forumski govedji gulish ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
koko ima nas ove sto smo bre goveda jedna ona u odnosu na fini svet? :(
i kako da se resimo nas, ili na koji nacin da nas usmerimo i izvedemo na pravi put?:rumenko:

toliko si bezličan i običan da je ovo o čemu pričaš samo iskrivljeni odraz u ogledalu i ono kako bi želeo da te drugi vide... + otvaranje besmislenih tema, ne bi li delovao za nijansu drugačiji...
izvini na iskrenosti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top