecina nije,i tako...sve je to zivot.
k075.gif
 

Back
Top