Forumske priče

Neprilagođena

Leptirica
Banovan
Poruka
95.554
Forumske priče , često začinjene ljigavštinom i lažima
Su sastavni i nezaobilazni deo svakog foruma..
Uvek će se o nekome smisliti neki scenario , na to dodati razrada,
odgovarajući tekst i mnooooogo izmišljotina.


Forumske priče uglavnom postoje da bi ispljuvale i ocrnile nekoga.
Razlozi mogu biti razni -Od ljubomore, preko dosade do jednostavno
-Čovek sam ,moram da baljezgarim..

One se šire, kao virus..
Idu od jednog do drugog, izazivaju sumnju ,mame da se nadograđuju .
To ja zovem -mutiranje.

Koliko verujete forumskim pričama?
Da li uopšte verujete ili ih smatrate glupošću?
Koliko jedna forumska priča o nekome može da utiče
Na vaše mišljenje o toj osobi?
 
Koliko verujete forumskim pričama?
U kojem smislu, izvini? Tipa, neko mi pošalje pp i krene da mi se žali/ogovara/blati nekog člana? Ili tipa forum nekog proglasi za ovakvog ili onakvog, bez obzira šta je tačno, prosto na osnovu načina na koji ONI tu osobu percipiraju (što nije obavezno do te osobe, ljudi su skloni da se projketuju)?
Mada, danas kad pogledan forum, čini mi se sastavljen od 45 moderatora i jedno cirka 15 aktivnih članova, obzirom da pamtim vreme kad je ovde bilo opšte ludilo od gužve, kad su se nove teme otvarale na svakih po minute i svaka tema imala po minimum 20 strana... Tako da?
 
Forumske priče , često začinjene ljigavštinom i lažima
Su sastavni i nezaobilazni deo svakog foruma..
Uvek će se o nekome smisliti neki scenario , na to dodati razrada,
odgovarajući tekst i mnooooogo izmišljotina.


Forumske priče uglavnom postoje da bi ispljuvale i ocrnile nekoga.
Razlozi mogu biti razni -Od ljubomore, preko dosade do jednostavno
-Čovek sam ,moram da baljezgarim..

One se šire, kao virus..
Idu od jednog do drugog, izazivaju sumnju ,mame da se nadograđuju .
To ja zovem -mutiranje.

Koliko verujete forumskim pričama?
Da li uopšte verujete ili ih smatrate glupošću?
Koliko jedna forumska priča o nekome može da utiče
Na vaše mišljenje o toj osobi?
Ја генерално не верујем у форумске приче.
Чуо сам лоше приче о једном форумашу,али им не верујем.
 
Ne zanimaju me forumske priče niti učestvujem u njima.Kada bih bila upućena u neku priču, odbacila bih je.Sama donosim zaključke na osnovu napisanog.
Ne zanima me ko je ko izvan tema i foruma.

Pp mi je zaključan, dostupan samo po službenoj dužnosti, fb nemam, privatni tel. broj nema niko sa foruma



Naravno da postoje forumske priče zauhvaljujući pp i drugim dostupnim načinom komunikacije, ne može se izostaviti ni sakriveni deo foruma ( ovo će biti obrisano) imam dragoceno početničko iskustvo izvan ovog foruma.
 
Forumske priče , često začinjene ljigavštinom i lažima
Su sastavni i nezaobilazni deo svakog foruma..
Uvek će se o nekome smisliti neki scenario , na to dodati razrada,
odgovarajući tekst i mnooooogo izmišljotina.


Forumske priče uglavnom postoje da bi ispljuvale i ocrnile nekoga.
Razlozi mogu biti razni -Od ljubomore, preko dosade do jednostavno
-Čovek sam ,moram da baljezgarim..

One se šire, kao virus..
Idu od jednog do drugog, izazivaju sumnju ,mame da se nadograđuju .
To ja zovem -mutiranje.

Koliko verujete forumskim pričama?
Da li uopšte verujete ili ih smatrate glupošću?
Koliko jedna forumska priča o nekome može da utiče
Na vaše mišljenje o toj osobi?


a gde se to pricha!?
 
da i onda ti dodju tipovi poput @Cole Turner @Zla Beba @Lily Rose i kazu ti da je to nekulturno, a ko zna sta oni misle ispod povrsine i zasto ih uopste nesto dotice kad to lepo mogu da izignorisu
Tebi sam ostavio komentare u temi jer sam zeleo da ti pomognem. Ali, kako si ti odbijao, ne samo moju pomoc, vec svake osobe koja je zelela da ti pomogne, razumljibo he reci da si otvorii temu da zahebavas druge.
 
Tebi sam ostavio komentare u temi jer sam zeleo da ti pomognem. Ali, kako si ti odbijao, ne samo moju pomoc, vec svake osobe koja je zelela da ti pomogne, razumljibo he reci da si otvorii temu da zahebavas druge.
ne, ne, budi konkretniji. Hteo si da mi pomognes tako sto si rekao da je trik u tome da se osecam dobro u samoci, a ja sam lepo rekao da sam usamljen i da mi treba neka dublja komunikacija sa ljudima, dakle nisi razumeo moj problem. I nemoj da mi pominjes terapeute koji su zapravo kurvari ili prostitutke jer svoje usluge naplacuju. Hrist svoje usluge naplacivao nije, a bile su neizmerno vise i jace od bilo kakvog usranog terapeuta.
 
ne, ne, budi konkretniji. Hteo si da mi pomognes tako sto si rekao da je trik u tome da se osecam dobro u samoci, a ja sam lepo rekao da sam usamljen i da mi treba neka dublja komunikacija sa ljudima, dakle nisi razumeo moj problem. I nemoj da mi pominjes terapeute koji su zapravo kurvari ili prostitutke jer svoje usluge naplacuju. Hrist svoje usluge naplacivao nije.
Kako spinujes. Receno je da covek treba nauciti kako da se oslanja na sebe samog, da emotivno bude jak, stabilan.
Dalje sam ti predlozio da, uzimajuci u obzir ozmiljnost tvog stanja, a navodno se hices ubiti, treba da ides na grupne terapije kod psihologa sa ljudima, kako bi se socijalizovao.

Tvoje zablude o profesionalnim licima govore o tebi. Sposoban si da obrazovane ljude tog kalibra nazivas kurvama i prostitutkama jer? Nisi uspeo sebi da pomognes.
 

Back
Top