Forumska istorija

Poruka
15.196
Konektujete se i vidite nov pp :zper:
A ono osoba ima recimo 5000 postova , od kojih su svi ali bukvalno svi od maximum 3 reci.. Forumske igrice, Svastara and co. Nemam nista protiv pomenutih pdfova , da odmah rascistmo , samo kada se meni desio pomenuti slucaj, ja sam bila skepticna prema osobi koja mi je poslala pp. PriznaVam.. Mozete da krenete na mene drvljem i kamenjem. :rumenko::rumenko::rumenko::whistling:
LM, sta mislite i kakav biste vi utisak stekli o nekom ko je tu godinu , dve, a iz njegovih/njenih postova se ne vidi nijedno misljenje, nijedan stav.. A ipak se po proseku broja postova vidi da je osoba itekako aktivna ( da ne bi bio odgovor : Pa ne pise jer joj forum nije bitan) . Dakle bitan je cim ima veliki br postova..

Dakle kad napljujete mene :mrgreen:, mozete izneti misljenje.. Cudno ili ne? :hvala:
 
hm, beg od surove relanosti u stvarnom zivotu, pa nece se zamlacuje realnim temama jer oce od toga da smugne, pa pici na ove zaebantske :think:
il sam ja naivna :lol:
vecina upravo bas to radi.. sto se meni, iskreno upste ne dopada.. malo je forumasa koji ovde iznose svoje stvarne stavove iz reala, vec onako, kako im u datom momentu dodje, tj. kako su raspolozeni.. da bi se neko zezao, ne mora da se odrekne svog stava, misljenja.. moze da bude onakav, kakav zapravo jeste.. ali, izgleda da mnogi nisu zadovoljni sobom, pa ovde pokusavaju da lece svoje komlexe.. i, naravno, vape da im neko nesto napise, sto bi oni zeleli da procitaju o sebi..
 
Osecam se prozvanim. :rumenko:
Ne vidim sta je tu cudno, pdf Forumske igre bez granica mi je najzanimljiviji pa ga najvise i posecujem. :)

Smem li sada da ti posaljem pp :per:
E odlicno :)
Ja sam iskreno rekla moje misljenje i ne kazem da je to lepo. Ali kako te nijedna tema ne zagolica? Kako ne osecas potrebu da BAS NI NA JEDNU TEMU (ne smem da imenujem osobu, ali ova osoba bas nijedan post nema ozbiljan) ne odgovoris? Nebitno sta.. Sport, kuvanje, ljis, tv, sex.. Moda.. Bilo, bilo sta.. Kako ti nije dosodano? :hvala:
 
Konektujete se i vidite nov pp :zper:
A ono osoba ima recimo 5000 postova , od kojih su svi ali bukvalno svi od maximum 3 reci.. Forumske igrice, Svastara and co. Nemam nista protiv pomenutih pdfova , da odmah rascistmo , samo kada se meni desio pomenuti slucaj, ja sam bila skepticna prema osobi koja mi je poslala pp. PriznaVam.. Mozete da krenete na mene drvljem i kamenjem. :rumenko::rumenko::rumenko::whistling:
LM, sta mislite i kakav biste vi utisak stekli o nekom ko je tu godinu , dve, a iz njegovih/njenih postova se ne vidi nijedno misljenje, nijedan stav.. A ipak se po proseku broja postova vidi da je osoba itekako aktivna ( da ne bi bio odgovor : Pa ne pise jer joj forum nije bitan) . Dakle bitan je cim ima veliki br postova..

Dakle kad napljujete mene :mrgreen:, mozete izneti misljenje.. Cudno ili ne? :hvala:

ima dva nicka, jedan za igrice da ubije vreme, drugi za dubkoumna promisljanja...
ovaj prvi ne znas, pa mu je lakse tako, da se ne izblamira sa ovim drugim koji ostaje kul u tvojim ocima..:D
jedan od mogucih scenarija ako ti se nabacuje. ;)
 
Konektujete se i vidite nov pp :zper:
A ono osoba ima recimo 5000 postova , od kojih su svi ali bukvalno svi od maximum 3 reci.. Forumske igrice, Svastara and co. Nemam nista protiv pomenutih pdfova , da odmah rascistmo , samo kada se meni desio pomenuti slucaj, ja sam bila skepticna prema osobi koja mi je poslala pp. PriznaVam.. Mozete da krenete na mene drvljem i kamenjem. :rumenko::rumenko::rumenko::whistling:
LM, sta mislite i kakav biste vi utisak stekli o nekom ko je tu godinu , dve, a iz njegovih/njenih postova se ne vidi nijedno misljenje, nijedan stav.. A ipak se po proseku broja postova vidi da je osoba itekako aktivna ( da ne bi bio odgovor : Pa ne pise jer joj forum nije bitan) . Dakle bitan je cim ima veliki br postova..

