Kafana Forumski buvljak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
1681934196249.png
 
Mugatu dobio ban.
Sta sam propustila?
Baš sam htela da te pitam nešto, kad ti čekaš ovde 😄.
Da li tvoja sestra posle Plantura 39 stavlja regenerator na kosu? Možda je i glupo pitanje, al pomislila sam kako je taj šampon terapija i kako sad neki balzam upada u priču i plus dodatno ispiranje, pa rekoh, možda mu time umanjuje dejstvo. Btw, kupila sam ga.
 
Baš sam htela da te pitam nešto, kad ti čekaš ovde 😄.
Da li tvoja sestra posle Plantura 39 stavlja regenerator na kosu? Možda je i glupo pitanje, al pomislila sam kako je taj šampon terapija i kako sad neki balzam upada u priču i plus dodatno ispiranje, pa rekoh, možda mu time umanjuje dejstvo. Btw, kupila sam ga.
Super.
Stavlja regenerator na krajeve.
Ako mozes da uzmes i njihov tonik bilo bi odlicno.
I trebalo bi vec nakon mesec dana da vidis novu kosu i da uopste vidis promenu na bolje.
Drzim pesnice da ti pomogne. :)
 
Baš sam htela da te pitam nešto, kad ti čekaš ovde 😄.
Da li tvoja sestra posle Plantura 39 stavlja regenerator na kosu? Možda je i glupo pitanje, al pomislila sam kako je taj šampon terapija i kako sad neki balzam upada u priču i plus dodatno ispiranje, pa rekoh, možda mu time umanjuje dejstvo. Btw, kupila sam ga.
Kosu sam urnisala zbog bazena. Stavljam kreme na kosu ,one što idu na mokru jer mi je talasasta pa to zovem šminkanje spolja. Kožu mažem bebi uljem pa spašavam stvari. Šta da radim, biram da plivam
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top