Forumski nacional-narodnjaci vs. liberal-demokrate

Opet ovaj
tuta-koja-svira-slika-3593059.jpg
bugarin?:D
 
Da, zayebo sam se.. Nisu mi džukci fah.... Ja njh šutiram.. To ti je više fah onog kučkara vračarca...

наравно да шутираш када си искомплексирани примитивац......цивилизован човек цени и поштује сва жива бића......али зашто ја то теби причам, да си у стању да разумеш нешто више од просте реченице не би био затворски чувар.
 
наравно да шутираш када си искомплексирани примитивац......цивилизован човек цени и поштује сва жива бића......али зашто ја то теби причам, да си у стању да разумеш нешто више од просте реченице не би био затворски чувар.

Či bu, bre...
 
Otac mandov majka bugarka....

Дакле шоп!!!

Феноменално..........шоп који ради у затвору, који је био верни милошевићев службеник, ј.бач међеда са завршеним курсом за керовођу......све у свему спрдња природе која несме да дође на кафицу ша да се лепо испричамо....Можда се плаши асвалта?
Навикао на блато и каљугу - такозвана "алергија на град"
 
Jajo... Kolko moraš biti dileja da uz nick staviš ovo "Jugodrvo ugodrvo godrvo odrvo drvo rvo vo o "????? :hahaha:

Bolje a si stavio ayeye, ayaya, yaya, yayara... :D

Iz aviona se vidi da si mandov....:hahaha:

Iz svakog tvog posta izvire ciganska pokvarenost i zloba...

Ajde idi peri soferke, pocela smena, zauzece ti braca semafor pa "ce bude klanje s nozevi..."
 
Дакле шоп!!!

Феноменално..........шоп који ради у затвору, који је био верни милошевићев службеник, ј.бач међеда са завршеним курсом за керовођу......све у свему спрдња природе која несме да дође на кафицу ша да се лепо испричамо....Можда се плаши асвалта?
Навикао на блато и каљугу - такозвана "алергија на град"

Genetski otpad, to je pravi opis...
 
Iz aviona se vidi da si mandov....:hahaha:

Iz svakog tvog posta izvire ciganska pokvarenost i zloba...

Ajde idi peri soferke, pocela smena, zauzece ti braca semafor pa "ce bude klanje s nozevi..."

Ма пусти мешанца брдског на миру, не зезај га..............природа се већ довољно нашалила са њим............ем шоп ем затворски чувар!!!!
видиш да је му је срећа била мање наклоњена него црном робу у Луизијани...црни се на крају ослободио ропства а наш шоп се свог примитивизма кукавичлука и малограђанштине никада не може ослободити.
 
Ма пусти мешанца брдског на миру, не зезај га..............природа се већ довољно нашалила са њим............ем шоп ем затворски чувар!!!!
видиш да је му је срећа била мање наклоњена него црном робу у Луизијани...црни се на крају ослободио ропства а наш шоп се свог примитивизма кукавичлука и малограђанштине никада не може ослободити.

Ne verujem da je zatvorski cuvar......to ciga laze da bi dodao sebi malo glamura....:mrgreen::hahaha::rotf:
 
Ne verujem da je zatvorski cuvar......to ciga laze da bi dodao sebi malo glamura....:mrgreen::hahaha::rotf:

ма јесте...........за прање шоферки на семафору потребно је имати мало интелигенције...........
чуварима се то не тражи.....зато је и прошао.


Изгледа да нас је пријавио модерацији што га зезамо............типично кукавички и малограђански........не уме сам да се избори па шени за туђу помоћ..........мешанац један
 
Poslednja izmena:
ма јесте...........за прање шоферки на семафору потребно је имати мало интелигенције...........чуварима се то не тражи.....зато је и прошао.


Изгледа да нас је пријавио модерацији што га зезамо............типично кукавички и малограђански........не уме сам да се избори па шени за туђу помоћ..........мешанац један

Beda od coveka kako god okrenes....tuzni ciga bolno jeca sam, ostavljen od svih...:sad2:
 

Back
Top