Dakle kad napljujete mene :mrgreen:, mozete izneti misljenje.. Cudno ili ne? :hvala:

Daklem,
ne moze se izretji toliko pametnih stvari koliko se gluposti moze precutati
:mrgreen:
:hvala:
 
Konektujete se i vidite nov pp :zper:
A ono osoba ima recimo 5000 postova , od kojih su svi ali bukvalno svi od maximum 3 reci.. Forumske igrice, Svastara and co. Nemam nista protiv pomenutih pdfova , da odmah rascistmo , samo kada se meni desio pomenuti slucaj, ja sam bila skepticna prema osobi koja mi je poslala pp. PriznaVam.. Mozete da krenete na mene drvljem i kamenjem. :rumenko::rumenko::rumenko::whistling:
LM, sta mislite i kakav biste vi utisak stekli o nekom ko je tu godinu , dve, a iz njegovih/njenih postova se ne vidi nijedno misljenje, nijedan stav.. A ipak se po proseku broja postova vidi da je osoba itekako aktivna ( da ne bi bio odgovor : Pa ne pise jer joj forum nije bitan) . Dakle bitan je cim ima veliki br postova..

Dakle kad napljujete mene :mrgreen:, mozete izneti misljenje.. Cudno ili ne? :hvala:

da ,recimo,meni je to besmisleno...cak pomalo iritantno. i obicno po pravilu te osobe ostavljaju na temama postove tipa '' nadjite zivot..''
a shto si onda ti tu? A bash znam takve osobe i ne vidim smisao,da provedu tri-dve godine ovde a pritom da jedva nehsto kazu,to na nebitnim temama i gotovo uvek idu na neku temu gde se ljudi raspravljaju da bi rekli kako nemamo zivot, ili '' vama je mnogo dosadno, '' ,gotovo malo kao peeping Tom,pasivan,gleda a ne ucestvuje.Da dodam,ima i onih koji su pre postovali 1000 x vishe od mene pa mi dodju i kazu ''pa imam zivot van compa znas''...mislim imam ga i ja:roll:
 
Poslednja izmena:
Konektujete se i vidite nov pp :zper:
A ono osoba ima recimo 5000 postova , od kojih su svi ali bukvalno svi od maximum 3 reci.. Forumske igrice, Svastara and co. Nemam nista protiv pomenutih pdfova , da odmah rascistmo , samo kada se meni desio pomenuti slucaj, ja sam bila skepticna prema osobi koja mi je poslala pp. PriznaVam.. Mozete da krenete na mene drvljem i kamenjem. :rumenko::rumenko::rumenko::whistling:
LM, sta mislite i kakav biste vi utisak stekli o nekom ko je tu godinu , dve, a iz njegovih/njenih postova se ne vidi nijedno misljenje, nijedan stav.. A ipak se po proseku broja postova vidi da je osoba itekako aktivna ( da ne bi bio odgovor : Pa ne pise jer joj forum nije bitan) . Dakle bitan je cim ima veliki br postova..

Dakle kad napljujete mene :mrgreen:, mozete izneti misljenje.. Cudno ili ne? :hvala:

Moja drugarica Moderna Pevacica, do sada ima oko 3,5 hiljade postova. U svakom iznosi svoje misljenje i pokusava da pomogne svojim drugarima. Ipak, cesto je izvrnuta kritici i kaznjena, jer je iskrena.
 
cekaj a za tebe je neozbiljan ako postuje samo na svastari al je ozbiljan ako postuje samo na ljs recimo?
Molim da ne spominjete pdfove. Kao sto rekoh .. Meni bode oci sto doticna persona nije nigde iznela svoje misljenje ;)
To sam vec naglasila. Nek postuje ne TV o VB -u. Kazem iz postova se ne vidi NIKAKAV stav, misljenje, bilo sta. Meni je to cudno. Ne kazem da treba i drugima da bude :hvala:
 
E odlicno :)
Ja sam iskreno rekla moje misljenje i ne kazem da je to lepo. Ali kako te nijedna tema ne zagolica? Kako ne osecas potrebu da BAS NI NA JEDNU TEMU (ne smem da imenujem osobu, ali ova osoba bas nijedan post nema ozbiljan) ne odgovoris? Nebitno sta.. Sport, kuvanje, ljis, tv, sex.. Moda.. Bilo, bilo sta.. Kako ti nije dosodano? :hvala:

Mozda dolazi na forum da bi se odmorio i zabavio, i ne zeli da iznosi svoje misljenje. Ali onda je cudno zasto ti je slao pp, mora da mu se mnogo dopao nacin na koji razmisljas. :)

Evo ga jedan primer koliko su forumasi na ovom pdf-u ozbiljni :

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=11533978&postcount=1544
 
Mozda dolazi na forum da bi se odmorio i zabavio, i ne zeli da iznosi svoje misljenje. Ali onda je cudno zasto ti je slao pp, mora da mu se mnogo dopao nacin na koji razmisljas. :)

Evo ga jedan primer koliko su forumasi na ovom pdf-u ozbiljni :

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=11533978&postcount=1544
NEBITNO JE DAL JE NEKO NEKOM POSLAO PP. DA RAZJASNIM POSTO MISLIM DA NIJE JASNO. TEMA JE OPSTA.
DAKLE.. NE RADI SE O OZBILJNOSTI I O LJISU. MOLIM DA SE TO RASCISTI. DA PONOVIM JOS TRI PUTA. NE KAZEM DA SU LJUDI KOJI POSTUJU NA LJISU SAVRSENI. SAMO KAZEM DA MI JE CUDNO DA NEKO U TOLIKOM BROJU POSTOVA NIJE NIGDE IZNEO SVOJE MISLJENJE. TEMA NIJE O JEDNOJ OSOBI. Zamislite da je hipoteticka ;)
Ja se samo pitam dal bi vama bilo cudno to sto je meni. A to je cinjenica da medju tolikim postovima ne pise nista o misljenjima i stavovima te osobe. NEBITNO NA KOJU TEMU. NE MORA DA BUDE O SEXU. NEK BUDE KUVANJE, SPORT, BILO STA.
nadam se da je jasnije.. :hvala:
 
NEBITNO JE DAL JE NEKO NEKOM POSLAO PP. DA RAZJASNIM POSTO MISLIM DA NIJE JASNO. TEMA JE OPSTA.
DAKLE.. NE RADI SE O OZBILJNOSTI I O LJISU.
MOLIM DA SE TO RASCISTI. DA PONOVIM JOS TRI PUTA. NE KAZEM DA SU LJUDI KOJI POSTUJU NA LJISU SAVRSENI. SAMO KAZEM DA MI JE CUDNO DA NEKO U TOLIKOM BROJU POSTOVA NIJE NIGDE IZNEO SVOJE MISLJENJE. TEMA NIJE O JEDNOJ OSOBI. Zamislite da je hipoteticka ;)
Ja se samo pitam dal bi vama bilo cudno to sto je meni. A to je cinjenica da medju tolikim postovima ne pise nista o misljenjima i stavovima te osobe. NEBITNO NA KOJU TEMU. NE MORA DA BUDE O SEXU. NEK BUDE KUVANJE, SPORT, BILO STA.
nadam se da je jasnije.. :hvala:

Mozda dolazi na forum da bi se odmorio i zabavio, i ne zeli da iznosi svoje misljenje.

Nisu svi ovde iz istog razloga.;)

Meni je sada cudno zasto tema pocinje sa "Konektujete se i vidite nov pp" i zasto je otvorena na LJISU, mozda je bolje bilo da si je otvorila u svastari.
 
Konektujete se i vidite nov pp :zper:
A ono osoba ima recimo 5000 postova , od kojih su svi ali bukvalno svi od maximum 3 reci.. Forumske igrice, Svastara and co. Nemam nista protiv pomenutih pdfova , da odmah rascistmo , samo kada se meni desio pomenuti slucaj, ja sam bila skepticna prema osobi koja mi je poslala pp. PriznaVam.. Mozete da krenete na mene drvljem i kamenjem. :rumenko::rumenko::rumenko::whistling:
LM, sta mislite i kakav biste vi utisak stekli o nekom ko je tu godinu , dve, a iz njegovih/njenih postova se ne vidi nijedno misljenje, nijedan stav.. A ipak se po proseku broja postova vidi da je osoba itekako aktivna ( da ne bi bio odgovor : Pa ne pise jer joj forum nije bitan) . Dakle bitan je cim ima veliki br postova..

Dakle kad napljujete mene :mrgreen:, mozete izneti misljenje.. Cudno ili ne? :hvala:
Баш никакав. Став мислим.
А и како бих га стекла?
Питала бих отворено, све ово што си и ти сада, јер и мене занима...
И тај пп бих искористила у ту сврху. ;)
 

Back
Top